Şimdi Ara

Teclast X80 plus mı chuwi hi8 pro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim chuwi vi8 rahmetli oldu (emmc is dead) ve artık kendime yeni bir tablet almalıyım

chuwi hi8 pro ve teclast x80 plus arasında kaldım hangisini almalıyım sizce

• BİLALBİLAL_58 B kullanıcısına yanıt
    bende teclast x80 plus var, genel olarak memnunum chuwi kullanmadığım için kıyaslayamam ama şu an teclast için türkçe hiçbir kaynak yok, 32 gb sd kart sorunu var onu görmemişti araştırım genel bi sorun olduğunu buldum bios güncelledim windows göçtü tekrar kurmak bir işkence çince kaynaktan, ama yinede memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 14 Mayıs 2016; 5:48:57 >
  • bende chuwi vi8 vardı ve bir anda emmc uçtu internetten videolara bakıyorum ve teclast x80'nin wireless performansı gerçekten çok düşük sizde nasıl ?
  • chuwi hi8 pro modelinde de güç problemleri mevcut
  • BİLALBİLAL_58 B kullanıcısına yanıt
    teclast teclast teclast

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_330509.html
  • fiyatı uçuyo yalnız :D
  • cube iwork8'e göz atabilirsin hocam. araştırdığım kadarıyla chuwi gibi sorun çıkaran cihazlara rastlamadım. gear'dan 75$ iken bir tane sipariş geçtim. gearbest ve banggood'u takip et ara ara düşüyor fiyatı.
  • Konuyu hortlatmis gibi olucam ama kusura bakmayın. Bu aralar teclast x80 pro almak istiyorum ama sadece android olarak kullanmak istiyorum. Windows isletim sistemini silip 32gb nin tamamini android olarak kullanmanin yolu var midir? Yada win10 a da android gibi oyun yükleniyor mu? Yeğenim için alacağım. Oyun oynamak icin kullanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.