Şimdi Ara

TEB Bonus ile Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 25 TL, toplamda tam 100 TL Bonus! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
13
Favori
7.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 fatura 50 tl 6 aydı bu ise 1 yıl bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    12ay cok kotu birde bonus olarak yukleniyor, cepteteb vadesiz hesap ile 6ay geçerli 3fatura talimatina nakit 50tl , şuan 25tl hesaba geldi, diger faturada odenirse toplam 50tl tamamdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık otomatik hattımıza tl yükleme talimatı verebiliyor muyuz ve geçerli olur mu kampanyadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamundaizm Z kullanıcısına yanıt
    Öyle bir talimat çeşidi yok sanırım. "Otomatik Fatura Ödeme Talimatı" aylık vb. periyotlarda fatura kesiliyor olmalı su, doğalgaz, elektrik, telefon vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirketin faturalarını tanımladım

Bu arada faturalar elden yatirilsa bir sıkıntı oluyor mu yoksa otomatik ödenmesi mı gerekiyor

• her fatura bir defa hesaptan yatmasi zorunlu, sonra istedigin gibi yatirirsin

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

ben ceptetebliyim mesaj attım kampanyaya katılımınız alınmıştır dedi.hatta telefondaki uygulamadan katıldın yazısını gördüm.

ama şartları okuyorum cepteteb dahil değil diyor.bu nedir ya resmen şaklabanlık

Kampanya şartlarında bahsedilen cepteteb dahil değil dediği cebteteb bankamatik kartı. Cepteteb bonus dahil. Zaten cebteteb için de nasıl başvurulacağı sonrasında açıklanmış. Kampanyaya katılımınızda sıkıntı yok yani

cepteteb bonusla katıldık sonunda uygulamadan ama talimat vereceğin zaman hiç bir kurumu k.kartından kabul etmiyor. elektrik su doğalgaz internet hepsini denedim k.kart kabul etmiyor diyor illaki hesaptan ödeme vereceksin diyor.

şimdi bu durumda hesaptan verirsek teb bonus için olan 100 tl mi yatar yoksa cepteteb için olan 50 tl mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

ben ceptetebliyim mesaj attım kampanyaya katılımınız alınmıştır dedi.hatta telefondaki uygulamadan katıldın yazısını gördüm.

ama şartları okuyorum cepteteb dahil değil diyor.bu nedir ya resmen şaklabanlık

Kampanya şartlarında bahsedilen cepteteb dahil değil dediği cebteteb bankamatik kartı. Cepteteb bonus dahil. Zaten cebteteb için de nasıl başvurulacağı sonrasında açıklanmış. Kampanyaya katılımınızda sıkıntı yok yani

cepteteb bonusla katıldık sonunda uygulamadan ama talimat vereceğin zaman hiç bir kurumu k.kartından kabul etmiyor. elektrik su doğalgaz internet hepsini denedim k.kart kabul etmiyor diyor illaki hesaptan ödeme vereceksin diyor.

şimdi bu durumda hesaptan verirsek teb bonus için olan 100 tl mi yatar yoksa cepteteb için olan 50 tl mi

Hocam ilk denememde elektrik faturasını kredi kartına tanımlamakta sıkıntı yaşamıştım, devamlı hata veriyordu. Bir gün sonra tekrar denedim bu sefer oldu.

• Banus'u yatan var mı?
  • Daha yüklenmemiş.

• bana da yatmadı 2 fatura ödenmiş 3. de ödenecek ama arayan oldu mu mh yi
  • Az önce 2 fatura talimatı için 50 tl bonus yüklendi.
  • şimdi geldi 100 lira bayadır kullanmıyordum kartı ilk harcamaya 60 puan da gelmişti bu ay teb sağolsun 160 tl puan yükledi
  • 100tl geldi tşkler
  • Banada 2 fatura için 50 tl bonus geldi.
  • Puan yüklenmiş. Bu puanları sanal karta aktarabiliyor muyuz?

• 100 tl banada geldi
  • Cepteteble verip gelen yok sanirim.

• 100 geldi. Bir de 3 tane 150 liralik alisverise 50 lira bonus mesaji geldi bugun. Acaba bonusla yapilan harcamayi dahil ederler mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.