Şimdi Ara

TDR Derma Roller 85 TL (Sivilce izleri, Saç dökülmesi ve tüm cilt problemleri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
15.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balomer -- 27 Ağustos 2011; 3:57:25 >
  • 1mm ve sana uygun tedavi benim kanımca uygundur..
    Ama sana bir kaç şey sorcam yaşın vb.
    roaccutane filan kullandın sanırım yakın zamanda?
    Neyse PM atayım o soruları sorayım ona göre kullan yada kullanma diye bir öneride bulunabilirim.
    Tabi bir cilt hekiminden de bilgi alman senin için uygun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufeba -- 25 Ağustos 2011; 21:26:55 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ürünler an itibariyle elime ulaştı.. 3 ay sonra görüşmek üzere :).
  • peki bu ürün için hangi kremi kullanmak lazım sivilce izi derdi için
  • Kolojen üretimi için A vitamini içerikli krem(retinoik asit icerikli), nemlendirici icinde krem(içinde c vitamini olursa iyi olur). B vitamini bulunan cilt yenileyici bir kremde olursa iyi olur.

• Usta sırtımda yaklasık 15 cm lık 2cm aralıklarla kalcamdan belime doğru çatlaklar var 3 senedir duruyo faydası olur mu ilacın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur45

Usta sırtımda yaklasık 15 cm lık 2cm aralıklarla kalcamdan belime doğru çatlaklar var 3 senedir duruyo faydası olur mu ilacın ?

Bu bir alet dostum.. İnternetten bir araştırmanı oneririm..

• bende dermaroller 0,5 istiyorum irtibata geçmemiz mümkünmü cep no vs atarmsın özelden
  • saç dökülme sorunum için kullanmayı düşünüyorum. eğer satışınız devam ediyorsa almak isterim. gerek gördüğünüz bilgiler için (tedavi ve uç secimi) pm atarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymm

saç dökülme sorunum için kullanmayı düşünüyorum. eğer satışınız devam ediyorsa almak isterim. gerek gördüğünüz bilgiler için (tedavi ve uç secimi) pm atarsanız sevinirim

Merhaba Satışımız devam etmekte,
    Genel bilgi açısından yazıyorum saç dökülmesi için 0,5 mm kullanılmakta. Minoxidil ile kullanıldığında minoxun etksini artırmaktadır.
    Ürünün içinde bulunan türkçe açıklama kağıdın da ayrıntılı anlatılmıştır.
    Size PM atıyorum, ayrıntılı bilgi vereceğim.

Ayrıca ilanım birazdan güncelenecek Gittigidiyor, sahibinden ve sanalpazar'a ürünü ekleyeceğim.

• merhaba dün pm atmıştım ulaşmadı herhalde iki sorum var buradan sorayım saç için kullanıldığında ürününüz ne sıklıkta kullanılmalı ve önereceğiniz sıklıkta kullanıldığında ürününüzün kullanım ömrü nekadardır
    iyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihli52

merhaba dün pm atmıştım ulaşmadı herhalde iki sorum var buradan sorayım saç için kullanıldığında ürününüz ne sıklıkta kullanılmalı ve önereceğiniz sıklıkta kullanıldığında ürününüzün kullanım ömrü nekadardır
    iyi satışlar.

PM ulaştı cevap verdim @fatihli52

• quote:

Orijinalden alıntı: tufeba

quote:

merhaba dün pm atmıştım ulaşmadı herhalde iki sorum var buradan sorayım saç için kullanıldığında ürününüz ne sıklıkta kullanılmalı ve önereceğiniz sıklıkta kullanıldığında ürününüzün kullanım ömrü nekadardır
    iyi satışlar.

mesaj sisteminde sorun var cevabınız bana ulaşmadı buradan cevaplarsanız sevinirim iyi satışlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tufeba

quote:

iyi satışlar.

mesaj sisteminde sorun var cevabınız bana ulaşmadı buradan cevaplarsanız sevinirim iyi satışlar.

Merhaba,
    0,5 mm kullanmanızı öneriyorum
    haftada 1 veya 2 kere kullanmak yeterlidir.
    bu koşullar altında 2 veya 3 ay boyunca kullanıma devam edebilirsin

• kendisi manevi abimdir ilgisi alakası olsun herşeyiyle adam diyebileceğim nadir insanlardandır kendisi aklınıza hiç bir şey takılmadan her türlü alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz
  • s.a hocam doktor tavsiye etti çok dökülmem var ektireyim dedim derma roller ve minoxil kullan dedi birde proscar ,
    saclar ince telli ve cok seyrek hangi kalınlıkta önerirsin? elinizde varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

s.a hocam doktor tavsiye etti çok dökülmem var ektireyim dedim derma roller ve minoxil kullan dedi birde proscar ,
    saclar ince telli ve cok seyrek hangi kalınlıkta önerirsin? elinizde varmı?

0,5 mm Sac dökülmesi için kullanılmaka malesef suan elimde kalmadı

• derma roller acaba halen satışta mıdır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.