Şimdi Ara

Team vs Team

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rune King Thor
    LB Galactus
    Thanos

vs

2. Takım
    Zeus(DC)
    Imperiex Prime
    Darkseid(Avatar)

Kurallar
    -Savaş Jüpiter' de geçecek.
    -Gezegen parçalanabilir.
    -Hız limiti yok.
    -Bayılan elenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Kasım 2018; 21:46:20 >

• Lb Galactus varsa sonuç belli zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thor Reis T kullanıcısına yanıt
    Neden? Karşıda Zeus ve Imperiex var. En üsttekiler en güçlüleri bu arada.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Biliyorum en güçlü olduklarını Lb galactus ve Imperiex olduğu için beraber gidebilirler Thanos ve Darksied kavgasında Darksied alabilir ama emin değilim Zeus ve Rkt kavgasın da Zor olarak Rkt alır bunda da emin değilim.

• LB Galac. Farkıyla Marvel.

• Lb galactus çok güçlü o yüzden 1. takım alır.
  • LB Galactus Universal bir karakter. Neden özellikle onu öne çıkardınız ?
    Universalmı :D

İyi o zaman DC alır. Zeus potansiyel olarak Multiversal.

Lt'yi öldüren saldırıdan kurtulabiliyor Lb galactus. Yani potansiyel olarak baktığımızda Multiverse++ bir karakter. Boşa öne çıkarmadık bizde :D
  • Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Zeus nasıl Multiversal oluyor hocam ? Universal feat olarak bile bir tane buldum ben.
    O adada geçen hikayesine baktımda, tam güç seviyesini belirtmiyor. Başka feati varmı bu arkadaşın, Universal+ falan
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Yok Multiversal seviyenin bile yakınından geçemez. Adam daha evrensel gerçekliği idrak edemiyor. Ama açlık gibi durumları olmadığı için Universal diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Kasım 2018; 23:22:33 >
    Zeus featlerini pek bilmiyorum ya.

LOrd chaos ve master order saldırısı ile lt'yi parçalara ayırıyor ondan sonra aynı saldırıyı lb galactusa yapıyorlar galactus bundan kurtuluyor yani katığımızda en az multiversal++ bir feat
    O feat en az hyperversal. Ama Master orders ve Lord Chaos un LT yi tekleyebileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green_Lantern -- 4 Kasım 2018; 23:28:53 >
    İşte Lord chaos ve Master orders lt'yi teklediğinden biraz hikayede lt'nin gücünün düşük olduğunu düşündüm o yüzden en multiversal++ diyorum.
    Bir çizgi romanı okuyup yorumlamadan veya en azından yabancı kaynaklarda araştırmadan feat olarak göstermeyin.. Tek bir resime bakarsak çoğu zaman yanılırız.

Oradaki düzen, multiverse henüz yeni kuruluyordu. Dolayısıyla kozmik hiyerarşi henüz yerleşmemişti. Evrenlerdeki hiyerarşi yerleşmeden hiç bir kozmik varlık diğerinden üstün değildir.

Bu sıradada Lord chaos ve Master order, Galactus'un LB Formuna geçmesinden şikayetçiydi ve LT'ye bu durumdan memnun olmadıklarını söylediler.

Daha sonra LT onları geri çevirince, hazır düzende oturmamışken, yani herkes eşitken bunu fırsat bilip onu öldürme kararı aldılar. Yani ölen bildiğimiz, yargıç olan LT değildi.

Onu bunu geçtimde, bunu biraz mantık kullanarakta anlayabilirsiniz. Lord Chaos ve Master order neredeee LT nerede. Normal bir durumda öldürme şansları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Kasım 2018; 23:41:7 >
    Senin dediğinle gidersek herkez eşitse lt'yi öldüren saldırı nasıl lb galactusu öldürmüyor yani herkes eşitse onunda ölmesi lazım.

Mantık kullanırsak senin dediğin daha saçma oluyor.
    Senin dediğin daha saçma oluyor demeden önce, açıp biraz anlamaya çalışırsan doğru sonuca varırsın. Ben açıklamaya çalışıyorum sana sende biraz araştır.

O LT bildiğin LT değil. Dediğim gibi biraz mantığını, aklını kullanırsanda zaten LT'nin bu karakterlerden çok üstün olduğunu ve bu işte bir terslik olduğunu anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Kasım 2018; 23:50:33 >
    Sen kozmik hiyerarşi henüz yerleşmemişti o yüzden herkes eşit güçte diyorsun. Eşit güçteler ise lt'yi öldüren saldırı ile neden lb galactusu öldüremiyorlar.
    Lord Chaos ve Master order gerçek lt'yi öldürebileceğini ben de sanmıyorum o yüzden lt'nin gücü düşük olarak hesapladığımdan bu feat için multiversal seviyede dedim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.