Şimdi Ara

Tavsiye listesinden çıkarıldı (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
12
Favori
16.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: luckyluky

arkadaşlar 2 sorm olacak,

- benm kamerayı çakmaklığa taktım. araca ilk bindiğimde (çalıştırmadan daha) elektrik geliyor kamera normal olarak açılıyor. hemen marşa bastgımda çakmaklığın elektriğini kesiyor o sıra kamera elektriği kesildiği içinkapanıyor. araç çalıştığı zaman tekrar elektrik geliyor. ama kamera kapalı kalıyor. bazen fark etmiyorum o sekil gididiyor. nasıl birşey yapabilirz ki ?

-en son güncel yazılım nedir?

Şu anlatımdaki gibi sigorta bağlantısı yap(tır)abilirsiniz.

http://www.arac-kamera.com/arac-kamerasi-montaji/7165

• pijama61 kullanıcısına yanıt
    tşk ederim. ama sigortada da aynı durum söz konusu değil mi ? yani marşa bastgnda elektirği kesip tekrar verme durumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyluky

tşk ederim. ama sigortada da aynı durum söz konusu değil mi ? yani marşa bastgnda elektirği kesip tekrar verme durumu?

hepsi için geçerli değil. mesela ben araç iç aydınlatmadan aldım elektriği çalışırken kesinti olmuyor
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam cakmakliga takili sarj aletinden 40cm lik kabloyla kullandigim by kamerayi bugun direk ve konsol icinden geçirerek sizin onerinizle aldigim 5volt dusurucu ile birlikte cakmakliga gelen kablodan hat cektim ve arac calisir durumda olmasina ragmen kamera birkac dakika calistiktan sonra kapanmaya basladi. Ancak elektrik kesilmiyor kameranin butonuna basinca acilip kayda basliyor ama ilk anda ekranda sari ünlem cikiyor. Acaba kamerada mi sorun var diye ayni cakmakliga sarj aleti takip daha once kullandigim 40cm lik kabloyu taktim hicbir sorun yok. Sorun ne çözemedim bir fikriniz var mi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 14 Mayıs 2017; 20:52:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Hocam cakmakliga takili sarj aletinden 40cm lik kabloyla kullandigim by kamerayi bugun direk ve konsol icinden geçirerek sizin onerinizle aldigim 5volt dusurucu ile birlikte cakmakliga gelen kablodan hat cektim ve arac calisir durumda olmasina ragmen kamera birkac dakika calistiktan sonra kapanmaya basladi. Ancak elektrik kesilmiyor kameranin butonuna basinca acilip kayda basliyor ama ilk anda ekranda sari ünlem cikiyor. Acaba kamerada mi sorun var diye ayni cakmakliga sarj aleti takip daha once kullandigim 40cm lik kabloyu taktim hicbir sorun yok. Sorun ne çözemedim bir fikriniz var mi hocam.

Sanki Amper yetmiyormuş gibi geldi, evde telefon şarjı ile bir deneyin 5v
    Evde telefon sarjiyla denedim Sorun yok. Cakmakliga takili sarj cihazı ile de sorun yok ama cakmakliga gelen kalin kablodan aldigimiz hatta bagli 5 volt dusurucu ile baglayinca yaklaşık 5 dakikada kesiyor. Ayarlara baktim sorun yok. Fabrika ayarlarina cevirip bir de firmware varsa yeni onu deniycem. O kadar konsolu söküp hat cektim böyle olunca can sıkıcı oldu.

• quote:

Evde telefon sarjiyla denedim Sorun yok. Cakmakliga takili sarj cihazı ile de sorun yok ama cakmakliga gelen kalin kablodan aldigimiz hatta bagli 5 volt dusurucu ile baglayinca yaklaşık 5 dakikada kesiyor. Ayarlara baktim sorun yok. Fabrika ayarlarina cevirip bir de firmware varsa yeni onu deniycem. O kadar konsolu söküp hat cektim böyle olunca can sıkıcı oldu.

5 volta düşürücü cihazda arıza olabilir. size önerim çakmaklık kablosunu kullanın lehimle kabloları + - lehimleyip bantlayıp atın konsola
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Fikir icin Teşekkürler. Bunu yapayim.

• quote:

Aracınız acaba 5 dk sonra o hatta gelen enerjiyi kesiyor olabilir mi ?
    Mumkun degil hocam Hali hazırda cakmakliktan sürekli kullandigim sarj cihazi Var ve kamerayi cakmak sarjindan kullaniyorim sorun yok. Sanirim bir arkadasin dedigi gibi 5v dusurucu arızalı en kisa zamanda ona bakacagim. Ilginize teşekkürler.

• 17 sinde verdiğim 2 sipariş geldi hangi SD kartı onerirsiniz ?

• kargom 1 aydır gelmedi,yanarmı

GearBest Türkiye’de Erişime Engellendi

03 Haziran 2017 - 01:24

Uluslararası bir şekilde çeşitli ürünlerin satıldığı GearBest Türkiye‘de erişime engellendi.

Uluslararası alışverişin gerçekleştiği popüler sitelerden birisi olan Çin merkezli sitede kendilerine ait ürünler satılmakta. Yani çalışma şekli olarak Bangood sitesi gibi çalışmaktadır. Kendine ait depolarında bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekte. Bu açıdan bakıldığında orijinal ürün konusunda son derece güvenilir bir sitelerden birisi denebilir. Genellikle AliExpress tarzı sitelerde aldığımız ürünün orijinal olup olmadığını anlamak için bir çok araştırma yaparız ancak GearBest bu konuda sıkıntı yaratmayan sitelerden. Fakat şuan belli olmayan nedenle erişime kapatılan uluslararası alışveriş sitesi, gümrüğe uygun olmayan satışlar gerçekleştirmiş olabilir.

Siteye girdiğimizde “Bu internet sitesi (www.gearbest.com) aşağıdaki karara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir.” uyarıyla karşılaşıyoruz. Ayrıca yıldız olarak da “TÜTÜN VE ALKOL PİYASASI DÜZENLEME KURUMU’nin 05-04-2017 tarih ve 12858 sayılı kararı” uyarısı bulunuyor.

GearBest neden yasaklandı?

Birçoğumuzun bildiği üzere gümrük kuralları çerçevesinde yurtdışından bazı ürünler getirmek yasak. Bunlar başlıca kozmetik, tütün, sigara, alkol, SIM girişine sahip cihazlar olarak liste uzuyor. Fakat siteye girdiğimizde TÜTÜN VE ALKOL PİYASASI DÜZENLEME KURUMU kararıyla erişime kapatıldığını görüyoruz. Bu nedenle tütün ürünleri satılmış olabilir.

https://www.webtakibi.com/gearbest-erisim-engeli-yedi/5571

• benim kamera gearbeste geri gitmiş olmalı,gelirse satısa koyarım

ama gelmicek farzedim,a118 kamera almam lazım.bana satacak biri varmı,para önemli değil,pm atın
  • Benim kamerada görüntü bulanıklaşmaya başladı, neden acaba?Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Benim kamerada görüntü bulanıklaşmaya başladı, neden acaba?Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Park moduna bırakıyormusunuz kamerayı öğle sıcağında araç kapalıyken ?

• Evet, bazen.

• quote:

Evet, bazen.

Aşırı sıcağa bırakırsanız güneş altında lensin focusu kayar.

Anladım, yapılabilecek birşey var mı o zaman?

• quote:

Anladım, yapılabilecek birşey var mı o zaman?

Soğuyunca focus düzelir. Aşırı sıcaklarda park moduna bırakmayın.

• 1 ay oldu hala gelmedi,ayın 5 inde sıparıs verdım 9 unda yola çıktı bu ne şans yaw
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.