Şimdi Ara

Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir navigasyon cihazı arıyorum ama aklım çok karıştı.
    300 tl civarında sesli desteği olan (sağa dön, sola dön gibi) ömür boyu harita güncellemeli bir cihaz arıyorum. FM transmitter da çok önemli. En az 5 inch olmalı.
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Next in ürünlerini çok beğendim fakat harita güncellemesi 5 yıl ile sınırlı. O süreden sonra birde harita parası vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resiprokale -- 25 Aralık 2013; 18:11:35 >

• hangi marka olursa olsun ana navigasyon yazılımı çok önemli. win ce'li igo serisini oldukça başarılı buluyorum.
  • akıllı telefonlardan sonra sadece navigasyon cihazı almak pek mantıklı degil bence
  • o zaman igo primo, başarsoft harita, sirf atlas vi lı nextler var siz onları tavsiye ediyorsunuz. Onlarında harita güncellemeleri sıkıntılı 5 sene sonra sürekli para vermek istemiyoru. Yoksa bende onları çok beğenmiştim.
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    benden daha çok babam kullanacak ve onun akıllı telefonu yok :) Ayrıca android navigasyonlarını pek beğenmedim ben ama nokia çok iyi bu işte. Lumiamız da olmadığı için navigasyon cihazı almak zorundayım.
  • http://www.hizlial.com/huawei-ascend-g301-4-gb/02.044.5311.0015
    al bu teli yükle primoyu android navigasyonu begenmedim demişsin ne farkı varki gps alıcısı iyi bir cihazsa aynı dır hem babalarında akılı telefon kullanmaya hakkı var
  • ömür boyu yazılım ve harita güncellemeli navitech aldım yaklaşık 3 sene oluyor 3-5 ayda bir güncelliyorum. ekran ve bataryası çok iyi durumda kullanımı oldukça rahat ve sıkıntısız. daha öncesinde tomtom, piranha, route66 gibi cihazları denedim çok hantal ve külfetli geldi.

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=1&pid=468

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mp_ -- 25 Aralık 2013; 21:55:25 >
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    kullanma hakkından ziyade kullanmak istemiyor yoksa benim de ilk teklifim o yöndeydi :)arkadaşları falanda kullandığı için babamda büyük bir navigasyon aşkı doğdu ne yazık ki mecbur alıcaz bir tane :)
  • evet güzel gözüküyo fakat bulamadım internette öyle her siteden alışveriş yapmaktan kaçınıyorum. Büyük teknoloji marketlerdede yok galiba aramalarımda çıkmadı ama buna benzer navitechlere bakıyorum teşekkürler.
  • Selamlar;

Kendi mağazalarına bakmayı denediniz mi?

NAVİITECH - SHOP
  • Bir de ŞU cihaza bakınız. Alan kullanan arkadaşlar var.

ŞURADA tecrübelerini paylaştılar.

Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meatat

benden daha çok babam kullanacak ve onun akıllı telefonu yok :) Ayrıca android navigasyonlarını pek beğenmedim ben ama nokia çok iyi bu işte. Lumiamız da olmadığı için navigasyon cihazı almak zorundayım.

Selam. Benim ve eşimin aracında next kullanıyoruz gayet memnunuz. İlk önce 5015 modelini aldım sonrasında 5035 modelini aldık. Bence beş yıl güncelleme süresine takılmayın bu cihazlar için beş yıl uzun bir zaman beş yıla ya bu cihaz bozulur yenisini alırsınız yada haritlar değişir yazılımlar değişir yeni cihaz ihtiyacı doğar. Ayrıca next 5015 modeli donanım olarak navitech cihazdan iki gömlek üstün işlemci farkı bile bu farkı öne çıkartıyor. Bence next 5015 alın babanız sorunsuz takılma donma olmadan kullansın. Son olarak size tavsiyem android olayına hiç bulaşmayın. Next 5015 için bimeks'e bakın sürekli kampanyalar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyintel -- 26 Aralık 2013; 10:12:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bir de ŞU cihaza bakınız. Alan kullanan arkadaşlar var.

ŞURADA tecrübelerini paylaştılar.

Bilginize

Yahu peşinde olduğunuz tuhaf amaç uğruna sırf reklam için hala linkler veriyorsunuz. Bakın öneri isteyen ne yazmış !

quote:

FM transmitter da çok önemli.

Nerde önerdiğiniz cihazda FM verici ? Önerdiğiniz cihaz hantal,eski bir işlemci barındıran tek core'lu bir tablet. Bu dayatmanız dert olacak size, Alan kullanan dediğiniz şeyi 1 kişi almış gibi orada,daha once getirten biride bu cihaz için

quote:

bu cihazdan ben getirdim çinden fena değil ama uydu sinyali çok zayıftı ben samsung tab2 veya tab3 tavsiye ederim ne olursa olsun samsung kalitesi farklı cihazı açtığın anda sinyal yakalıyor bu tip tabletler genelde çin malı olanlar genelde batarya bitene kadar 3-4 aylık ömürleri oluyor üzerine biraz daha verip kaliteli cihazlar almanızı tavsiye ederim

Yorumunu yazmış,farkındasınız herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 26 Aralık 2013; 11:23:50 >

• yorumlarınız için çok teşekkürler. Navitech vr-533 aldım hepsiburadadan 200 tl ye. Nextin ürünleri içimde bir uhte olarak kaldı ama 5 yıllık harita güncellemele süresine güvenmiyorum. Bakalım beğenmezse iade etmeye çalışıcam. Tekrar teşekkürler cevaplar için.
  • Hayırlı olsun cihazınız.

Keyifli navigasyonlar diliyorum.
  • quote:

yorumlarınız için çok teşekkürler. Navitech vr-533 aldım hepsiburadadan 200 tl ye. Nextin ürünleri içimde bir uhte olarak kaldı ama 5 yıllık harita güncellemele süresine güvenmiyorum. Bakalım beğenmezse iade etmeye çalışıcam. Tekrar teşekkürler cevaplar için.

Bence havada kalan firmalara güvenmeyin gaza gelipte bakın buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_23945216/mpage_124/tm.htm#msglink_85687908 yazan kişi o haritayı veren firmanın patronu.Açıkça güvenmediğiniz firma için ne yazmış Aldığınız üründe hayırlı olsun,500mhz hızla umarım keyif alırsınız.

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    navitechi aradım esasında. başarsoft haritaları 5 seneden sonra vermeyeceğini söylüyor sitesinde dedim. güncellemeyi biz veriyoruz orası önemli değil ömür boyu güncelleme alacaksınız dediler. bende güvendim. zaten alıcam ürünü bakıcam eğer hoşlanmazsam 7 gün içinde iade ederim hepsiburadaya. next ile değiştiririm önemli değil. eğer 500 mhz hız navigasyon yaparken fm transmitter yapamazsa iade ederim zaten her türlü. teşekkürler.
  • Firma insiyatif kullanmış demek ki, kutlarım
  • quote:

navitechi aradım esasında. başarsoft haritaları 5 seneden sonra vermeyeceğini söylüyor sitesinde dedim. güncellemeyi biz veriyoruz orası önemli değil ömür boyu güncelleme alacaksınız dediler. bende güvendim. zaten alıcam ürünü bakıcam eğer hoşlanmazsam 7 gün içinde iade ederim hepsiburadaya. next ile değiştiririm önemli değil. eğer 500 mhz hız navigasyon yaparken fm transmitter yapamazsa iade ederim zaten her türlü. teşekkürler.

Güle güle kullanın evet firma doğru söylemiş ömür boyu güncelleme (sanayi bakanlığı bu cihazların ekonomik kullanım ömrünü 5 yılla sınırlamış)diger firma beş yıl yazmış digeri kelime oyunu yapmış. Anladığım kadarıyla ikiside aynı kapıya yani 5 yıla çıkıyor

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    bide sordum sesli yönlendirme var mı diye. zaten navigasyon o en kötü cihazda bile bulabilirsiniz dedi adam. ezdi biraz beni :)

bu arada kararsızlığında dibine vurdum acaba next mi alsaydım değiştirsem mi ki gibi sorular kafamı kurcalıyor. neyse hayırlısı olsun :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.