Şimdi Ara

tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben şu anda universiteye hazırlanıyorum ve bilgisayarım biraz eskidi aslında masaustu yada dizüstü bilgisayar alma konusunda karasızım ama dizüstü almak daha mantıklı geliyo. Uzun zman kullanabileceğim ve oyun oynamaya müsait(orjinal wow aldım yaza başlıcam da:)) bir bilgisayar istiyorum marka yada model olarak tavsiyeleriniz varsa bekliyorum tşkkürler şimdiden

• MSI M635 alabilirsin her türlü işini görür bence.
  • HP Pavilion 776EA kesinlikle tavsiye edilir arkadaşım..
  • asus a600m tavsiye ederim ramlar dual ddr çalışıyor ısınma problemi yok ve en güzeli ekranı her aşıdan görülebiliyor
  • Fiyat aralığını söylersen model önerebiliriz.

Dakikadakikagol allahını seversen bir yerdede farklı birşey yaz. Hep Asus A600 al diyorsun yaw
  • http://www.donanimhaber.com/Oyun_notebook:_Dell_XPS_M1710/3897/haber.htm
    Bu linkte bir makina var ve guzel bi şeye benziyor. Amerikadan getirtebilirm ama burdan olursa daha ii olur diyorum. Buradan alabileceğim ve oyunlarda yuksek verim alabileceğim başka bildiğiniz modeller varsa bekliyorum fiyat konusunda biraz esnek olabilirm ama ikna olmam lazım
  • Abi tebrik ederim adamın sorusuna tek cvp veren sensin

Arkadaşlar lütfen mesaj atmış oLmak için mesaj atmayın...

quote:

Orjinalden alıntı: ak_onair

Fiyat aralığını söylersen model önerebiliriz.

Dakikadakikagol allahını seversen bir yerdede farklı birşey yaz. Hep Asus A600 al diyorsun yaw
  • BENDE 2.5 / 3.0 milyar arası iyi bir makine almak istiyorum.

core due 1.83 altı bişey düşünmüyorum vede iyi bir ekran kartı olursa iyi olur.

bana ne önerebilirsiniz.
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.