Şimdi Ara

Tecrübelerinizi bizimle paylaşın.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazdıklarını okudum bi kaç gündür cevap atmayım diyordum ama çok uzadı konu

Trader olarak kâr etme şekilleri değişmez sadece bıçaklar fiyatlar vs değişir.

Son anlattığın şey scam'den başka hiçbir şey değil , adam bana gift atmış diyerek kendini kandırabilirsin

Bana da kaç kere kazara item gönderdiler bir tanesini almadan geri iade ettim

Ayrıca hep anlatmışsın şu kadar itemim vardı vs vs bu kadar kendini kasıp gösteri yapmana gerek yok senin envanterinin 20 katına sahip olup da sesini çıkarmayanlar var burada

15 Centten 1 güne 80 Dolara çıktım diyorsan da at Trade History'ni görelim dostum kasma kendini böyle , en nefret ettiğim insan tipisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HilmiKesk -- 19 Nisan 2015; 12:31:05 >
  • Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Burada yeni başlayan arkadaşlar için akıllarında bir fikir canlandırmayı denedim.Katkısı olup emeği geçen Herkeze teşekkürler.Aşşağıda etiketlediğim arkadaşlar özelden istediği gibi iletişime geçebilirler elimden geldiğince yardımcı olurum.Kimseye birşey kanıtlamaya ihtiyacım yok ve böyle bir harekette bulunduğumuda düşünmüyorum. Olası bir yanlış anlaşılma durumu.Tekrar teşekkürler..

Kârınız bol olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.