Şimdi Ara

Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.544
Cevap
24
Favori
104.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OneStepAheaD

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

quote:

quote:

Hocam merhabalar,

Bende Fiat Uno var. Önlere 10 CM'lik uygun fiyata mid arıyorum. Zangır zangır cam titreten ses sistemi yerine uzaktan bile duyulduğunda tok bir bass ve güzel bir ses istiyorum. 2500 watt amfi mevcut.

Teyp:http://urun.n11.com/tey...sb-oto-teybi-P121285393

Subwoofer

17 CM Mid

13 Cm Hoparlör

hocam o teybi aldınız mı, almadıysanız o sisteme pionerın giriş seviyesi sadece usbli teyplerinden biri ile değişim yapmanızı öneririm. mesajın başında 10cm mid arıyorum demişsiniz, aşağıda 17cm ve 13cm yazmışsınız. tam olarak anlayamadım. 10cm mid hoparlörden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. size kaç cmlik hoparlörler lazım, anfinin tam marka modeli nedir, max bütçeniz ne kadar? bunları tekrar net olarak yazın, devam edelim.

Hocam merhabalar,

Telefondan yazdığım için linkler çıkmamış. Maalesef teybi satın aldım ve bağladım :( 10 CM'lik mid hoparlörleri ön paneldeki kolonlar ile değiştireceğim. 17 CM'lik mid hoparlör ile 13 CM'lik normal hoparlörleri arka tarafa bağlayacağım. 150 lira gibi bir bütçe ayırdım ön kolonlar için.

Amfi
    13 Cm Hoparlör
    17 CM Mid
    Subwoofer

anfinin tam marka modeli demiştim, onu da yazın. arkaya derken, arka pandizota mı 17cm ve 13cm hoparlör takacaksınız. eğer bu şekilde ise bunu önermem. siz bütçenizi belirtin ben size düzgün bir şeyler önereceğim, o şekilde olmaz 17cm ve 13cm hoparlör bir arada.

Evet arka pandizota bağlayacağım. Saydığım tüm kolonlar bende mevcut olduğundan buna uygun birşey ayarlamayı planlıyordum. Arka pandizota fazla gelecekse 13 CM'likleri sökebilirim.

Amfi: For X-X54
    Özellikler

FOR-X Üstün Teknoloji , Yüzyılın Ses Teknolojisi
    For-x Türkiye ses şampiyonundan yeni seri
    CE Belgeli
    2 yıl garantili
    2500 W Dört sınıf –AB- Yüksek devre dual ayrık sürüş kademeleri
    Köprülü Tri-mod kullanıma uygun
    Değişken alçak geçiş fitreleri 50 Hz – 250 Hz
    Değişken yüksek geçiş fitreleri 80 Hz – 1.2 Hz
    Değişken bas amplifiye etme
    Krom kaplama RCA girişi
    Yumuşak başlama,ses kapama
    Aşırı yüklenme,ısınma,kısa devre koruma
    Power koruma göstergesi
    Uzaktan bas kontrol
    Nominal power 4 x 150 w
    Mavi neon lambalı

13cmlik dediğin hoparlörleri ön kapılara takmış olsan sığmıyor mu? arka pandizota 17cmleri tak sadece. anfinin 2 kanalını 17cm lere, diğer 2 kanalını köprüleyip subwoofera bağlayın. ön kapıya takacağın 13cm hoparlör sığmaz ise 10cm olarak PIONEER TS-G1045R tarzı bir hoparlörü direk teybin ön çıkışlarından besleyerekde kullanabilirsiniz. garip bir sistem olmuş gerçekten, keşke teybi değiştirme imkanınız olsa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhabalar,

Bende Fiat Uno var. Önlere 10 CM'lik uygun fiyata mid arıyorum. Zangır zangır cam titreten ses sistemi yerine uzaktan bile duyulduğunda tok bir bass ve güzel bir ses istiyorum. 2500 watt amfi mevcut.

Subwoofer

17 CM Mid

13 Cm Hoparlör

hocam o teybi aldınız mı, almadıysanız o sisteme pionerın giriş seviyesi sadece usbli teyplerinden biri ile değişim yapmanızı öneririm. mesajın başında 10cm mid arıyorum demişsiniz, aşağıda 17cm ve 13cm yazmışsınız. tam olarak anlayamadım. 10cm mid hoparlörden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. size kaç cmlik hoparlörler lazım, anfinin tam marka modeli nedir, max bütçeniz ne kadar? bunları tekrar net olarak yazın, devam edelim.

Hocam merhabalar,

Telefondan yazdığım için linkler çıkmamış. Maalesef teybi satın aldım ve bağladım :( 10 CM'lik mid hoparlörleri ön paneldeki kolonlar ile değiştireceğim. 17 CM'lik mid hoparlör ile 13 CM'lik normal hoparlörleri arka tarafa bağlayacağım. 150 lira gibi bir bütçe ayırdım ön kolonlar için.

Amfi
    13 Cm Hoparlör
    17 CM Mid
    Subwoofer

anfinin tam marka modeli demiştim, onu da yazın. arkaya derken, arka pandizota mı 17cm ve 13cm hoparlör takacaksınız. eğer bu şekilde ise bunu önermem. siz bütçenizi belirtin ben size düzgün bir şeyler önereceğim, o şekilde olmaz 17cm ve 13cm hoparlör bir arada.

Evet arka pandizota bağlayacağım. Saydığım tüm kolonlar bende mevcut olduğundan buna uygun birşey ayarlamayı planlıyordum. Arka pandizota fazla gelecekse 13 CM'likleri sökebilirim.

Özellikler

CE Belgeli
    2 yıl garantili
    Krom kaplama RCA girişi
    Power koruma göstergesi
    Uzaktan bas kontrol
    Nominal power 4 x 150 w
    Mavi neon lambalı

13cmlik dediğin hoparlörleri ön kapılara takmış olsan sığmıyor mu? arka pandizota 17cmleri tak sadece. anfinin 2 kanalını 17cm lere, diğer 2 kanalını köprüleyip subwoofera bağlayın. ön kapıya takacağın 13cm hoparlör sığmaz ise 10cm olarak PIONEER TS-G1045R tarzı bir hoparlörü direk teybin ön çıkışlarından besleyerekde kullanabilirsiniz. garip bir sistem olmuş gerçekten, keşke teybi değiştirme imkanınız olsa.

Evet hocam maalesef toplama bir sistem oldu. Fiyatını ucuz bulduklarımı satın aldım. 13 CM'lik hoparlör maalesef panele girmiyor. Uno'lar küçük araçlar olduğu için çok aşırı bass sesini açarak cam çerçeve titresin istemiyorum. Uzun yolda son ses müzik dinlemeyi çok sevdiğim için önem verdiğim şey seslerin net, yüksek ve bass ile güzel bir kombin olması. Belirttiğiniz kolon ile bu sistem beni kesecektir heralde ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhabalar,

Subwoofer

17 CM Mid

13 Cm Hoparlör

Hocam merhabalar,

Amfi
    13 Cm Hoparlör
    17 CM Mid
    Subwoofer

Özellikler

CE Belgeli
    2 yıl garantili
    Krom kaplama RCA girişi
    Power koruma göstergesi
    Uzaktan bas kontrol
    Nominal power 4 x 150 w
    Mavi neon lambalı

Hocam tekrardan merhabalar,

Son olarak ucuz yollu amfi tesisat kablo seti rica edeceğim. GG üzerinde 33 liraya kablolar var fakat nedir ne değildir anlamadığım için sizden öneri bekliyorum.

Kablo Set:http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/carmon-oto-anfi-kablo-seti-kablo-kiti-ucretsiz-kargo-275074986

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneStepAheaD -- 21 Nisan 2017; 0:1:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhabalar,

Subwoofer

17 CM Mid

13 Cm Hoparlör

Hocam merhabalar,

Amfi
    13 Cm Hoparlör
    17 CM Mid
    Subwoofer

Özellikler

CE Belgeli
    2 yıl garantili
    Krom kaplama RCA girişi
    Power koruma göstergesi
    Uzaktan bas kontrol
    Nominal power 4 x 150 w
    Mavi neon lambalı

Hocam tekrardan merhabalar,

Son olarak ucuz yollu amfi tesisat kablo seti rica edeceğim. GG üzerinde 33 liraya kablolar var fakat nedir ne değildir anlamadığım için sizden öneri bekliyorum.

Kablo Set:http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/carmon-oto-anfi-kablo-seti-kablo-kiti-ucretsiz-kargo-275074986

cadence markalı ürünleri öneririm

http://m.n11.com/cadence-bakir-oto-anfi-kablo-set-1kalite-P68233712

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

Opel astra k. Kapi iclerinde 16.5 cm midbaslar önde c sutunlarinda tizler var ana unite Opel intellilink 7.0 komple aracin orijinal sistemi kisaca.

desibel duzeyi olarak su anki yeterli ama kalite olarak rezalet. Standart Vw golf 7 de veya volvo v40 da da amfisiz sub suz benzer sistem var ama ses kalitesi olarak cok daha iyiler. Amfisiz, kapasitorsuz delmeden kesmeden bagaja esek kadar bir kutu koymadan neler yapilabilir. 3000 lira ya kadar butcem var. Imkan yoksa boyle kabullencem artik.

hocam ses kalitesi sadece hoparlör değiştirmekle biltmiyor, ana ünite çok önemli ses berraklığı için. hem bir de sadece orjinal hoparlörleri değiştirdiğinizde eskisinden daha kötü sonuç alma ihtimaliniz de var. çözüm önerisine gelirsek; orjinal teybinize audison apk 165 kasnak ve güzel bir işçilikle takılabilir. 2 çift aldığınızda 1300tl gibi bir maliyeti vardır. 4 kapı içine ses yalıtımı yapılır. bu şekilde bir işlem yapıldığında ses te bir nebze iyileşme olacağını düşünüyorum, ama ses kalitesi düzelirken bass sesi kaybetme ihtimaliniz var. bunun içinde kendinden anfili Alpinenin SWE 815 20cm kabinli subunu (600tl) bagaja koyarsanız gayet iyi bir sistem olmuş olacaktır. volvoda orjinal kolonlarla sesin iyi çıkması bir mühendisliğin sonucunda yapılan sistemlere bağlı. adamlar anfisiz, subwoofersız, 4 kolon + 2 tweeterla ana üniteye bağlı olaraktan mis gibi ses vealabiliyorlar. ben ses sistemi işine girecek olan arkadaşlara, iki iki uğraşmak yerine bir seferde tam masraf yapmalarını, sonra tekrar tekrar işçilik ücreti, zaman ve emek harcamamalarını öneriyorum.

Bilgilendirme icin cok tesekkurler. Anlamadigim nokta arac icin uretilen hoparlorlerin genelinde "subbass vs gibi hoparlorler haric" alt frekanslar da zayiflik var. Baska bir klasmandan Örnek veriyorum, evde kendi kabinini imal edenlerin tercih ettiği driverler dan birisi "fostex fe166en" tum skalayi dengeli bir sekilde veren full range olarak geçen tarz da hoparlör. 8ohm icin 22w istiyor, 94db spl gozukuyor. Arac icin uretilen benzer bir sey bulamadim ben.

Ayrıca haydi bass koyduk bagaja, stereo müzik de kontrbas, davul veya bass gitar tarzı enstrüman sağ veya sol kanalda çalıyor diyelim, bagaja sub koyduktan sonra ben o sesi kaydedildiği gibi sağ veya sol taraftan duymuyorum bu bir sorun değil mi?

bu arada bahsettiğim hoparlorhttp://www.fostexinternational.com/docs/speaker_components/pdf/FE166En.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkanxp -- 21 Nisan 2017; 11:9:53 >

• quote:

quote:

quote:

Opel astra k. Kapi iclerinde 16.5 cm midbaslar önde c sutunlarinda tizler var ana unite Opel intellilink 7.0 komple aracin orijinal sistemi kisaca.

desibel duzeyi olarak su anki yeterli ama kalite olarak rezalet. Standart Vw golf 7 de veya volvo v40 da da amfisiz sub suz benzer sistem var ama ses kalitesi olarak cok daha iyiler. Amfisiz, kapasitorsuz delmeden kesmeden bagaja esek kadar bir kutu koymadan neler yapilabilir. 3000 lira ya kadar butcem var. Imkan yoksa boyle kabullencem artik.

hocam ses kalitesi sadece hoparlör değiştirmekle biltmiyor, ana ünite çok önemli ses berraklığı için. hem bir de sadece orjinal hoparlörleri değiştirdiğinizde eskisinden daha kötü sonuç alma ihtimaliniz de var. çözüm önerisine gelirsek; orjinal teybinize audison apk 165 kasnak ve güzel bir işçilikle takılabilir. 2 çift aldığınızda 1300tl gibi bir maliyeti vardır. 4 kapı içine ses yalıtımı yapılır. bu şekilde bir işlem yapıldığında ses te bir nebze iyileşme olacağını düşünüyorum, ama ses kalitesi düzelirken bass sesi kaybetme ihtimaliniz var. bunun içinde kendinden anfili Alpinenin SWE 815 20cm kabinli subunu (600tl) bagaja koyarsanız gayet iyi bir sistem olmuş olacaktır. volvoda orjinal kolonlarla sesin iyi çıkması bir mühendisliğin sonucunda yapılan sistemlere bağlı. adamlar anfisiz, subwoofersız, 4 kolon + 2 tweeterla ana üniteye bağlı olaraktan mis gibi ses vealabiliyorlar. ben ses sistemi işine girecek olan arkadaşlara, iki iki uğraşmak yerine bir seferde tam masraf yapmalarını, sonra tekrar tekrar işçilik ücreti, zaman ve emek harcamamalarını öneriyorum.

Bilgilendirme icin cok tesekkurler. Anlamadigim nokta arac icin uretilen hoparlorlerin genelinde "subbass vs gibi hoparlorler haric" alt frekanslar da zayiflik var. Baska bir klasmandan Örnek veriyorum, evde kendi kabinini imal edenlerin tercih ettiği driverler dan birisi "fostex fe166en" tum skalayi dengeli bir sekilde veren full range olarak geçen tarz da hoparlör. 8ohm icin 22w istiyor, 94db spl gozukuyor. Arac icin uretilen benzer bir sey bulamadim ben.

Ayrıca haydi bass koyduk bagaja, stereo müzik de kontrbas, davul veya bass gitar tarzı enstrüman sağ veya sol kanalda çalıyor diyelim, bagaja sub koyduktan sonra ben o sesi kaydedildiği gibi sağ veya sol taraftan duymuyorum bu bir sorun değil mi?

bu arada bahsettiğim hoparlorhttp://www.fostexinternational.com/docs/speaker_components/pdf/FE166En.pdf

hocam dediğin şekilde doğru evet bass gitar sağdan ya da soldan vurabiliyor, ancak subwoofer onu tek noktadan verir. kaliteli ana ünite, focal 3 yollu sistem, ses işlemcisi, kaliteli anfi, kaliteli işçilik ve yalıtım ile istediğin sesi alabilirsin ancak.

• Hocam ön kapılara 13cm mid arıyorum, bütçe düşük olduğu için şöyle bir şey buldum tavsiye eder misiniz?
    Edison ed 1520cmp 13cm mid takım, 35w rms

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/edison-ed-1520cmp-13cm-180w-2-yollu-mid-takimi-275075184
  • quote:

Orijinalden alıntı: SsSameTtT

Hocam ön kapılara 13cm mid arıyorum, bütçe düşük olduğu için şöyle bir şey buldum tavsiye eder misiniz?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/edison-ed-1520cmp-13cm-180w-2-yollu-mid-takimi-275075184

tavsiye etmem
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 2014 model bmw 1 serisi.

Bütçe 3500 TL Max.

Bagaja sub koymak istemiyorum koltuk altı bassları galiba değişebiliyor.

Konuya çok uzağım.

Söylediğim bütçeyle kaliteli bir amfi, speaker vs. Ne seviyede bir sistem yapılabilir.

Yüksek DB peşinde değilim, giderken sağı solu zangırdayan bir otomobille asla dolaşamam.

Dinlediğim müziği kaliteli detaylara inerek yüksek seste de dağılmadan dinlemek istiyorum.

İsteklerim için bütçe yeterli mi yoksa az mıdır?

Fikir verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

2014 model bmw 1 serisi.

Bütçe 3500 TL Max.

Bagaja sub koymak istemiyorum koltuk altı bassları galiba değişebiliyor.

Konuya çok uzağım.

Söylediğim bütçeyle kaliteli bir amfi, speaker vs. Ne seviyede bir sistem yapılabilir.

Yüksek DB peşinde değilim, giderken sağı solu zangırdayan bir otomobille asla dolaşamam.

Dinlediğim müziği kaliteli detaylara inerek yüksek seste de dağılmadan dinlemek istiyorum.

İsteklerim için bütçe yeterli mi yoksa az mıdır?

Fikir verirseniz sevinirim.

hocam bmw nin ses sistemi profesyonel bir sistemdir. piyasada Bmw ye uygun 3 yollu dediğimiz ürünler mevcut, harman kardon, focal, mosconi gladen, match, mtx gibi kaliteli markaların ürünleri mevcut. youtubede şöyle bir video buldum, sizin aracın benzerine uygulama yapılmış. sadece hoparlörler değiştirilmiş sanırım.

https://youtu.be/TlQxpISGRfI

yine aktepesoundda matc in şöyle bir ürününü buldum.

http://www.aktepesound.com/pinfo.asp?pid=7135

bu işlemler daha profesyonel olduğu için forumda üyemiz olan technovol isimli arkadaşla görüşmeni öneririm. googla technovol yazdığında çıkar. iyi birşeyler istiyorsan kendisi ile görüş derim. bu iş için iyi bir usta şart.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi ve Markaları araştıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi ve Markaları araştıracağım.

bişey değil hocam araştırdıkca bişeyler bulunuyor. buna da bir bakın. match dsp anfili, 3 yollu prof sistem.

http://www.otomediamarket.com/tr/match-muzik-sistemi/1442-bmw-match-dsp-muezik-sistemi.html

• gajiin kullanıcısına yanıt
    Beklentileri sizin gibi olan biri için orta aralık diye birşey neredeyse yok gibi. Çünkü aracın mevcut sistemi zaten çok kötü değil. Akustik olarak 90 model BMW ler dahi iyi ayarlanmıştır. Ama sizin aracınız donanım olarak opsiyon seçilmediyse görece iyi bir ana üniteye sahip olmasına rağmen kullanılan hoparlörleri pek iyi değildir. Ben sizin yerinizde olsam önce mevcut sisteme Audison , Focal veya buna benzer markaların yüksek seviye hoparlörlerini bağlatarak denerim.Bu da yeterli olmazsa amplifikatör eklenebilir. Hoparlörler zaten bu anfiyle çalıştırılabilecek güçte olacaktır.
  • Selam hocam bu anfide belirtmemiş ama köprü nasıl yapılır?

Birde bu ayarları nedir nasıl yapılır?

Sound magus 1600 watt bass yerine 1000 watt boschmann bas nasıldır?
    Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz.
    Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echomaniac -- 22 Nisan 2017; 1:7:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Selam hocam bu anfide belirtmemiş ama köprü nasıl yapılır?

Birde bu ayarları nedir nasıl yapılır?

Sound magus 1600 watt bass yerine 1000 watt boschmann bas nasıldır?

birinci fotoda gözüken, anfinin sağ tarafında 4 tane ses çıkışı için + - + - çıkışları mevcut. subwoofer dan gelen + kablosunu çıkışların en soluna + ya, subwoofer dan gelen - kabloyu çıkışların en sağına - ye takacaksınız. boschman 1000w sub hakkında bilgim yok. iş görür muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SsSameTtT

Hocam ön kapılara 13cm mid arıyorum, bütçe düşük olduğu için şöyle bir şey buldum tavsiye eder misiniz?

soundmagus un 17c modeli yeniden Hepsiburada da stoklarda. 164tl lik fiyatı ile tam bir f/p. bunu öneririm.

http://www.hepsiburada.com/soundmagus-sm-17c-16-cm-component-takimi-pm-otaktsm17c

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    ecrasniann bey buna bi bakarmısınız adamlar;Mükemmel kurulumunuzu keşfedin diyerek

Eşsiz akustik için birinci sınıf bileşenlerimizi bir araya getirin
    Araç içi ses sistemlerinde karşılaşılan akustik zorlukların üstesinden gelmek için tasarlanan yeni 2015 GS ses sistemi serisi, mümkün olan en iyi ses deneyimini sunar. Aşağıdaki önerilen kurulum seçeneklerini keşfedin'' diyor sizin görüşünüz nedir. sony gs serisi setmi alsam ama o teyp hariç o teyp cooook cok para:)

https://www.sony.com.tr/electronics/arac-ses-sistemi-yuksek-cozunurluklu-ses?cpint=SG_CATEGORY_PRI-TOUT-IFA-CAT-CAR-MARINE-EN_GL-2015-07-OURGREATEST

gajiin bey bakın daha ekonomik olarak bunu yapabilirsiniz

ecrasniann bey sizce infinity 6500cx yerine sony sx-gs1621 lerimi alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir okur -- 22 Nisan 2017; 22:43:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir okur

ecrasniann bey buna bi bakarmısınız adamlar;Mükemmel kurulumunuzu keşfedin diyerek

Eşsiz akustik için birinci sınıf bileşenlerimizi bir araya getirin
    Araç içi ses sistemlerinde karşılaşılan akustik zorlukların üstesinden gelmek için tasarlanan yeni 2015 GS ses sistemi serisi, mümkün olan en iyi ses deneyimini sunar. Aşağıdaki önerilen kurulum seçeneklerini keşfedin'' diyor sizin görüşünüz nedir. sony gs serisi setmi alsam ama o teyp hariç o teyp cooook cok para:)

https://www.sony.com.tr/electronics/arac-ses-sistemi-yuksek-cozunurluklu-ses?cpint=SG_CATEGORY_PRI-TOUT-IFA-CAT-CAR-MARINE-EN_GL-2015-07-OURGREATEST

gajiin bey bakın daha ekonomik olarak bunu yapabilirsiniz

ecrasniann bey sizce infinity 6500cx yerine sony sx-gs1621 lerimi alsam

sony gs 1621 kolonları ön kapılarımda kullanıyorum, kolonun üzerinde crossoverları mevcut. performansı ve ses netliğinden memnunum. fiyatı malum 350tl civarında. infinity ref 6500cx de bu aralar 299tl civarında. şuanki fiyat performans sıralamasında infinity öneririm.

gajin nikli arkadaşın arabasının ölçülerine bu kolonlar uymuyor hocam. bmw ye özel üretilen hoparlör sistemleri uygulanması gerekli.

• Konu olarak açmıştım ama burdanda yazayım dedim belki konum yerine burada diğer insanlarda yarar görür.bu konu daha aktif olcak.

Jbl 1000 watt bass

Pioneer mvh 170 ub teyp

Audiomax MX 534 anfi

2 adet 13 lük pioneer kapı hoparlör

Elimde bunlar var.sizin de yardımınızla bu sistemi arabama

kurmak istiyorum.

Bu sistem nasıl ( rap dinleyicisiyim bangır bangır anlamsız müzik dinlemek istemiyorum,güzel temiz tok bi ses almak istiyorum )

Hangi kabinle beslemeliyim bu sistemi.

Kablo olarak araştırdığım kadarıyla 4ga en uygunu.doğan l var şuan elimde.kaç metre kablo gider bilmiyorum ama uygun kablo 4ga gibi görünüyo.marka tercihi ne yapmalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdasdemir -- 23 Nisan 2017; 1:12:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mdasdemir

Konu olarak açmıştım ama burdanda yazayım dedim belki konum yerine burada diğer insanlarda yarar görür.bu konu daha aktif olcak.

Jbl 1000 watt bass

Pioneer mvh 170 ub teyp

Audiomax MX 534 anfi

2 adet 13 lük pioneer kapı hoparlör

Elimde bunlar var.sizin de yardımınızla bu sistemi arabama

kurmak istiyorum.

Bu sistem nasıl ( rap dinleyicisiyim bangır bangır anlamsız müzik dinlemek istemiyorum,güzel temiz tok bi ses almak istiyorum )

Hangi kabinle beslemeliyim bu sistemi.

Kablo olarak araştırdığım kadarıyla 4ga en uygunu.doğan l var şuan elimde.kaç metre kablo gider bilmiyorum ama uygun kablo 4ga gibi görünüyo.marka tercihi ne yapmalıyım.

hocam sistemin tamamını bir bilene taktırın, 13cm hoparlörlerler yerine, önlere soundmagus 17c compenent, arka pandizota oval pioneer 6996s bağlatın. kablo olarak cadence 4ga kablo seti iş görür.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.