Şimdi Ara

TaTa MaNzA Türkiye´de (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
15.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • önü bana garip geldi. açıkçası beklemezdim . tata vistanın sedan modeli
  • Merhaba
    Arkadaşlar görüyorum bilen bilmeyen herkez anlamadan araştırmadan denemeden yorum yapıyor.Ülkemizde ne yazıkki yargısız infaz üst düzeyde.Erişemediğin bilmediğin herşeye çamur at gitsin.
    Tata teknoloji yıllara dayanan yani 1960 yıllarda Mercedes teknoloji ve ortaklığında kurulan Sabancıdan 10 kat daha büyük bir firma.Kaldıki son olarak da Rover ve Jaguar firmalarını satın alıp teknoloji birleştirmiş
    bir kuruluştur.Hindistan teknolojide dünyada ön sıralarda yarışan bir ülkedir.Malesef bizden 30 sene öndeler.
    Ben ikinci kez Tata kullanıyorum (İndigo 2005) ve şimdide Manza Aura 2012 araç sahibiyim.Bugüne kadar beni ne üzdü nede büyük sorun çıkardı.
    Bu fiyata bu donanıma başka araç bulamazsın.Argo Atasözü(Nekadar ekmek oka Köfte)misali.
    Üstelik yeni Manza zaten dünyaca kendi kanıtlamış Fiat Safir Benzinli ve Quadra Diesel Motor bulunuyor.
    Fiat Linea kıyasında artıları olan bir araçtır ve Fiattan 12.000 tl daha ucuzdur.İç tasarım gayet şık ve modern Kaliteli malzeme ile döşenmiş.Sessiz Motor.
    Kaldıki diğer namı değer Marka araçların şikayet Forumlara bakınız,Kronik arzalardan geçilmiyor.
    Yani kısas:Avrupa otoya Tonla para sayıp hergün Servise gidecem ve sinir olucam.Yada az parayla en üst düzeyde yapılacak komforlu Hind Malı araçla yetineceğim.
    Ben araştırdım ve seçimi yapmıştım ve gayet memnunum.
    Saygılarımla
    Ceyhun Kuru

• avrupaya tonlarca para vereceğine bundan al daha iyi arkadaş doğru söylemiş bence eksiği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyku

Merhaba
    Arkadaşlar görüyorum bilen bilmeyen herkez anlamadan araştırmadan denemeden yorum yapıyor.Ülkemizde ne yazıkki yargısız infaz üst düzeyde.Erişemediğin bilmediğin herşeye çamur at gitsin.
    Tata teknoloji yıllara dayanan yani 1960 yıllarda Mercedes teknoloji ve ortaklığında kurulan Sabancıdan 10 kat daha büyük bir firma.Kaldıki son olarak da Rover ve Jaguar firmalarını satın alıp teknoloji birleştirmiş
    bir kuruluştur.Hindistan teknolojide dünyada ön sıralarda yarışan bir ülkedir.Malesef bizden 30 sene öndeler.
    Ben ikinci kez Tata kullanıyorum (İndigo 2005) ve şimdide Manza Aura 2012 araç sahibiyim.Bugüne kadar beni ne üzdü nede büyük sorun çıkardı.
    Bu fiyata bu donanıma başka araç bulamazsın.Argo Atasözü(Nekadar ekmek oka Köfte)misali.
    Üstelik yeni Manza zaten dünyaca kendi kanıtlamış Fiat Safir Benzinli ve Quadra Diesel Motor bulunuyor.
    Fiat Linea kıyasında artıları olan bir araçtır ve Fiattan 12.000 tl daha ucuzdur.İç tasarım gayet şık ve modern Kaliteli malzeme ile döşenmiş.Sessiz Motor.
    Kaldıki diğer namı değer Marka araçların şikayet Forumlara bakınız,Kronik arzalardan geçilmiyor.
    Yani kısas:Avrupa otoya Tonla para sayıp hergün Servise gidecem ve sinir olucam.Yada az parayla en üst düzeyde yapılacak komforlu Hind Malı araçla yetineceğim.
    Ben araştırdım ve seçimi yapmıştım ve gayet memnunum.
    Saygılarımla
    Ceyhun Kuru

Merhaba ,

Indigo aracinizi kac sene kullandiniz, ne kadar km yaptiniz? bozulan parcalar, kronik sorunlar,..nelerdir ? Manza nasil, ? vs vs vs

• 2005 senesinde aldım yani 8 senedir kullandım,kronik tek sorun bulundu.oda Debriyaj Çatalı Isıdan genleşir, ve sonuçunda debriyaj ayarı düşüyor.Soğudunda tekra eski yerini alıyor.Metal karışım hatası.Onun dışında bakımları zamanında yaptığınız sürece hiç sorun çıkmaz ve çıkmadı .
  • Tata indica TDİ trendline 2005 model sıfır almıştık. 5 sene kullandık, 45 binde sattık. Hiç de yorulmadan. Araç tam bi aile arabasıydı ama şoför, ayağıyla eliyle değil kulağıyla hissederek kullanırsa bence gayet iyi normlara bi araçtır. Alırsam yine Hb alırum vista olabilir. Sıkıntı çıkarmıyor yoğun şehiriçi kullanmadım devamlı uzun kullandım. Dizel motoru insana güven veriyo ve gücü yerinde araç 1300 kg. Yol tutuş falan iyi ama lastikleri good year, değiştirmek gerek biraz sert düşüyor ve yola çabuk ısınmıyo. Aile için tavsiye ederim. Özellikli bi model eksik göremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

burada yaşayan biri var mı bilmiyorum. TATA MANZA 2012 almayı düşünüyorum araçta fiat linea motoru var. motor parça konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorum. fakat kaporta akşamında sorun yaşarmıyım ? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? kullana biri varsa sevinirim. iyi günler.
  • Selam. 2012 madel 1.4 benzin-lpg li mamzanın gösterge panelindeki 11 nolu motor arıza ışığı yandı. Ekzos emisyonu kataloğ değer limitlerinin uzerinde olduğu için yanmış. Nasıl söndurebilirim bilen varmı? Teşekkür ederim.

• Egea ya da rakıpdı vay be ne gunlerdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Funlive

Tata indica TDİ trendline 2005 model sıfır almıştık. 5 sene kullandık, 45 binde sattık. Hiç de yorulmadan. Araç tam bi aile arabasıydı ama şoför, ayağıyla eliyle değil kulağıyla hissederek kullanırsa bence gayet iyi normlara bi araçtır. Alırsam yine Hb alırum vista olabilir. Sıkıntı çıkarmıyor yoğun şehiriçi kullanmadım devamlı uzun kullandım. Dizel motoru insana güven veriyo ve gücü yerinde araç 1300 kg. Yol tutuş falan iyi ama lastikleri good year, değiştirmek gerek biraz sert düşüyor ve yola çabuk ısınmıyo. Aile için tavsiye ederim. Özellikli bi model eksik göremiyorum.
    Motor peugeot motoruda ondan. Ama fren meafesı ve yol tutısı kotı bur arac fazla zorlamamak lazım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.