Şimdi Ara

TAVSİYE VS İSTEYEN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
10
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben konuları sindire sindire gidiyorum atıyorum fizikten basıncı iyice öğrenmediysem kaldırma kuvvetine geçmiyorum. Bu mu daha mantıklı yoksa hızlıca tüm konuların üzerinden geçip azar azar test çözüp kalan testleri ve denemeleri sonraya bırakmak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etobay28

Sa hocam ben şu andaki durumumu yazayım siz de hangi ay nasıl çalışayım cevaplayın.
    Ygs mat konuları bitirdim s.b çözüyorum.
    Ygs Fizik Biyolojim cidden kötüydü şimdi başladım onlara.
    Geometrim de iyi sayılmaz her gün 1 saat geo çözmeyi düşünüyorum.
    Ygs matta 30 civarı yapıyorum.
    1 aya ygs fiziği bitirmeyi düşünüyorum nasıl çalışmalıyım? Ne zaman neyi bitirmeliyim?
    Şimdiden teşekkürler.

konunun tamamını okursanız çoğu sorunuza cevap bulursunuz(ne zaman ne yapıcam? diye sormuşsunuz) ayrıyeten fizik dersi ygs -lys diye ayrılmaz formül olan kısımlar lys dersin ben hiç ygs fizik çalışıcam bugun demedim :( yani fizik bio ayırma sadece kimya ygs var
    bunun dışında durumun iyi bnce :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihtoo -- 30 Ağustos 2016; 18:52:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan733

Ben konuları sindire sindire gidiyorum atıyorum fizikten basıncı iyice öğrenmediysem kaldırma kuvvetine geçmiyorum. Bu mu daha mantıklı yoksa hızlıca tüm konuların üzerinden geçip azar azar test çözüp kalan testleri ve denemeleri sonraya bırakmak mı?

bence bio da anlattığım sistem tüm derslerde yapılabilir :) hızlı hızlı gitme kesinlikle ama çok da yavas gitme. o ayarı tuttur yani sonuç olarak yavaş gidersen konular yetişmez doğru zaman da doğru şeyleri yapamassın hızlı gidersende ilk konuları unuttum tekrar baslıcam dersin anlatabildim sanırım?
  • fatihtoo F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
  • sen sağol :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.