Şimdi Ara

Team Force (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
1
Favori
13.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum isimiyle oyundaki isimi aynı olanları yazmadım, forum isimleri yerine kendi isimlerimizi mi yazalım yada her üçü de olsun mu nasıl yapalım?
    ortak bir karar verip ona göre bir düzenleme yapayım.

Edit:ekleme

Yaşar hocam senin yazdığın gibi üçlü şekilde sanırım daha iyi olur ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 12 Şubat 2012; 12:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Forum isimiyle oyundaki isimi aynı olanları yazmadım, forum isimleri yerine kendi isimlerimizi mi yazalım yada her üçü de olsun mu nasıl yapalım?

Ahmet hocam benim için farketmez, benim oyun içi ismim "nonstopsoldier" istersen, üstteki mesaja eklersen tanışamadığımız arkadaşlarada kolaylık olur..Aslında herkes 1 dk konuşup sesini yollasın daha kısa sürede tanışırız :)
  • İsa bu şekilde sanırım daha iyi oldu, bu arada arkadaşlar ne TS3' den ne de raidcall'dan skype da aldığımız verimi alamadık o yüzden şimdilik Skype ile devam ediyoruz bilginize.
  • quote:

Forum isimiyle oyundaki isimi aynı olanları yazmadım, forum isimleri yerine kendi isimlerimizi mi yazalım yada her üçü de olsun mu nasıl yapalım?

Daha İyi ıyı olmus ahmet hocam :) su server konusuna da bı el atsak :D aksam netlestırelım bence ..
  • Evet haklısın Yaşar hocam.

@Semper-Fidelis
    oyuna yeni başlamışsınız eğer takıma katılırsanız bizimle her akşam beraber takılabilecekmisiniz? bizim için esas olan seviyeli ve devamlılığı olanların takıma katılması.
  • quote:

İsa bu şekilde sanırım daha iyi oldu, bu arada arkadaşlar ne TS3' den ne de raidcall'dan skype da aldığımız verimi alamadık o yüzden şimdilik Skype ile devam ediyoruz bilginize.

Evet hocam daha iyi olmuş,bu arada devamlılık konusunda benim ufak bir sıkıntım sınavlarım başlıyor Nisan'ın ilk haftası o zamana kadar ders çalışmalıyım,ama her aksam 1-2 saat girerim yine..Haftasonları yine 5-6 saat oynayabilirim..Okullar tatil olup,Hanım gelince durum ne olur bilemiyorum tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

quote:

İsa bu şekilde sanırım daha iyi oldu, bu arada arkadaşlar ne TS3' den ne de raidcall'dan skype da aldığımız verimi alamadık o yüzden şimdilik Skype ile devam ediyoruz bilginize.

Evet hocam daha iyi olmuş,bu arada devamlılık konusunda benim ufak bir sıkıntım sınavlarım başlıyor Nisan'ın ilk haftası o zamana kadar ders çalışmalıyım,ama her aksam 1-2 saat girerim yine..Haftasonları yine 5-6 saat oynayabilirim..Okullar tatil olup,Hanım gelince durum ne olur bilemiyorum tabi

Yenge ne derse o olur

Senden yana sıkıntı yok İsa hocam rahat ol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

quote:

Yenge ne derse o olur

Senden yana sıkıntı yok İsa hocam rahat ol

Ahmet hocam şimdiden alıştırıyorum bak şöyle böyle kahveyemi gideyim,dışarda mı gezeyim ne güzel evimde oturuyorum falan

Gerçi 15tatilde geldiginde oynamıştım akşamları 2 saat civarı..Evli olanlar anlar..

Sagolun anlayışınız için..

• dün iyi oynadık ama

ben şuan pc ye bi format atıyorum oyunda garip garip fps düşmeleri bunun yüzündende takılmalar yapıyor neden yapıyor bilmiyorum 45 - 50 fps ile oynuyorum birden 20 - 25 düşüyor sabah 4 kere bu yüzden öldüm sinir etti format atıcaktım zaten buda bahanesi oldu bu akşam gelemezsem bilinki oyunu daha indiriyorumdur şimdiden özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

dün iyi oynadık ama

ben şuan pc ye bi format atıyorum oyunda garip garip fps düşmeleri bunun yüzündende takılmalar yapıyor neden yapıyor bilmiyorum 45 - 50 fps ile oynuyorum birden 20 - 25 düşüyor sabah 4 kere bu yüzden öldüm sinir etti format atıcaktım zaten buda bahanesi oldu bu akşam gelemezsem bilinki oyunu daha indiriyorumdur şimdiden özür dilerim.

bende diyorum ömer nerde:)) hadi bakalım beklioz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

dün iyi oynadık ama

Oyunun yedeğini alırsan tekrar indirmene gerek kalmaz dı, yetişmeye çalış akşama bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 12 Şubat 2012; 15:55:10 >

• murat dün oynadığımız bir metro oyununu koyacaktı youtubea acaba koydumu bir camp yapmışız ne sen sor ne ben söylim :D
  •  Team Force
    özetle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 12 Şubat 2012; 16:08:50 >
  • Sabahın beşinde mi yaptınız bunu? yuhh
  • quote:

Sabahın beşinde mi yaptınız bunu? yuhh

gözlerimizden uyku aka aka yaptık kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

murat dün oynadığımız bir metro oyununu koyacaktı youtubea acaba koydumu bir camp yapmışız ne sen sor ne ben söylim :D

kosmaktan yorulup bı koseye coktunuz herhalde
    dun aksam ki hileci sanırım banlanmıs battlelogda sayfası tertemız gorunuyor
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/ThoughtCarcass/

• http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/ThoughtCarcass/stats/357177387/

yok duruyor hala, uyanık diğer tarafı kendisi temizlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

murat dün oynadığımız bir metro oyununu koyacaktı youtubea acaba koydumu bir camp yapmışız ne sen sor ne ben söylim :D

aynen öyle oldu hala kaşınıyorlar üstümüze üstümüze geliyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

aynen öyle oldu hala kaşınıyorlar üstümüze üstümüze geliyorlar

bi camp yapalim dedik adamlar deli oldu. :D Video ya alamadim orayı ama adamları arkadan yakaladıgımız bi kaç video yakaladım.

• quote:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/ThoughtCarcass/stats/357177387/

yok duruyor hala, uyanık diğer tarafı kendisi temizlemiş.

bıldıgım kadarıyla ban yemıs kısılerın gırıs sayfası temız cıkıyor,! yanlıs bılıyor olabılır de!
    bunun gibi..
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/lIllIlIlIIlIllI/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerostone -- 12 Şubat 2012; 17:46:27 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.