Şimdi Ara

TATA KLUBÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
29.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tata sahibi olan olmayan tüm arkadasların paylaşımlarını bekliyoruz.

Kullanan arkadaşlar varsa nasıl araba memnunlar mı? artı ve eksi yönleriyle nasıl değerlendirirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRHaN50 -- 17 Mayıs 2008; 3:11:04 >

• tata kullanıcısı değilim ama hayırlı olsun yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebituran

tata kullanıcısı değilim ama hayırlı olsun yinede
    Bende tata kullanıcısı değilim ama dizel bi araba almayı düşünyorum. Tata alırmıyım almazmıyım orası ayrı mesele ama acaba kullananlar bu araba hakkında ne düşünüyor merak ettim o yüzden bu başlığı açtım. Bende daciacıyım bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRHaN50

Bende tata kullanıcısı değilim ama dizel bi araba almayı düşünyorum. Tata alırmıyım almazmıyım orası ayrı mesele ama acaba kullananlar bu araba hakkında ne düşünüyor merak ettim o yüzden bu başlığı açtım. Bende daciacıyım bu arada

Alıntıları Göster
    tata indigo marina sw kullanan varmı memnuniyet durumu nasıl arabalr neden pek piyasada yok alsam yanılırmıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: paliovan

tata indigo marina sw kullanan varmı memnuniyet durumu nasıl arabalr neden pek piyasada yok alsam yanılırmıyım.

Alıntıları Göster
    sanırım hiç tata sahibi yok forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRHaN50

sanırım hiç tata sahibi yok forumda

Alıntıları Göster
    Ben de merak ediyorum. Yok mu kimse ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahremanes

Ben de merak ediyorum. Yok mu kimse ya?

Alıntıları Göster
    Klübünüz hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

Klübünüz hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Tata Marina bi bizde var galiba forumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Merhaba,

Tata Marina bi bizde var galiba forumda..

Alıntıları Göster
    Tata İndica Trend 2005 model.Eşm kullanıyor.40bin kmde.
    Şimdiye kadar periyodik bakım dışında kızdırma bujisi
    ve garantiden uzaktan kumanda modülü değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserel

Tata İndica Trend 2005 model.Eşm kullanıyor.40bin kmde.
    Şimdiye kadar periyodik bakım dışında kızdırma bujisi
    ve garantiden uzaktan kumanda modülü değişti.

Alıntıları Göster
    30.000km'deki aracın bakımlar dışında, kumanda modülü, zaman saati ve mazot pompası değişti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebituran

tata kullanıcısı değilim ama hayırlı olsun yinede
    valla arkadaşlar bir araç düşünün ve firma.

benim anladığım kadarıyla dünyanın bir ticaret talında %2'sine sahip bu tata group. Ve ben bu otomobillerin fan kulüp sitesini kurdum.

çünkü tataya bindim inceledim ve hayran kaldım. Jaguar gibi bir firmayı satın alacak bir şirket kesinlikle saygındır.

300 tane tasarımcıları var arkadaşlar. çok büyük ve güçlüler.

zaten bu sebeple TATA Nano üretiminin önünü kesmek istiyor İtalya Fiat.

Eğer 2500 $'a araba satarsan biz nasıl ekmek yeriz diye.... Bir çok firma zaten tetikte bu sebeple.

Tata, kim ne derse desin övgüyü hak ediyor...

bu tür konuşmalar ve dostluklar kurmak isteyen arkadaşlarımı dawww.tatakulubu.com adresine bekliyorum...

çok reklam oldu belki ama....

teşekkür ederim....

• quote:

Orijinalden alıntı: cykilic

valla arkadaşlar bir araç düşünün ve firma.

benim anladığım kadarıyla dünyanın bir ticaret talında %2'sine sahip bu tata group. Ve ben bu otomobillerin fan kulüp sitesini kurdum.

çünkü tataya bindim inceledim ve hayran kaldım. Jaguar gibi bir firmayı satın alacak bir şirket kesinlikle saygındır.

300 tane tasarımcıları var arkadaşlar. çok büyük ve güçlüler.

zaten bu sebeple TATA Nano üretiminin önünü kesmek istiyor İtalya Fiat.

Eğer 2500 $'a araba satarsan biz nasıl ekmek yeriz diye.... Bir çok firma zaten tetikte bu sebeple.

Tata, kim ne derse desin övgüyü hak ediyor...

bu tür konuşmalar ve dostluklar kurmak isteyen arkadaşlarımı dawww.tatakulubu.com adresine bekliyorum...

çok reklam oldu belki ama....

teşekkür ederim....

Alıntıları Göster
    2 tane pick up var.

biri 4*4 diğeri 4*2.

arabalarda konfordan eser yok,motor desen o da aynı,mazot canavarı kesinlikle.

4*4 olan alındığı ilk gün motor yedi,4-5 ayda bir servise uğruyorlar zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: febastan

2 tane pick up var.

biri 4*4 diğeri 4*2.

arabalarda konfordan eser yok,motor desen o da aynı,mazot canavarı kesinlikle.

4*4 olan alındığı ilk gün motor yedi,4-5 ayda bir servise uğruyorlar zaten...

Alıntıları Göster
    klüp hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizik72

klüp hayırlı olsun...

Alıntıları Göster
    teşekkürler...

TATA oldukça yenileniyor...

Ben giderek daha da iyi olacaklarına inanıyorum. Çok güzel 4X4 modelleri var. SUV tipi.. Tümü aralıktan sonra geliyor. yeni modelleri daha da başarılı...

TATA Xenon Türkiye'de üretilecek.
    TATA Safari son derece başarılı bir SUV modeli...

Bence ön yargıdan uzak durun ve biraz inceleyin. 300 Tasarımcı diyorum...

İlginize teşekkürler ;) iyi yada kötü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cykilic

teşekkürler...

TATA oldukça yenileniyor...

Ben giderek daha da iyi olacaklarına inanıyorum. Çok güzel 4X4 modelleri var. SUV tipi.. Tümü aralıktan sonra geliyor. yeni modelleri daha da başarılı...

TATA Xenon Türkiye'de üretilecek.
    TATA Safari son derece başarılı bir SUV modeli...

Bence ön yargıdan uzak durun ve biraz inceleyin. 300 Tasarımcı diyorum...

İlginize teşekkürler ;) iyi yada kötü :)

Alıntıları Göster
    ikinci el araç arıyordum...bir ara ucuz diye tata indicalara baktım...allahtan almadım...ucuz bile olsa bence yazık o kadar paraya...kia pikanto aldım...iyi ki kia almışım...

• quote:

Orijinalden alıntı: samurayjack

ikinci el araç arıyordum...bir ara ucuz diye tata indicalara baktım...allahtan almadım...ucuz bile olsa bence yazık o kadar paraya...kia pikanto aldım...iyi ki kia almışım...

Alıntıları Göster
    17 Ekim 2008 itibarı ile izmir kotaş firmasından aksesuarları ile birlikte yıllardır hayalini kurduğum ilk 4x4 pickup'ımı aldım.Tata Xenon gümüş gri.Teslimatın plakaların emniyetten çıkış saatine bağlı olarak akşam iş çıkışı ve hem de Cuma'ya denk gelmesi nedeni ile daha önce yıllardan beri hiç kullanmadığım bir dizel motorlu,hacimli ve yüksek bir arabayla akşam hengamesine karışarak aracımı çok şükür sorunsuz izmir ankara asfaltı batıçim fabrikası karşısı kotaş'tan güzelbahçedeki evime getirebildim.
    Yolda ilk izlenimlerim, seri,kolay hızlanabilen,freni iyi dinleyen ve çok rahat koltuklara ve dolaysıyla sürüşe sahip olduğu,koyu renk camlarla da araba farlarından az etkilenmenin verdiği rahatlık oldu.Elbette turbo-dizel kullanımına uygun bazı alışkanlıkları ivedi olarak edinmek lazım ki motora bir zeval gelmesin.Otogazlı-benzinli arabalara alışık birisi olarak biraz başta bocalasam da ilk izlenimim çok olumlu.
    Pztesi sabahtan hem alışma hem de deneme açısından bir çeşme ilçesine kadar gidip geleceğim.Böylece ilk defa gündüz kullanma durumum da olacak.İlk 1500km bakıma kadar yakıt tüketimi vs gibi olgular sıhhatli bir görüntü vermiyeceği ve bazı ilk servis öncesi ayarsızlıkların da ortaya çıkabileceği için daha ayrıntıya şimdi girmek biraz hatalı olacağından bunlardan söz etmiyorum.Doğa tutkunu birisi olduğumdan ve doğa fotografları çeken,doğada ıssız bölgelerde kamp yapan birisi olarak aracın oldukça işime yarıyacağını düşünüyorum.Bana şirketten 'Tata Zenonu(xenon) bir kere kullansan bir daha başka araba beğenmezsin' demişlerdi, bu sözün çok doğru olduğunu şimdiden söyleyebilirim...Eski düldül Renault SW12'imi ise şehir trafiğinde ve trafiğin karışık olduğu bölgelerde kullanmaya devam edeceğim..

• quote:

Orijinalden alıntı: boyer

17 Ekim 2008 itibarı ile izmir kotaş firmasından aksesuarları ile birlikte yıllardır hayalini kurduğum ilk 4x4 pickup'ımı aldım.Tata Xenon gümüş gri.Teslimatın plakaların emniyetten çıkış saatine bağlı olarak akşam iş çıkışı ve hem de Cuma'ya denk gelmesi nedeni ile daha önce yıllardan beri hiç kullanmadığım bir dizel motorlu,hacimli ve yüksek bir arabayla akşam hengamesine karışarak aracımı çok şükür sorunsuz izmir ankara asfaltı batıçim fabrikası karşısı kotaş'tan güzelbahçedeki evime getirebildim.
    Yolda ilk izlenimlerim, seri,kolay hızlanabilen,freni iyi dinleyen ve çok rahat koltuklara ve dolaysıyla sürüşe sahip olduğu,koyu renk camlarla da araba farlarından az etkilenmenin verdiği rahatlık oldu.Elbette turbo-dizel kullanımına uygun bazı alışkanlıkları ivedi olarak edinmek lazım ki motora bir zeval gelmesin.Otogazlı-benzinli arabalara alışık birisi olarak biraz başta bocalasam da ilk izlenimim çok olumlu.
    Pztesi sabahtan hem alışma hem de deneme açısından bir çeşme ilçesine kadar gidip geleceğim.Böylece ilk defa gündüz kullanma durumum da olacak.İlk 1500km bakıma kadar yakıt tüketimi vs gibi olgular sıhhatli bir görüntü vermiyeceği ve bazı ilk servis öncesi ayarsızlıkların da ortaya çıkabileceği için daha ayrıntıya şimdi girmek biraz hatalı olacağından bunlardan söz etmiyorum.Doğa tutkunu birisi olduğumdan ve doğa fotografları çeken,doğada ıssız bölgelerde kamp yapan birisi olarak aracın oldukça işime yarıyacağını düşünüyorum.Bana şirketten 'Tata Zenonu(xenon) bir kere kullansan bir daha başka araba beğenmezsin' demişlerdi, bu sözün çok doğru olduğunu şimdiden söyleyebilirim...Eski düldül Renault SW12'imi ise şehir trafiğinde ve trafiğin karışık olduğu bölgelerde kullanmaya devam edeceğim..

Alıntıları Göster
    Bin Km.den fazla yaptığım kuzey ege-güney marmara gezisinden yeni döndüm.Zenon 4x4 ümle çıktığım ilk uzun yolculuktu.Genelde uygun olmayan toprak ve kumlu arazilerdeki sürüşlerimde bir yer hariç ki orası da kayalı çok dik bir yokuştu; 4 çekeri hiç kullanmaya gerek duymadım.Kamyonetin iki çekeri çoğu 4 çekerin gidebileceği yerlerde rahatlıkla yeterli geliyor.
    2.2 Lt.lik motoru çok güçlü ve ani hızlanmalarla 5. vitese çok çabuk hiç zorlanmadan ulaşılabiliyor.(normal yük altında)Henüz ilk 1500Km ayar ve bakımı yapılmadığı halde yakıt tüketimi oldukça az.Yol tutuşu ve koltuk konforu ile görüş açısı çok iyi.Elbette el elden üstündür ve daha pahallı ve üst markaların birtakım artıları vardır ama bu araç onları hiç aratmayacak düzeyde bence...Üstelik gezim sırasında köylerde,arazilerde Tata'nın çeşitli model kamyonetlerinin kullanılma fazlalığı beni oldukça şaşırttı diyebilirim.Abartmadan ve arabamı övme derdinde olmadan açık sözlülükle diyebilirim ki : 'Kendimi Kutluyorum,İyi Bir Seçim Yapmışım'

• İyi günler
    TATA ÇİFT KABİN araçlar için fiberglass kabin imal etmekteyiz. fullboxs - camlı kabin çeşitlerimiz şuan elimizde mevcutttur. Araçalarını güzelleştirmek isteyen kullanıcılar. Bize ulaşabilirsiniz İRTİBAT TEL : 0 534 554 11 90 ŞAHİN -Antalya
  • quote:

Orijinalden alıntı: görsel Fiberglass

İyi günler
    TATA ÇİFT KABİN araçlar için fiberglass kabin imal etmekteyiz. fullboxs - camlı kabin çeşitlerimiz şuan elimizde mevcutttur. Araçalarını güzelleştirmek isteyen kullanıcılar. Bize ulaşabilirsiniz İRTİBAT TEL : 0 534 554 11 90 ŞAHİN -Antalya
    2007 model Marina'm var. 1 yıl oldu alalı. 20bin yaptım. Son derece sorunsuz ve ekoomik bir araç. Piyasası yaklaşık 14bin ve bu paraya bu kadar donanım harika. Kesinlikle bu paraya alınacak tek araç. Arka koktuğu yatırınca 7 kişi oturtuyorum. Ön yolcu koltuğuna da 2 kişi. Şöförle 10 kişi binebiliyor. Arkaya sıkıştırırsan 8 bile olabilir. :)) İzmir Antalya otobanında 180'i gördüm. İlk fırsatta da yeni kasasını almak istiyorum. 1.3 dizel olanını. Araçlar bence harika. Nede olsa Land Rover ve Jaguar'ın sahibi Tata.

• quote:

Orijinalden alıntı: disci1980

2007 model Marina'm var. 1 yıl oldu alalı. 20bin yaptım. Son derece sorunsuz ve ekoomik bir araç. Piyasası yaklaşık 14bin ve bu paraya bu kadar donanım harika. Kesinlikle bu paraya alınacak tek araç. Arka koktuğu yatırınca 7 kişi oturtuyorum. Ön yolcu koltuğuna da 2 kişi. Şöförle 10 kişi binebiliyor. Arkaya sıkıştırırsan 8 bile olabilir. :)) İzmir Antalya otobanında 180'i gördüm. İlk fırsatta da yeni kasasını almak istiyorum. 1.3 dizel olanını. Araçlar bence harika. Nede olsa Land Rover ve Jaguar'ın sahibi Tata.

Alıntıları Göster
    Hintli modifiyeciler Safariden Evoque yapmaya kalkarsa:

http://www.autobild.de/artikel/tuning-tata-safari-wird-evoque-3536813.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.