Şimdi Ara

Tarihteki en iyi RPG hangisidir? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LionHearted

Kızmayın be adama skyrim seridir ve 2 oyunu vardır.
    Birincisi modsuz skyrimdir doğru düzgün zevk alamazsınız çok fazla bug vardır.
    İkincisiyse skyrim'e tonlarca mod yüklersin ve belki de Dragon age origins veya Mass effect1&2 ye yaklaşırsın A

Abi bitirdiniz beni be. Bi TES fanboyluğu yaptırtmadınız bana be. Bildiğin "funboy" olduk anasını satayım. Abicim hadi "çevir kazı yanmasın" olayına sözümüz yok da sen bir Skyrimle bir "Dragon Age" arasında nasıl bir(1) benzerlik görüyorsun?!

• Dragon Age Origins: Grafik ve oynanış bakımından çok iyi olmasada her oyunu bitirişimde farklı bir senaryo ile karşılaşıyorum.

Skyrim: Bence şimdiden efsane oldu bile. Fazla söze gerek yok.
  • vampire the masquerade bloodlines
  • quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

quote:

Orijinalden alıntı: LionHearted

Kızmayın be adama skyrim seridir ve 2 oyunu vardır.
    Birincisi modsuz skyrimdir doğru düzgün zevk alamazsınız çok fazla bug vardır.
    İkincisiyse skyrim'e tonlarca mod yüklersin ve belki de Dragon age origins veya Mass effect1&2 ye yaklaşırsın A

Abi bitirdiniz beni be. Bi TES fanboyluğu yaptırtmadınız bana be. Bildiğin "funboy" olduk anasını satayım. Abicim hadi "çevir kazı yanmasın" olayına sözümüz yok da sen bir Skyrimle bir "Dragon Age" arasında nasıl bir(1) benzerlik görüyorsun?!

Arkadaşım adam tarihteki en iyi rpgleri sormuş.Ben de aldığım zevke göre söyledim.Yoksa skyrimle DA:O arasında bayağı bir fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

quote:

Orijinalden alıntı: bahax121

quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

dalgınlığıma geldi yazdım diyorum hala sağda solda saçmalayan troller var. Fakat buranın ciddi bi bölüm olduğunu belirteyim. konu dışına gidebilirsiniz bol bol troll var iyi anlaşırsınız.

Oblivionda Bir seri Panpa

En son senden beklerdim neyse sende vurdun öldüm artık.

Hocam Alınma teknik olarak doğru söylüyorsun

Dlc,lerde seriden sayılıyor çünkü

Skyrim ve Dawnguard Birleşince Bir seri oluşuyor

Obivionda aynı şekilde

Yanlış anlamadın dimi Panqa

• Beyler bu arada Ekim gibi Wasteland 2 gelebilir.
    Herkesin büyük umutları var.
    Rpg seviyorsanız bu oyunu takibinize alın.
    Fallout serisinin bu oyundan etkilendiği söyleniyor.
  • PLANESCAPE:TORMENT
  • Dragon Age Origins , film gibi izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

Beyler bu arada Ekim gibi Wasteland 2 gelebilir.

Half Life 3 ve Bioshock Infinite'ten sonra en çok beklediğim oyun. Kickstarter tanıtım videosunu da şuraya iliştirelim:

• "Tarihteki en iyi" dediğin için: Diablo 1
  • Dragon age origin>all

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) Diablo I-II-III

2) The Elder Scrolls Serisi

3) Dragon Age Serisi
  • Diablo ve Skyrim dururkwn en iyisi diyemiyecegim ama Gothic ve Dungeon Siege serisi zamaninda beni gercekten buyulemis oyunlardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

Beyler bu arada Ekim gibi Wasteland 2 gelebilir.

Bildiğim kadarıyla 2013 ten önce gelmeyecek oda en erken 2.çeyrek :(

@Carrier has arrived
    O video efsane, hele "There was Fallout 1-2?" dediği kısım

@Coldplay_
    Gothic serisi(4 hariç) çok iyidir gerçekten, Risen biraz devam ettiriyor o seriyi elinden geldiğince. Bir de Witcher 2 de biraz daha gezecek tozacak mekan olsa aynı havayı yaşatır.
  • ben en çok chrono trigger, planescape torment, deus ex 1 ve witcher 1'i sevmiştim. ama chrono trigger derim galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

ben en çok chrono trigger, planescape torment, deus ex 1 ve witcher 1'i sevmiştim. ama chrono trigger derim galiba

Chrono trigger efsaneydi :) Arkadaşımda vardı konsol ona giderdik oynamak için, oyunun bir yerinde ana karakter ölünce "ulan başlarda birşeyleri yanlış yaptık herhalde" diyip baştan başlamıştık
    Şöyle kickstarter ile falan günümüze uydurup yapsalar bu tarz oyunları keşke. Anca PS3 e te Rainbow Moon çıktıda onunla idare ediyoruz. (O da maşallah iyi dayak atıyor bana )

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

ben en çok chrono trigger, planescape torment, deus ex 1 ve witcher 1'i sevmiştim. ama chrono trigger derim galiba

Chrono trigger efsaneydi :) Arkadaşımda vardı konsol ona giderdik oynamak için, oyunun bir yerinde ana karakter ölünce "ulan başlarda birşeyleri yanlış yaptık herhalde" diyip baştan başlamıştık
    Şöyle kickstarter ile falan günümüze uydurup yapsalar bu tarz oyunları keşke. Anca PS3 e te Rainbow Moon çıktıda onunla idare ediyoruz. (O da maşallah iyi dayak atıyor bana )

kickstarter felan olmaz ona squaresoft'un elindeydi tüm hakları sonra enix ile birleştiler felan.. chrono cross çıkmıştı ps1 için ama onu pek sevmem (yine de o da güzeldi aslında) ama gerçek bir sequel veya prequel gibi bir şey lazım, square enix bir yapsa yarıp geçerler ortalığı..

• Diablo 3 Rpg DEĞİL
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi
    @Carrier has arrived
    O video efsane, hele "There was Fallout 1-2?" dediği kısım

Ben 3. adamla yaptığı görüşmeyi daha çok seviyorum.

"Maybe we should use birds his weapons."
  • Hikaye olarak Dragon Age Origins ve Witcher 1-2
    Bu oyunlar film tadında adeta. Dragon Age her zaman en üsttedir tabi benim için. Bittikten sonra düşülen boşluk ve ağlamaklı hal harikadır.
    İçerik olarak Oblivion ve Skyrim
    Bu iki oyunun da hikayesi güzel üsttekiler gibi olmasada. Ancak oyunda özgürlük nedir? sorusunun net cevabı. Resmen apayrı bir evren. Apayrı bir dünya da yaşıyormuşuz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saraveco -- 20 Temmuz 2012; 17:29:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.