Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

!!!TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM DİGİTAL FOTOGRAF MAKİNASI ALICAM!!!

11
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> !!!TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM DİGİTAL FOTOGRAF MAKİNASI ALICAM!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24 Mesaj
    arkadaşlar kız arkadaşıma digital fotograf makinası almayı düsünüyorum fakat digital makinaları cok iyi tanımadıgım için hangisini almalıyım bilemiyorum. su ana kadar inceledigim makinalardan 4 tanesi uzerinde karar vermekte zorlanıyorum. makinanın oncelikle çekimlerinin(özellikle makro) kaliteli olması ve sesli video çekebilmesi onemli fakat bu makinayı bir bayanın kullanacagını dusunursek compakt bir yapısı olmalı. üzerinde durdugum 4 makinayı aşagıda fiyatlarıyla birlikte yazıyorum. en uygun olan digital fotograf makinası hangisidir?yardımlarınızı bekliyorum . teşekkürler....

1-Nikon coolpix s1 5.1mp.--- 659.32ytl

2-Casio exilim z57 5.0 mp.--- 607.19ytl

3-Samsung digimax i-5 5.1mp.----611.00ytl

4-Konica Minolta X60 5.0mp.----- 449.88ytl

|
    |
    En ucuzunu alırdım senin yerinde olsam, nede olsa ölü yatırım
    |
    |
    Buraya yazdığım yazı niye silindi onu anlayamadım!
    |
    |
  • Yarbay
    2637 Mesaj
    kız arkadaşına alıcağını söylemişsin kriterleri ona göre değerlendirmek lazım nikon gelçekten estetik, benim düşüncem tabi öte yandan görüntü kalitesi olarak birbirlerine yakım kompakt makineler
    |
    |
    || 2*1 GB Kingstone DDR2 800MHz || CoolerMaster 460W PSU || Askere gittim gelicem 12-2009 || Geldim 03-2011 ||
  • Binbaşı
    1251 Mesaj
    Konica-Minolta DiMAGE X1 bu link'te şeklini ve özelliklerini kontrol edbilirsin yalnız fiyat bilmiyorum biraz tuzlu olabilir. 8 mp çözünürkük ve imaj sabitleme ( kendi sınıfında bir ilk ) gibi müthiş özellikler var http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/999/show.html
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1770 Mesaj
    kesinlikle ince ve 2.5 lcd ekranlı bişey almanı tavsiye ederim.... üstteki ölü yatırım cevabıda çok komik olmuş
    |
    |
    Düşündüklerin arasında yok ama ben Olympus D-500 tavsiye ederim.600 ytl.
    Bimex.de 12 taksit de yapıyolar
    |
    |
    1770 Mesaj
    ana sen ne arıyon burda
    |
    |
    Ben teknolojik bi insanım arkadaşım arayamaz mıyım?Gerçi ben daha çok cep telefonu bölümündeyim ama...
    Konu dağılmasın bahsettiğim makine çok güzel.
    Hatta direk tvout da var çektiğin kamera görüntülerini direk tv.ye bağlayıp izliyebiliyorsun.Hopörlör üstünde,kamera görüntülerini makineden de sesli izliyebiliyosun.Görüntü cam gibi pırıl pırıl çok net.Ayrıca çekerken elin titrese bile banamısın demiyo.Hatta bilerek deprem şiddetinde titretip resim çektik yinede ayna gibi çıktı vala
    |
    |
    39 Mesaj
    keisnlile hb olsunnn
    |
    |
    tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Ama Nikon S1 almayı düşünüyorum hem ince bir yapısı olması hemde Nikon olmasından dolayı bu makinayı almaya karar verdim. yardımlarınız için teşekkürler.
    makinayı alınca nasıl oldugunu yazarım. tekrar teşekkürler...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,233
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.