Şimdi Ara

TAŞINIYORUZ SOKAK KEDİSİNİ NASIL GÖTÜRECEĞİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bahçemizde beslediğim bir kedi vardi ama şimdi taşınıyoruz ve ben bu sokak kedisini yeni evinin bahçesine nasıl götüreceğim ve nasıl yeni bahçeye alıştıracağım ? Çok acil 1 haftaya taşınıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evini yaptım her gün su ve kedi maması ile besliyorum yeni bahçemizden ayrılmaması için ve onu yeni bahçemize götürebilmek için ne yapmalıyım ?

• ArmaganAkyuz A kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerinizi yaptığınız müddetçe sizden ayrılmaz ancak kızıştığı zaman eş bulmak için gittiğinde ne olur bilinmez:

Ortaokulda iken yavru bir sokak kedisini eve aldım, Erkek olarak ilk kızıştığında kendini sokak kapısına vurmaya başladı ama öyle bir vuruyor ki, kendisine zarar vermesinden korkup kapıyı açtım ve gidiş o gidiş, bir daha dönmedi ya da dönemedi.

Kanaatimce, kedinin gitmemesini istiyorsan onu kısırlaştırıp eve almak tek çare görünüyor.
  • Peki kediyi Yeni bahçeye nasıl götüreceğiz ve belediye veterineri kısırlaştırma yapar mı

• bence uğraşma.
  • Kucağına al götür. Ne sorduğunu anlamadım. Kediye yet yaptıysan, sana alıştıysa seninle gelmeyi sorun etmez zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.