Şimdi Ara

Team Group Bellek Ürünleri Türkiye''de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Team Group Bellek Ürünleri Türkiye''de!
    Overclock ve performans tutkunları arasında Team Xtreem serisi bellekleriyle ün yapmış olan Team Group bellek ürünleri şimdi Akortek Bilişim ile Türkiye''de!!

Team Xtreem serisi bellek ürünleriyle pek çok inceleme sitesinden ödüller kazanmış olan ve 2007 yılında üretimine başladığı uygun fiyatlı Combo SSD serisiyle dikkatleri çeken Team Group ürünleri Türkiye''de ilk defa tam yetkili bir dağıtıcı üzerinden ve tüm ürün gamı ile satışına sunuluyor! Akortek Bilişim güvencesi ile tüm mağaza ve bayi kanalına ulaşan Team Group ürünleri fiyat/performans tanımına uyan etiketleri ve ömür boyu garantileri ile dikkat çekiyor.

Team Group Hakkında
    1994 yılında kurulan Team Group, yüksek performanslı DDR2 / DDR3 belleklerin yanısıra USB bellekler, CF / SD / MemoryStick flash kartlar ve SSD ürünlerini kapsayan geniş bir ürün gamına sahiptir.
    • Team Performans Bellek Ailesi: Value, Elite ve Xtreem Serisi belleklerden oluşan bu bellek ailesi farklı hız ve kapasitelerde toplam 30''a yakın ürünü barındırmaktadır.
    • Team USB Bellek Ailesi: Swarovski taşlı ve ultra ince Diamond serisinden çiftler için ikili satılan Couple serisine kadar birbirinden farklı 11 ayrı USB serisi bulunmaktadır.
    • Team Flash Kart Ailesi: Profesyonel fotoğraf makineleri için ultra yüksek hızlı Compact Flash kartlar ve MemoryStick-Pro dönüştürücülü MicroSD kartlar gibi farklı ürünleri içermektedir.
    • Team SSD Ailesi: Yeni nesil 170MB/sn okuma hızına sahip Combo serisi SSD ürünlerini uygun fiyatla kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Akortek Hakkında
    Bilişim sektörünün yüksek kaliteli performans ürünlerinin dağıtıcısı olan Akortek Bilişim, 2007 yılından beri overclock tutkunlarının yakından tanıdığı OCZ, High Power, Akasa ve AeroCool gibi markaları kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Yenilikçi ürün politikasıyla sürekli olarak daha iyi ve daha uygun fiyatlı ürünlerin arayışında olan Akortek Bilişim, 2009 yılında da alanında dünyaca ünlü markaları Türkiye pazarıyla buluşturmaya devam edecektir.

• [b]TEAM marka ssd 1. yılında bozulmuştur .... sanırım akortek oksid bilişim' e devretti .... oksid ilgilenmedi bizden değil dediler. akortek e yazdım 2 defa cevap yok. telefon açıyorum bakan yok. ben 2. yılın dolmasına kadar savsaklamıştım hep . sonlarına doğru üzerine düştüm ama ilgilenen olmadığı için olmadı garantiye gönderemedim. ............ cimere yazdım onlar da anlayamadılar konuyu. taywana mesaj attım gönderin dediler ........ :)
    .
    bi ürün alırken kimden aldığınıza da dikkat edin. bundan sonra sadece fiyat önceliğim değil 10 tl 20 tl fazla veririm adam gibi firmalardan alırım
    .
    biosisi öneririm. n11 den alınma adata marka ssd de bozulmuştu. garantörü biosismiş. telefon açtım. söyledim gönderin dediler. gönderdim ama başka ssd ile değişim istedim adatalar hep sorunlu dedim. başka marka ssd gönderdiler. 5 dk da beşiktaş yani ......
    .

ürünü satanı arayıp distribütörün kim olduğunu sorun ona göre karar verin

not: ...... o zaman yazdığımı değiştirecektim, geçici olarak noktaları tuşlamıştım.. yazıyı değiştiriken internet gitmişti öyle kalmış noktalar. sonra unutmuşum. birileri gereksiz işkillenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 18 Kasım 2020; 21:46:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VLCplayer

[b]TEAM marka ssd 1. yılında bozulmuştur .... sanırım akortek oksid bilişim' e devretti .... oksid ilgilenmedi bizden değil dediler. akortek e yazdım 2 defa cevap yok. telefon açıyorum bakan yok. ben 2. yılın dolmasına kadar savsaklamıştım hep . sonlarına doğru üzerine düştüm ama ilgilenen olmadığı için olmadı garantiye gönderemedim. ............ cimere yazdım onlar da anlayamadılar konuyu. taywana mesaj attım gönderin dediler ........ :)
    .
    bi ürün alırken kimden aldığınıza da dikkat edin. bundan sonra sadece fiyat önceliğim değil 10 tl 20 tl fazla veririm adam gibi firmalardan alırım
    .
    biosisi öneririm. n11 den alınma adata marka ssd de bozulmuştu. garantörü biosismiş. telefon açtım. söyledim gönderin dediler. gönderdim ama başka ssd ile değişim istedim adatalar hep sorunlu dedim. başka marka ssd gönderdiler. 5 dk da beşiktaş yani ......
    .

ürünü satanı arayıp distribütörün kim olduğunu sorun ona göre karar verin

not: ...... o zaman yazdığımı değiştirecektim, geçici olarak noktaları tuşlamıştım.. yazıyı değiştiriken internet gitmişti öyle kalmış noktalar. sonra unutmuşum. birileri gereksiz işkillenmiş.

Lüzumsuz mesaj atmaktan banlayın derhal

• fiyatları hakkında bilgilendirici olsaydı daha iyi olurdu

• sdfsdfdsf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.