Şimdi Ara

TEAM T-Force Night Hawk RGB 2x8GB 3600Mhz CL18 X 2Kit | 32GB Toplam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Diğer Ram Üreticileri Tür #DDR4 Kapasite #32 GB Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 TEAM T-Force Night Hawk RGB 2x8GB 3600Mhz CL18 X 2Kit | 32GB Toplam

Merhaba ,

Team T-Force Night Hawk isimli RGB bellekler boşa çıktığı için satılıktır. Yerlerine 64GB kapasiteli bellek alınmıştır.

Soğutucuları oldukça büyük ve ağırdır , yeni aldığım ramlerde rgb li olmasına karşın neredeyse bu ramlerden bir çubuk , yeni aldığım ramlerin 2 çubuğu kadar belki daha ağır , yani özel ramlerdir.

Sizin için önemli mi bilmiyorum ama 2017 ve 2018 yılında tasarım ödülleri filan almıştır şekil şemalleri güzeldir yani, sisteminizi sergilemeyi seviyorsanız camlı kasada şık duruyorlar.

Hynix çiplere sahipler yani öyle Overclock rekorları kırılacak bellek değiller, 3600Mhz CL18 hızını standart olarak sunuyor. Benim sistemde 4 kanal kullandığım için zaten OC olma şansları istesemde yoktu :) 2x8 şeklinde ise hiç denemedim.

2X8GB Kit olarak 2 tane vardır.

Ömür boyu garantililerdir.

2X8GB : 16GB

2x8GB : 16GB

Toplam 32GB kapasite vardır, beraber yada ayrı ayrı satılabilir. Fiyat kit başı 800TL düşünüyorum. Kargoların hepsi yakın istediğiniz ile ALICI ÖDEMELİ şekilde gönderebilirim.

Teşekkürler.

Aşağıdaki videoda RGB efektlerini göstermiştim, oradaki ramler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 800 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 11 Ekim 2090 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.