Şimdi Ara

Teknik Resim Çizimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim meslek lisesi tesisat teknolojisi 10. sınıfda okuyorum teknik resim derslerine metal bölümünün şefi giriyor ancak bişey anlattıgı yok bize şekillerin fotokopisini dağıtıp çekip metal bölümüne gidiyor bizle ilgilendigi yok sınıfta kimse çizemiyor çizimleri hoca bu salı teknik resimden hem yazılı yapıcagını hemde dosya kontrolü yapıcagını söyledi çizimlere yardım edebilirmisiniz
    ( 6 tane çizim var 1. resmin 3 görünüşü çizilecek - 2. resim önden görünüşü tam kesit olucak dedi -3. resim yandan görünüşü tam kesit olucak
    4. resim önden görünüşü tam kesit - 5. resim yandan görünüşü tam kesit olucak - 6. resim için bişey demedi )
    fotokopileri dağıttıgında parşaları testere ile ortadan bölünmüş şekilde 3 görünüşünü çiziceksiniz dedi testerenin deydiği yerlerti çiziceksiniz tarayacaksınız falan dediydi fotokopinin altında Perspektifleri verilen parçanın görünüşlerini 1/1 ölçeginde çiziniz yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burlesques -- 22 Mayıs 2011; 13:09:22 >

• resimlerin devamı

Teknik Resim Çizimi

Teknik Resim Çizimi

Teknik Resim Çizimi

• Bizde çizerdik zamanında ama bu kadar teferruatlı değildi bizimkiler başarılar...
  • önden mi çizmemiz gerekiyor bunları
  • corel draw akar hacı elle uğraşmam

istersen corelde çizerim ?

pm atarsın ben kaçtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 22 Mayıs 2011; 13:42:47 >
  • ön yan ve üstten çiziliyor webmaster corel draw lada çizebilirsin ben zaten a4 e elle çizerim
  • yarın çizmem lazım bunları bi zahmet yardım edebilirmisiniz
  • ödev için son 5-6 saatim var lütfen yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.