Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile İDO'da %100 İndirim (2018 Ocak Sonuna Kadar) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
18
Favori
32.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murty_

dış hatlardan kasıt hangi seferler oluyor ?

yenikapı-yalova
    bandırma-yenikapı

dış hatlar mı oluyor ?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %60 indirimle adınıza alabilirim
  • Son 50 tl lik limit kalmıştır. 50 tl lik bilet 15 tl ye alınır
  • -cepteteb dahil mi?

-kasım 30 kadar uzatılmış, peki ben aralık 2017 yada ocak 2018 aylarına bilet alırsam da kredi kartıma iade olacak mı? illa kasım tarihli gidiş yada dönüş almam mı gerekiyor?

- ido da bilet tarih değişikliği şartları nasıl? değişim mümkün mü ve kaç gün önceden.

- "Yenikapı Bandırma" için şimdi rezervasyona baktım ileriye dönük 7 gün lük bilet alma şansı veriyor, daha ileri tarihler için no places left diyor. normalde böylemi yoksa hakaten 2017 aralık sonuna kadar bütün yerler dolmuş mu?

bilenler cevaplarsa şimdiden tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 15 Kasım 2017; 15:57:8 >
  • 80-90₺’lik hakkim var. %50 indirimle yardimci olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 50 tl lik limit kalmıştır. 50 tl lik bilet 15 tl ye alınır
  • Pendik yalova dis hatlar olmuyormu?

• İleri tarihli aralık ayında kullanmak için kampanya tarihleri arasında bilet alsak oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

-cepteteb dahil mi?

-kasım 30 kadar uzatılmış, peki ben aralık 2017 yada ocak 2018 aylarına bilet alırsam da kredi kartıma iade olacak mı? illa kasım tarihli gidiş yada dönüş almam mı gerekiyor?

- ido da bilet tarih değişikliği şartları nasıl? değişim mümkün mü ve kaç gün önceden.

- "Yenikapı Bandırma" için şimdi rezervasyona baktım ileriye dönük 7 gün lük bilet alma şansı veriyor, daha ileri tarihler için no places left diyor. normalde böylemi yoksa hakaten 2017 aralık sonuna kadar bütün yerler dolmuş mu?

Bir tanesini cevaplayayım. Bilet dönemi var İDO'da. Şu anki dönem 21 Kasım'a kadar. Yakında ileri tarihli bilet dönemini açarlar.

İkinci sorunun cevabını bende merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baykun -- 15 Kasım 2017; 20:10:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

-cepteteb dahil mi?

Cepteteb dahil. Bir kaç kişi müşteri temsilcisinden teğet aldığını yazdı.Şimdiye kadar Teb Bonus kampanyasına CepteTeb ile katılıp, bonus kazanmadığım olmadı.

Satışa açık olan tarihler için bilet alabilirsin. 30 Kasım' da online uygulama üzerinden kontrol edebilirsin. Ortlama 2-3 hafta arası açık oluyordu. Nedendir bilinmezi şu aşamada 21 Kasım' a kadar tanımlama yapmışlar.

İdo da bilet değişimi mümkün. Online işlemler biletlerim sekmesinden pnr ve soy isminizle bilet bilginizi girip değişiklik yapabiliryorsunuz. Zannedersem son güne kadar değişiklik yapılabiliyor fakat belirli bir tarihten sonra değişim için artı tutar çıkıyor. Değişim parası. İlave olarak koltuk ücretlerinde de fiyat değişikliği olabiliyor.

Suan sadece 21 kasıma kadar tanımlama yapmışlar. Bundan dolayı o uyarı görüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrumud

Pendik yalova dis hatlar olmuyormu?

İstanbul içerisi iç hat, İstanbul - Farklı il dış hat olarak tanımlanıyor.

Daha detaylı buradan görebilirsiniz.
    https://book.ido.com.tr/Common/ScheduledVoyageList.jsp
  • Full hakkım duruyor yardımcı olunur

• satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi export20 -- 18 Kasım 2017; 13:46:47 >
  • 50 tl lik bilet 10 tl ye alınır

• Yazın iade almıştım. Simdi tekrar bilet alsam iadem gelir mi arkadaslar. Bu sekilde alan var mi iade

• Umarım sureyı uzatırlar.2 kişi Bursa ya gidiş geliş alska dıyoruz ama 100 lirayı çok aşar 145 lira tutu diyelım 100 lira iades oluyor yıne iyi aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de iç hatlar da Teb ile giriş yapıldığunda ne kadar düşüyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 168 tl lik ( 84+84 gidiş dönüş) bilet almayı düşünüyorum. Uygun komisyon oranıyla yardımcı olmak isteyenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baykun -- 17 Kasım 2017; 10:33:39 >
  • Arkadaşlar yarın Yenikapı Bursa 15:10 seferiyle iki kişi biket için yardımcı olan arkadaş özel mesaj atabilirsiniz

• 100tlde 30tl indirim yapabilirim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.