Şimdi Ara

TAVSİYE ETTİĞİM ŞAMPUAN MARKALARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
12
Favori
30.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nautilus20

Merhaba ben 28 yaşındayım saçımın sert bir yapısı var ve inanılmaz kepek oluşumu var headnshoulder, elidor mavi kullandım ama bi çare bulamadım.şuan clear men bio nitrium kullanıyorum ama malesef saçımda aynı gün pul pul kepekler oluşuyor ve hiç memnun değilim. Saçımı yumuşacık yapacak ve dökülmesini önleyecek aynı zamanda kepek sorunumu çözecek bir şampuan bulamadım.tavsiye edebileceğiniz bir şampuan varmı?

Not dr gittim ancak herhangi bir şampuan vermedi.

Ana problemin nedir?
  • Ana problemim pul pul kepek oluşumu, yan problemlerim ise sertlik ve erkek tipi dökülmeler.çok gür bir saçım vardı ama artık seyrekleşmeye başladı uzunca bir dönem kepeğe karşı etkili bioxin kullandım ama hem dökülmeleri önleyemedim hemde kepekten saç rengim görünmüyordu resmen şamp. Değiştirdim mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ana problemim pul pul kepek oluşumu, yan problemlerim ise sertlik ve erkek tipi dökülmeler.çok gür bir saçım vardı ama artık seyrekleşmeye başladı uzunca bir dönem kepeğe karşı etkili bioxin kullandım ama hem dökülmeleri önleyemedim hemde kepekten saç rengim görünmüyordu resmen şamp. Değiştirdim mecburen.

Önerdiğim ve herkesin memnun kaldığı şampuanı önericem.Bonacure hair activator.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Ana problemim pul pul kepek oluşumu, yan problemlerim ise sertlik ve erkek tipi dökülmeler.çok gür bir saçım vardı ama artık seyrekleşmeye başladı uzunca bir dönem kepeğe karşı etkili bioxin kullandım ama hem dökülmeleri önleyemedim hemde kepekten saç rengim görünmüyordu resmen şamp. Değiştirdim mecburen.

1 aydir kullaniyorum nerdeyse, dokulme icin yorum yapmak suan erken olur ama kepek problemini gidermiyor bende gidermedi bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Buusaatteuyanma

quote:

quote:

1 aydir kullaniyorum nerdeyse, dokulme icin yorum yapmak suan erken olur ama kepek problemini gidermiyor bende gidermedi bilginiz olsun

Kepek için ayrıyetten tonik öneririm

• Dermo kozmetik alanında anlaşılan hiç bilginiz yok bu ürünleri kullanan arkadaşlara tavsiyem sağlığınızla oynamayın dermo kozmetik ürünler veya bitkisel kökenli ürünleri alın. Paraben olan sls sles olan şampuanlardan uzak durun lütfen

• Schwarzkorp'un 3Dmen şampuanını almıştım geçen sene temmuzda 6-7 ay kullandım ve bitirdim hiçbir etkisini görmedim kepeği dahada arttırdı , sıklaştırmadıda berbat bir şampuan sadece kokusu biraz hoş. 👎👎

• Sacim normal kalinlikta ve gur sayilir ama hafif seyrelmeler oluyor gibi ve alnimin yaninda ice dogru sac yok kepek olarak fazla sikinti cekmiyorum sampuan head and shoulders klasik. Acaba degistirmem uygun mudur? Ne tavsiye edersiniz

• Arkadaşlar merhaba ,

Benim saçların önlerinde seyrelme yanlarında da açılmalar başladı. ön tarafın inceldiğini de görüyorum.

yapılan yorumlar tavsiyeler sonucu şampuan olarak ;

http://urun.n11.com/sampuan/gliss-oil-elixir-sampuan-sik-yikanan-saclar-400-ml-P83241702

şekillendirici olarak da spreylerden ;

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/schwarzkopf-silhouette-sac-spreyi-500ml-221901022#product-detail

bu iki ürünü kullanmayı düşünüyorum. sizin tavsiyeleriniz nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onder_kı

Arkadaşlar merhaba ,

Benim saçların önlerinde seyrelme yanlarında da açılmalar başladı. ön tarafın inceldiğini de görüyorum.

yapılan yorumlar tavsiyeler sonucu şampuan olarak ;

http://urun.n11.com/sampuan/gliss-oil-elixir-sampuan-sik-yikanan-saclar-400-ml-P83241702

şekillendirici olarak da spreylerden ;

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/schwarzkopf-silhouette-sac-spreyi-500ml-221901022#product-detail

bu iki ürünü kullanmayı düşünüyorum. sizin tavsiyeleriniz nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim.

Bu şampuan seyrelmeyi tedavi etmeyecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: supergoktugtr

Sacim normal kalinlikta ve gur sayilir ama hafif seyrelmeler oluyor gibi ve alnimin yaninda ice dogru sac yok kepek olarak fazla sikinti cekmiyorum sampuan head and shoulders klasik. Acaba degistirmem uygun mudur? Ne tavsiye edersiniz

Değiştir

• Arkadaşlar saçım hafif yağlı ve biraz dökülme var, ön taraf çok fazla dökülüyor. Hangi şampuanı tavsiye edersiniz acaba.
  • quote:

quote:

Sacim normal kalinlikta ve gur sayilir ama hafif seyrelmeler oluyor gibi ve alnimin yaninda ice dogru sac yok kepek olarak fazla sikinti cekmiyorum sampuan head and shoulders klasik. Acaba degistirmem uygun mudur? Ne tavsiye edersiniz

Değiştir

Saclarim ince telli yanlarında hafif seyrelme başladı hangi sampuani önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

quote:

quote:

Değiştir

Saclarim ince telli yanlarında hafif seyrelme başladı hangi sampuani önerirsiniz

Bc hair activator

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    İlerlemesini önler mi? Şampuanın tam anlamıyla etkisi nedir?
    Ayrıca sen ne önerirsin?

Saç şekillendirici sprey olarak söylediğim ürüne ne diyorsun peki?
  • arkadaşlar merhaba saçım baya seyrek su görünce dipler çok belli.vella kullanıyordum turuncu pompalı bir şey dökülmeye bir faydası olmadı sanki yeni şampuana geçeceğim.saç dökülmesi için işe yarayan uygun fiyatlı işe yaramaya göre fiyatta çıkabilirim ne önerirsiniz.

bir de zenginler niye kel
  • onder_kı kullanıcısına yanıt
    İçerdiği taurin sayesinde erkek tipi saç dökülmesini Önlüyor.Önerdiğin sprey şekillendirmiyor, donduruyor saçı.

• ben saç dökülmesi için değil de saçlarımın canlı kalması ve zayıf gözükmemesi için uğraşıyorum.saçlarım ince telli ve gün geçtikçe seyrekleşiyor :) sabun kullanınca pulpul deri soyulmam oluyor.hassas cilt işte :S
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    sevgili deepfear kardeşim merhaba.

hair activatorü kullanıyorum. yanında kullandığım yağlar ile az çok etkisini gösterdi. artı doa nın keratin maskesini ve loreal in argan yağını kullanıyorum. dökülme belki durmadı ama nispeten azaldı. bununla beraber sacın yoğunluğu arttı. şimdi sence sampuanı degiştirmeli miyim? bu tarz ürünlerde beden alışmaya başladıkça ürünün etkisi azalıyor. sence şampuanı değiştirmeli miyim? hangisine devam etmeliyim?
  • seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Bonacure hair activator şampuanı değiştirme üstüne kullandığın ürünler saç dökebilir onun yerine bonacure hair activator tonik ile güçlendir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.