Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.277
Cevap
31
Favori
84.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

Orijinalden alıntı: SQQPRCOW

Simdi acip izleyecektim ama yorumlari gorunce, scott ın yine eskisi gibi oldugunu okuyunca butun istegim gitti

İzleme hocam sınır oldum

Bu malianin evi yok mu ?

Hocam eskiden tamamen cakal oldugu icin cakal yuvasinda kaliodu suan yok herhalde

Hep stiles da kaliyor. Kiyafetleri nasil aliyor.

:D

Hocam dizi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    niye ban yedin sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Saçma sapan bir bölüm olmuş. Dönüş artık neye dönüşeceksen allah belanı versin.

Çok içten olmuş

• Sezon finalini izleyen yok mu daha?
  • bu scott nasıl alfadır arkadaş

yine dönüşmedi. ayrıca birisi ölecek dediler kimse ölmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

bu scott nasıl alfadır arkadaş

yine dönüşmedi. ayrıca birisi ölecek dediler kimse ölmedi.

Bende dönüşmesini bekledim yine dönüşmedi demiştim ekstra bişey yapmaz diye

• Çok boş bir sezon finali olmuş.
  • DiziST, dizipub, onlinedizi gibi siteler altyazı kaydetmemiş :/

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

DiziST, dizipub, onlinedizi gibi siteler altyazı kaydetmemiş :/

DiziBOX da var.
  • Beklediğimden daha kötü bir bölümdü. En azından 8/10 olur diye bekliyordum bence 7/10 gibi bir bölümdü.

Peter yine başladığı yere döndü... Scott true alpha değil mi arkadaş hani alfalar kükreyerek beta-omegaları korkutup insan haline döndürebiliyordu? Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba

Bence Scott yine beklenen patlamayı yapamadı. True alphasın zaten bi zahmet o şeyden de kurtul. Diğer bölümlerde de belli oluyordu ama bu bölüm barizdi Scott,Liam'ı oğlu gibi görüyor...

Derek'in ölmeyeceği belliydi ama böyle annesi gibi tam kurt olacağını beklemiyordum. Bir de tam kurt olunca nasıl daha güçlü olabilir ya? Tamam öfke,kin,vahşet falan daha fazla olur da güç olarak kesinlikle bir kurtadam daha üstündür bence. En basit örnek 4 ayak üstünde giden kurdu iki eliyle tutup boynunu kırabilir bi kurtadam....

Desert Wolf ve şerif yardımcısının olayı hala çözülmedi gelecek sezonun konusu bu olacak galiba...

Son olarak gelecek sezonun ne zaman başlayacağı belli mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Beklediğimden daha kötü bir bölümdü. En azından 8/10 olur diye bekliyordum bence 7/10 gibi bir bölümdü.

Peter yine başladığı yere döndü... Scott true alpha değil mi arkadaş hani alfalar kükreyerek beta-omegaları korkutup insan haline döndürebiliyordu? Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba

Bence Scott yine beklenen patlamayı yapamadı. True alphasın zaten bi zahmet o şeyden de kurtul. Diğer bölümlerde de belli oluyordu ama bu bölüm barizdi Scott,Liam'ı oğlu gibi görüyor...

Derek'in ölmeyeceği belliydi ama böyle annesi gibi tam kurt olacağını beklemiyordum. Bir de tam kurt olunca nasıl daha güçlü olabilir ya? Tamam öfke,kin,vahşet falan daha fazla olur da güç olarak kesinlikle bir kurtadam daha üstündür bence. En basit örnek 4 ayak üstünde giden kurdu iki eliyle tutup boynunu kırabilir bi kurtadam....

Desert Wolf ve şerif yardımcısının olayı hala çözülmedi gelecek sezonun konusu bu olacak galiba...

Son olarak gelecek sezonun ne zaman başlayacağı belli mi ?

Kükreyerek insana değil beta-omegayı herhangi bir alfa kurt haline çeviriyor
    Hatırlarsan 3x12 de deucalion da scottu boyle donusturdu

Bir omega olarak derekin donusmesi sacmalıktı bence ama annesi shadow wolf yani alfaların arasında en saygı duyulan alfa donusebilme yetkisi var e oğlununda olmalı.Hayır aksine tam bir kurt olunca cok daha gucludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 9 Eylül 2014; 18:07:40 >

• Derek annesinden kalan mirası/iradeyi hak ettiği için dönüştü,evrimleşti.Scott ise bu sezon tamamen dönüşseydi 5 sezon ondan daha güçlü bir düşmanla karşılaştığında "Ulan bu nasıl "True Alpha" evrimleşti gene dayak yiyor." diyecektik,finalde bize anlatılmak istenilen olay Scott'ın gerçekten gücünü kullanmadığını kanıtlar nitelikteydi.Açıkçası bende Scott'ın dönüşmesini bekliyordum ama daha farklı planları var dediğim gibi 5 sezon geliyor ve son sezon olacak deniliyor,bunun içinde alt yapı hazırlamak gerek..Derek'in annesine sadece tam kurt formuna geçebildiği ve bilgeliği için saygı duyuluyordu yani alfaların arasında sadece saygı duyulan alfa diye geçti,en saygı duyulanı diye değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 9 Eylül 2014; 18:42:37 >

• Yalnız, Scott'ın en sonda Peter'ın darbelerini çok kolay ve efor sarfetmeden karşılaması bana Matrix de, Neo'nun son dövüş sahnesini hatırlattı
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

Açıkcası Tam dedim Scott şimdi kurtulcak geri döncek napıyor falan dedim Liam geri çevirdi Scottı yoksa ölücekti. Berserken olmuşken. Ben Scottın dönüşmesini bekliyordum fakat bunun nasıl olcağı belli değil bence haladaha bana o gücünü tam olarak kullanamıyor veya istemiyor gibi.

Önce içinden bunu istemesi lazım bana kalırsa mesela orda nasıl polise saldırdıysa baya bir evrim geçirmişti onun gibi diyebilirm. Bu arada Dereke ne oldu öyle arkadaş Ufacık kurt yavrusu gibi oldu. Dedik güçleri falan gidiyor son bölümde bomba patladı herhalde artık Normal kurdamı dönüşcek nedir.

Peter ise kendi kazdığı kuyuya kendisi düştü bence onun ölmesi gerekiyordu ama büyük ihimalle 5 sezonda onu yine görcez birde son sahnede adam bandajını çıkarınca nasıl bağırdı.

Haladaha şerif yardımcısı hakkında birşey bilmiyoruz bunuda 5 sezona bıraktılar.Genel olarak Sezon finali iyi geçsede yinede bir eksik hissettim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Derek annesinden kalan mirası/iradeyi hak ettiği için dönüştü,evrimleşti.Scott ise bu sezon tamamen dönüşseydi 5 sezon ondan daha güçlü bir düşmanla karşılaştığında "Ulan bu nasıl "True Alpha" evrimleşti gene dayak yiyor." diyecektik,finalde bize anlatılmak istenilen olay Scott'ın gerçekten gücünü kullanmadığını kanıtlar nitelikteydi.Açıkçası bende Scott'ın dönüşmesini bekliyordum ama daha farklı planları var dediğim gibi 5 sezon geliyor ve son sezon olacak deniliyor,bunun içinde alt yapı hazırlamak gerek..Derek'in annesine sadece tam kurt formuna geçebildiği ve bilgeliği için saygı duyuluyordu yani alfaların arasında sadece saygı duyulan alfa diye geçti,en saygı duyulanı diye değil.

Hocam geçen mesajda sezon finali için 1 saat 15 dakika demiştiniz? 51 dakikaydı bölüm?

Bir de gelecek sezon ne zaman başlayacak biliyormusunuz

• Çok dandik bir bölümdü.
    Bence bunlar ikinci sezondan sonra bozdular. (hatta ilk sezon :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

Aynen öyle.

Açıkcası Tam dedim Scott şimdi kurtulcak geri döncek napıyor falan dedim Liam geri çevirdi Scottı yoksa ölücekti. Berserken olmuşken. Ben Scottın dönüşmesini bekliyordum fakat bunun nasıl olcağı belli değil bence haladaha bana o gücünü tam olarak kullanamıyor veya istemiyor gibi.

Önce içinden bunu istemesi lazım bana kalırsa mesela orda nasıl polise saldırdıysa baya bir evrim geçirmişti onun gibi diyebilirm. Bu arada Dereke ne oldu öyle arkadaş Ufacık kurt yavrusu gibi oldu. Dedik güçleri falan gidiyor son bölümde bomba patladı herhalde artık Normal kurdamı dönüşcek nedir.

Peter ise kendi kazdığı kuyuya kendisi düştü bence onun ölmesi gerekiyordu ama büyük ihimalle 5 sezonda onu yine görcez birde son sahnede adam bandajını çıkarınca nasıl bağırdı.

Haladaha şerif yardımcısı hakkında birşey bilmiyoruz bunuda 5 sezona bıraktılar.Genel olarak Sezon finali iyi geçsede yinede bir eksik hissettim ben.

Adam bandajı açıp gözü de açtığında Peter'ın bağırmasına kahkaha attım. Nasıl korktuysa artık Ayrıca o Polis memuru Phoneix olacakmış sanırım yani anka kuşu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Sezon finalinde dayak yemezse 2 hafta çiziyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Sezon finalinde dayak yemezse 2 hafta çiziyorum

Totemdi o

• quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Derek annesinden kalan mirası/iradeyi hak ettiği için dönüştü,evrimleşti.Scott ise bu sezon tamamen dönüşseydi 5 sezon ondan daha güçlü bir düşmanla karşılaştığında "Ulan bu nasıl "True Alpha" evrimleşti gene dayak yiyor." diyecektik,finalde bize anlatılmak istenilen olay Scott'ın gerçekten gücünü kullanmadığını kanıtlar nitelikteydi.Açıkçası bende Scott'ın dönüşmesini bekliyordum ama daha farklı planları var dediğim gibi 5 sezon geliyor ve son sezon olacak deniliyor,bunun içinde alt yapı hazırlamak gerek..Derek'in annesine sadece tam kurt formuna geçebildiği ve bilgeliği için saygı duyuluyordu yani alfaların arasında sadece saygı duyulan alfa diye geçti,en saygı duyulanı diye değil.

Hocam geçen mesajda sezon finali için 1 saat 15 dakika demiştiniz? 51 dakikaydı bölüm?

Bir de gelecek sezon ne zaman başlayacak biliyormusunuz

O gosterildiği kanalda reklamlarla beraber 1sa 15dk

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.