Şimdi Ara

Tavsiye Edilen SORU BANKALARI ve DENEMELER [YENİ DENEMELER EKLENDİ][FULL GÜNCEL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
51
Favori
17.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta düzey çok da kastırmayan, konuların çoğunu bilen bir tmci için hangi fizik kitabını önerirsin? Palme ygs lys olduğu için çok istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entivi tarih

Orta düzey çok da kastırmayan, konuların çoğunu bilen bir tmci için hangi fizik kitabını önerirsin? Palme ygs lys olduğu için çok istemiyorum

Birey alabilirsin dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Züppe Zengin

quote:

Orijinalden alıntı: Entivi tarih

Orta düzey çok da kastırmayan, konuların çoğunu bilen bir tmci için hangi fizik kitabını önerirsin? Palme ygs lys olduğu için çok istemiyorum

Birey alabilirsin dostum.

Tamamır çok teşekkürler

• Rica ederim.

• quote:

Dostum YGS de belki ama LYS de iki çizgi çekip çözülecek soru getirmiyorlar gördük bu sene o yüzden birey b taraftarıyım ben.

@kızıl karga

Paragrafta sııntı çekiyorsan güvender al kalın biraz ama başka paragraf için kitap almana gerek kalmaz.

@sharq32

Okkeyy hocam..eyvallah...

• Rica ederim

• quote:

Rica ederim

Hocam YGS Felsefe tarih coğrafya için ÖSYM soru tarzlarını yakalamış ileri düzey soru bankası tavsiye edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avant_garde -- 29 Ekim 2013; 17:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avant_garde

quote:

Rica ederim

Hocam YGS Felsefe tarih coğrafya için ÖSYM soru tarzlarını yakalamış ileri düzey soru bankası tavsiye edebilir misiniz?

Palme ygs coğrafya. Fem ygs tarih. Felsefe körfez fena değil. Ama dsha bitiremedim. Bunlar iyidir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avant_garde

quote:

Rica ederim

Palme ygs coğrafya. Fem ygs tarih. Felsefe körfez fena değil. Ama dsha bitiremedim. Bunlar iyidir

YGS Coğrafya için Doğu Ateş'i tavsiye etmişlerdi.Güzel kitap bitince palmeye başlarım.Palmenin edebiyatını hocam çok övmüşlerdi de bana sıkıcı geldi ya yapamadım.Tarih için aklımda fem vardı felsefe için bilfen, fem nasıldır?yoksa körfezi mi tavsiye edersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avant_garde -- 29 Ekim 2013; 18:03:55 >

• avant_garde A kullanıcısına yanıt
    Palme coğrafya tatlı kitap biter kısa sürede.

Felsefe körfezde ısrarcı değilim. Ne güzel geliyorsa onu al ama bilindik yayın al felsefede saçmalıyor bazı yayınlar.

• quote:

Palme coğrafya tatlı kitap biter kısa sürede.

Felsefe körfezde ısrarcı değilim. Ne güzel geliyorsa onu al ama bilindik yayın al felsefede saçmalıyor bazı yayınlar.

Tamamdır teşekkür ettim :) felsefe konusunda haklısın.
  • reklam yapmak gibi olmazsa bu kitapmı hocam?

http://www.suratsatis.com/index.php?do=catalog/product&pid=19

birde orta düzey bişi olsun istiyorum bu işimi görür demi sadece parağraf istiyorum :)
  • Matematik Fem Konu Özetli soru bankası
    Geometri Esen YGS-LYS soru bankası
    Fizik ygs-lys fen bilimleri soru bankası
    Kimya ygs palme soru bankası
    Biyoloji palme soru bankası
    Türkçe güvender soru bankası
    Coğrafya ygs karekök soru bankası
    Felsefe simetri konu anlatım bu kitapları sipariş edicm hocam bu kitaplardan değiştir başka yayın al dediğiniz kitap var mı ?
  • Evet o, paragrafta kesinlikle işini görür.

@sharq32

Dostum güzel kitaplar hayırlı olsun şimdiden. Fizikte fen bilimleri ile palme arasında kaldım ama çok fark yok yani.

@kaan373

• aslında palmeyi almayı düşünüyordum ama okuldan performans ödevi olarak onu verdiler :) O yüzden onu aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan373

aslında palmeyi almayı düşünüyordum ama okuldan performans ödevi olarak onu verdiler :) O yüzden onu aldım :)

Hayırlı olsun

• güzel fikir güzel knou tebrikler takipteyim
  • Ben mezunum ve dersanedeki hocamın dediklerini yapıyorum.Şimdiye kadar ygs çözdüm her dersten kitap bitirme amacım vardı bitmek üzere ama tam olmadı Neyse hocam Güvender Lys Fizik Konu Anlatımlı al başla Lysye dedi sizce nasıl güvender daha iyisi varsa onu alayım..Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gillbert

Ben mezunum ve dersanedeki hocamın dediklerini yapıyorum.Şimdiye kadar ygs çözdüm her dersten kitap bitirme amacım vardı bitmek üzere ama tam olmadı Neyse hocam Güvender Lys Fizik Konu Anlatımlı al başla Lysye dedi sizce nasıl güvender daha iyisi varsa onu alayım..Şimdiden teşekkürler..

Fem Simetri LYS var daha iyisi. Konuları anlatma şekli aynı denebilir ama sistemli anlatmış. Bana kalırsa ametri al.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.