Şimdi Ara

Tasolar Hakkında Lütfen Bakın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en önce taso çıkaranlar lays'di eskiden lays yani Frito Lay Şirketi biliyorsunuz ki baya bi potansiyele sahip bence orayada gönderelimi işte ileitişim form :http://www.fritolay.com.tr/tr/contact/form.asp

• yolladım ben valla
  • fazla uzatınız bence bende cıkmasını ısterım ama bu 20-30 kısını (daha dogrusu bı pokemon forumunun ) yapabılecegı bısey degıl olursa sevınırım bende yolladım

ve arkanızdayım
  • Beyler yolladığınız mesajı buraya koyun bizde kopyala yapıştır yapalm daha anlamlı olur
    Edit: Bu arada bende yolladm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost -- 22 Nisan 2009; 19:30:15 >
  • Öncelikle merhabalar.Sizden küçük bir şey isteyeceğim ki isteyeceğim şey çoğu çocuğu sevindirecektir bunu da söylemek isterim.Maaruzatım şu ki eskiden Yu-Gi-Oh tasolarınız vardı ve çok seviyorduk.Şimdi ise Yu-Gi-Oh GX tasoları var ve yaşadığım bölgede o eski hava artık yok.NEdeni ise Yu-Gi-Oh'un GX bölümlerinin çok takip edilmemesi ve belki de sevilmemesi olabilir.Fakat bence her daim sevilebilecek olan Pokémon'un tasolarının çıkması hem bizi o eski havaya sokabilir ve sizin de satışlarınızda son zamanlara göre patlama yapabilir.Bazı kişiler neden Pokémon diye sorarsa bile yeni sezonun çıkması bunun için iyi bir sebep olabilir.Ama lütfen sadece yeni Pokémonları yapmayınız.Aksine diğer Pokémonları da yapmaya çalışınız.İlginiz için teşekkür ederim.

Aynı mesajı yolladım.

• quote:

Orjinalden alıntı: The_ProféssionaL

Öncelikle merhabalar.Sizden küçük bir şey isteyeceğim ki isteyeceğim şey çoğu çocuğu sevindirecektir bunu da söylemek isterim.Maaruzatım şu ki eskiden Yu-Gi-Oh tasolarınız vardı ve çok seviyorduk.Şimdi ise Yu-Gi-Oh GX tasoları var ve yaşadığım bölgede o eski hava artık yok.NEdeni ise Yu-Gi-Oh'un GX bölümlerinin çok takip edilmemesi ve belki de sevilmemesi olabilir.Fakat bence her daim sevilebilecek olan Pokémon'un tasolarının çıkması hem bizi o eski havaya sokabilir ve sizin de satışlarınızda son zamanlara göre patlama yapabilir.Bazı kişiler neden Pokémon diye sorarsa bile yeni sezonun çıkması bunun için iyi bir sebep olabilir.Ama lütfen sadece yeni Pokémonları yapmayınız.Aksine diğer Pokémonları da yapmaya çalışınız.İlginiz için teşekkür ederim.

Aynı mesajı yolladım.

yazı için saol bnde yoladım sonuna kdr destek

• Aynı Mesaj'ı Yolladığınızda Fake Sayabilirler Yani Nekadarda İP'ye baKsaLar ? En İyisi Herkez Kafasıdan Geçenleri Yazssa Olur Gönüllü arkadaşlar diğer portallara,forum'lara ve sohbet odalarına butür paylaşımlar yaparak sonuca ulaşabiliriz..
  • bende yolladım bi çıksa şu tasolar
  • Arkadaşlar bende çok isterdim ama acı bir gerçek ki bizim dediğimizle taso çıkaramazlar. Zaten herifler ne zaman ne kampayayı çıkarıcaklarını aylar önceden belirlemişlerdir yani öğle doğaçlama kafalarına ne gelirse onun tasolarını çıkarcak halleri yok. Ama belki gerçekten böyle bir kampanya yapmayı düşünüyorlarsa bizim yazdıklarımız sadece düşüncelerini güçlendirir. O kadar. Sonuşta herifler 2-3 ytl ye çıkarmıyo bu tasoları o yüzdende 20-30 kişinin mesajıyla birşey yapmazlar.
  • 20-30 kişi olduğunu nerden biliyorsun?
    Ben konu dışına mesaj attım diğer forumlarada attım.
  • İyi attında bakalım onlar üşenmeyip mesaj atıcaklar mı? Hadi diyelim attılar olduk 200 kişi. Adamlar 200 kişi için binlerce kampanyalı paketler çıkartıp, tasolar mı yapıcak? Ve bide reklamlar var. Lütfen gerçekçi olalım.
  • Hıhı deviLdev pokémon çıkmadan öncede hiçkimse pokemonu bilmiyordu adamlar 10 kişi içinmi yaptı ! GERÇEKÇİ OLALIM :)
  • Yanılıyorsun, pokemon tasoları çıkmadan önce pokemon çizgi filmi çoktan çıkmıştı ve o zamanlar pokemon altın çağını yaşıyordu. Bunu gören cips cilerde hemen tasoları çıkardılar ve büyük para kazandılar. Ama yu-gi-oh, beyblade, digimon vs vs.. şeylerde popüler olmaya başlayınca pokemonlar tutulmamaya başladı ve adamlar diğerler çizgifilmlerin tasolarını çıkarmaya başladılar. Yani ilk önce tasolar sonra çizgifilmi çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 23 Nisan 2009; 17:47:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lıılDevilDevlııl

Yanılıyorsun, pokemon tasoları çıkmadan önce pokemon çizgi filmi çoktan çıkmıştı ve o zamanlar pokemon altın çağını yaşıyordu. Bunu gören cips cilerde hemen tasoları çıkardılar ve büyük para kazandılar. Ama yu-gi-oh, beyblade, digimon vs vs.. şeylerde popüler olmaya başlayınca pokemonlar tutulmamaya başladı ve adamlar diğerler çizgifilmlerin tasolarını çıkarmaya başladılar. Yani ilk önce tasolar sonra çizgifilmi çıkmadı

Sana Bişe Söyliyimmi, Pokémonun 14 , 15 Bölümlerinde Cips^'de Tasoların Reklamı vardı 2 çocuk taso oynuorLardı :=) Hiç Unutmam..

• uP :)
  • arkadaşlar uğraşıyosunuz ama şuan hem yu-gi-oh tasoları var hemde çıkaramazlar diye biliyorum çünkü ne zaman bişe çıkarsalar onun sponsoru oluyolar hatırlamıyomusunuz hep megamen, yu-gi-oh, pokemon hatta sihirli annemden önce bile cheetos'un katkılarıyla falan yazıyodu şimdi yeni sezon jetixde benim bildiğim o kanal sadece reklam alıyo
  • 20 - 30 kişi demeyin arkadaşlar çıkınca bunları TÜM TÜRKİYE alıcak ;)
  • elinde ilk taso reklamı olan var mı ? youtube üzerindek pokemonlu değil. o sonradan 2000lerde çıktı. 1994 civarı felan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.