Şimdi Ara

TAÜ ALMANYA BİLETİ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar Türk Alman Üniversitesinin adını sıkça duymaya başladım mühendislik bölümlerinde çift diploma olayı varmış, TAÜ gerçekten Almanya bileti mi cevaplarsanız sevinirim

• taü bitirmek sadece türkiye'den almanya'ya geçişi birkaç tık normalleştirir, o kadar. sonrasında almanların geçme oranı %25 olan sağlam sınavlarına tabi tutulursun, süreç sonrası için sancılı diye biliyorum. ayrıca taü'nün sitesinde bu sorunun cevabı zaten var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya biletinde indirim

• up

• tam olarak bilet değil ama gerçekten kolaylaştırıyor örnek veriyim mesela

Teknik çizim hocası prof (Alman) 1 milyon euro yatırım alıp Almanya da start up kurmuş ve bu start upta çalıştıracak(daha çok deneyim amaçlı aslında) 8 elemanı da bizim okuldan seçicek.Öğrenci seçimi ise teknik çizim finalinden ilk 8 e girmek.
    sınava 200 kişi girecek.ilk 8 hoca eşilğinde almanya ya gönderilecek .
    bunun gibi okulun sitesinde anlatılmayan hocaların almanya bağlantısı sayesinde çok fırsat doğuyor aslında.Ben de bu yaz almanya da bir staj için gitmeyi planlıyorum makine den bir arkadaşla.Geçen sene gidicekti arkadaşım fakat vize yetişmedi aşı işlerinden dolayı

• bu hesap benim diğer hesap asıl hesabım @neomargusausmatrix taü ile ilgili konularım var bakabilrsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dilogrenmekzormusence

tam olarak bilet değil ama gerçekten kolaylaştırıyor örnek veriyim mesela

Teknik çizim hocası prof (Alman) 1 milyon euro yatırım alıp Almanya da start up kurmuş ve bu start upta çalıştıracak(daha çok deneyim amaçlı aslında) 8 elemanı da bizim okuldan seçicek.Öğrenci seçimi ise teknik çizim finalinden ilk 8 e girmek.
    sınava 200 kişi girecek.ilk 8 hoca eşilğinde almanya ya gönderilecek .
    bunun gibi okulun sitesinde anlatılmayan hocaların almanya bağlantısı sayesinde çok fırsat doğuyor aslında.Ben de bu yaz almanya da bir staj için gitmeyi planlıyorum makine den bir arkadaşla.Geçen sene gidicekti arkadaşım fakat vize yetişmedi aşı işlerinden dolayı

hocaların gerçekten kendi okulunda okuyan öğrencilere destek vermesi ne güzel bir şey

bu gibi öğrenci dostu hocaların artması dileğiyle 

• Bilgisayar mühendisliği için konuşursak çift diploma olayı henüz başlamamış. Ayrıca sektör açısından bir önemi yok. Hatta Almanca bilmeden bile gidenler var. Şirketler çok uluslu olduğu için İngilizce konuşuluyor günlük konuşma dilini de gidince öğreniyorsunuz.

• dilogrenmekzormusence D kullanıcısına yanıt

kesinlikle bakıcağım hocam cevabınız için teşekkürler

• Guest-4h062020 G kullanıcısına yanıt

yeni yeni bilgi sahibi oluyorum, bilginiz için teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.