Şimdi Ara

TeamViewer Guide(uzaktan yönetim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
45.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İmzadaki telefondan bilgisayara bağlanıp her şeyi kontrol edebiliyorum ama bilgisayardan telefonu kontrol etme varmı bulamadım
  • dehşet iyi program ipod touch 4e kurudm bide okulun akıllı tahtasına derste hocayı deli ettik
  • bende kullanıyorum gerçekten işe yarar bi program
  • teamwiever programı ile benm bilgisayarıma bağlanan birisi şifreyi ben tekrar wermezsem gizlice bağlanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firaters

pebu programı bende kullanıyorum da aklıma bir şey takıldı. Bu programla laptopla masa ustunu bağladım ardaki bilgi ve dosya aktarmını interneti kullanrak mı sağlıyor yoksa ağ hattından yani internetten harcamadanmı. kısacası 1-2 gb bi dosya transferi sırasında adsl kotasına işlemez değilmi

Teamviewer sunucuna bağlandığı için dosya transferi internet üzerinden gerçekleşiyor. Kotanıza yansır.

quote:

Orijinalden alıntı: brsnt

Her defasında şifre değişiyor o yüzden logmein kullanıyorum

Sürekli şifre değişiyorsa kişisel şifre belirleyerek aynı id ve şifre ile tekrar giriş yapabilirsiniz. Yalnız bu sefer güvenliği sağlamak adına başka kullanıcılar için şifre 6 haneli rakam ve harflerden karışık hale getiriliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: NUSRET_1995

SELAM BENDEDE BU PROGRAM VAR VE KARŞIMDAKİ KİŞİYİ YÖNETİYORUM AMA KARŞIMDAKİ KİŞİ NEYAPTIĞIMI ANLIYOR LİÜFEN ANLAMA MASI İÇİN NEYAPABİLİRİM BİR PROGRAMI VARSA SÖYLERMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Maalesef öyle bir imkan verilmiyor. Zaten arkaplan kararıyor ve sağ alt köşede teamviewer menüsü çıkıyor belli olmaması imkansız.

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

İmzadaki telefondan bilgisayara bağlanıp her şeyi kontrol edebiliyorum ama bilgisayardan telefonu kontrol etme varmı bulamadım

O seçeneği bende çok araştırdım ama bulamadım. Bazı programlar ile telefona bağlanıp yönetebiliyorsunuz ama yönetmeden kasıt ekran görüntüsünü görüp androide müdahale ise maalesef öyle bir program bulamadım.

quote:

Orijinalden alıntı: xArsenik

teamwiever programı ile benm bilgisayarıma bağlanan birisi şifreyi ben tekrar wermezsem gizlice bağlanabilir mi?

Siz programı açmadan ve karşıdakine şifrenizi vermeden bağlanamaz. Her açılışta şifre sürekli değişir.

Bir önemli not da aktarıyım aklınızda bulunsun. Team altta açıkken eğer local de apache çalıştırmaya çalışıyorsanız büyük ihtimalle çalışmayacaktır. Teamviewer dan çıkıp apacheyi tekrar çalıştırmayı deneyin. Sanırım aynı portları kullanıyorlar.

• yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.gerçekten çok işime yarıyor. üstüne yok bu programın
  • tabletten pc yi yönetiyorum
  • teamviewer ile mobileden pc ye baglanabiliyoruz peki pc den mobile androide baglanma ihtimali yok mudur?
  • Bilgisayarımıza bağlandığımızda sağ köşede bilgi kutucuğu çıkıyor.. bunu kaldıramazmıyız? gizli bağlanmak istiyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Bilgisayarımıza bağlandığımızda sağ köşede bilgi kutucuğu çıkıyor.. bunu kaldıramazmıyız? gizli bağlanmak istiyorumda

UP UP!!
  • Malesef bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Bilgisayarımıza bağlandığımızda sağ köşede bilgi kutucuğu çıkıyor.. bunu kaldıramazmıyız? gizli bağlanmak istiyorumda

Teamviewer'da gizli bağlanmak gibi bir şans yok.
  • arkadaşlar bu program ile laptop tan tv ye bağlanılamaz değil mi??
    alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

arkadaşlar bu program ile laptop tan tv ye bağlanılamaz değil mi??
    alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

TV'ye yüklemeyi başarırsanız bağlanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı tv lere yüklenebiliyor mu yoksa hafif dalgayla karışık ima da mı bulundunuz anlayamadım :)
  • fatpo kullanıcısına yanıt
    Yok yahu imada bulunmadım, ben hiç akıllı TV almadım da, sadece bildiğimiz LCD ya da Plazma. Ekstra özellikler hep canımı sıkıyor ama yüklemeyi başarırsanız neden olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla ne Teamviewer ne de başka programla tv uzaktan yönetim var. Şu an için hiç bir şekilde tv'ye uzaktan bağlanılamıyor diye biliyorum.

LG 42"LB652v kullanıyorum, akıllı telefonlara kurulabilen touch pad, kanal değiştirme, ses açıp kapatma filan gibi görevler gerçekleştirebileceğiniz uygulaması var. Samsung tv'lerde de benzer özelliklerde telefon uygulaması mevcut. hatta TV'de izlenen görüntüyü telefonda da izleme gibi bir özelliği vardı Samsung'un.

Pc'de olduğu gibi %100 kullanamıyorsunuz TV'yi uzaktan ama aynı ağ içinde belirli özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Uygulama yalnızca aynı ağ üzerindeyseniz çalışıyor, yani evin dışından bağlanma şansınız yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.