Şimdi Ara

TekniK YarDım BöLümü For GeYik UseRs ((: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
0
Favori
10.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eger word de yazı yazacaksan codec kurmalısın ama ben .pps yapmak isterim dersen o zaman video (o da bir ihtimal) izlersin
  • serseri sen benim kalfam ol iyi anlıon teknik işlerden sen

bundan sonra sen benim çekirgemsin...sende bana kısaca Senseı diyebilirsin
  • ya aslında ben geçen sene mausunüstündeki dönen tuşu söküp,işlemcinin üstüne taktım,ülen tam çözcek nba tvyi,ordan mausun içinden bir yay fışkırıp da tam işlemciyi vurup bozmasın,bi daha da tvli işlemci bulamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

serseri sen benim kalfam ol iyi anlıon teknik işlerden sen

bundan sonra sen benim çekirgemsin...sende bana kısaca Senseı diyebilirsin

Abi ben hala fanda kaldım ya hani döner ses çıkarır bazılarında iki tane bazıların üö tane bile olabilir eee tabi olmayanda vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: xander23

ya aslında ben geçen sene mausunüstündeki dönen tuşu söküp,işlemcinin üstüne taktım,ülen tam çözcek nba tvyi,ordan mausun içinden bir yay fışkırıp da tam işlemciyi vurup bozmasın,bi daha da tvli işlemci bulamadım.

Beyefendi aslında o topla futbol maclarını izleyebilirdiniz dolayısıyla mousenizi kedi yedi bu durumda size yeni bir hamster satalım piyasanın en iyisi hem de 5 fanı var
  • @xander23 senin hatan nba tv çözmek..yasal deil olm onlar o yüzden zıplamıştır mousein yayı

bidada bulamazsın öyle işlemci sen demedi deme

@serseri fazla takılma önemiz şeylere
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

Orjinalden alıntı: xander23

ya aslında ben geçen sene mausunüstündeki dönen tuşu söküp,işlemcinin üstüne taktım,ülen tam çözcek nba tvyi,ordan mausun içinden bir yay fışkırıp da tam işlemciyi vurup bozmasın,bi daha da tvli işlemci bulamadım.

Beyefendi aslında o topla futbol maclarını izleyebilirdiniz dolayısıyla mousenizi kedi yedi bu durumda size yeni bir hamster satalım piyasanın en iyisi hem de 5 fanı var

oha tam olarak 5 fan mı,ben en çok 3 var die biliodum,bi de bildiimin 2 fazlası,ama galiba 2şer 2şer artıo,çünkü 3den önce gördüüm en son 1 di.nie 1den başlamışlar acaba,bunnar ço karışık yaaaa

• siz iyice azıttınz haaa....benim bile kafam karıştı walla...güzel saçmalıonuz ama tebrıkler...

neyse konumuza dönelim...warmı başka problemi olan
  • Fan olmasa olur mu en önemli şeydir fan o olmasa nefes bile alamaz walla
  • fanı salla fansızda çalısırlar.fan dediğin nedir elinin kiri..takılma böle plastik basit şeylere

sıradaki
  • deneme
  • Olmaz hocam fansız düsünemem ben onu
    sonra ne yaparım ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: İnsan Geyik User

deneme

Pega fakelere basladın mı daha 40000e cok war ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZipiRR

bir word kelimesi icinde ornegin '' manyak '' kelimesi kac defa kullanılmıs nasıl ogrenebilirim ?

ciddi bir soru gibi geldi böyle ciddi soruların burada işi yok ben seni pega hocama havale ediyorum
  • control+f yapıp bul de çıkanları say.... ((:

ciiddi soru geldi hane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 5 Şubat 2005, 3:26:21 >
  • Baska yolu yok hocam belki visualda bir kod yazarsın say diye ama oda isin fantazi kısmı olur
    EDIT : yani bir nevi arama motoru kurarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri -- 5 Şubat 2005, 3:30:53 >
  • quote:

neyse ben bunu komik olmayan teknik yardim a yazim bi

aslında merak ettim doğrusu bir ara benim basıma geldi ben oturup saymıstım aramızda kalsın
  • Örneğin : Bul : samray
    Değiştir : samray

Tümünü değiştire tıklayın size yapılan değişikliğin adedini söylecek. Bu aradığınız rakam sanırım.
  • quote:

yazdım ama emin ol cevaplar burdakilerden daha komik olur

bir de teknik yardıma ac istersen hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.