Şimdi Ara

Tarihin Bilinmeyen Gerçekleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1) 1.Dünya Savaşından sonra tam bir harabeye dönmüş olan almanya Yahudi Bir Aile Olan Rotcshild`ler tarafından Adolf Hitler önderliğinde,Hitlere sermaye vererek yahudi parası ile Almanya Ekonomisini göklere yükseltti.

2) Planları Almanyadaki Yahudileri zulüm uygulatarak,Almanyadan ve avrupadan çıkartmak ve doğuya göndermekti.

3) Bu nedenle Yahudi Katliamları başlatıldı,6 Milyona yakın yahudi ve çingene yakıldı 4 milyon yahudi ise doğuya göçe zorlandı ve şimdiki israil bölgesine yerleştirildi.

4) Yahudi Zengin Aile; İstediklerini yaptırdıktan sonra sermayesini ortadan kaldırdı Hitler bir başına kaldı,En sonunda savaşta yenileceğini anlayarak Kafasına Sıktı.

5) İntihar etmeden önce bir mektup yazarak bu ailenin sırlarını ve zenginliklerini aynı zamanda İllimunati topluluğunu anlattı,Bu mektubu gizli bir örgüt elemanı buldu ve sakladı örgüt elemanı öldürüldü ama mektup ellerine geçemedi,torunu olan Shaway Koreck bu mektubu basına verdi.

6) Ertesi gün evinde boğularak öldürüldüğü belirlendi kimse soruşturma açmadı dosya kapatıldı !

Not: Daha bir çok bilinmeyen tarih günyüzüne çıkacaktır.Unutmayın haksızlık karşısında susan dil şeytandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PembePanjur -- 17 Mart 2013; 0:22:15 >

• ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi mağara . Kesin Rost Child ailesinide yeni duymuşsunuzdur...

• Neresi bilinmiyo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Harbi mağara . Kesin Rost Child ailesinide yeni duymuşsunuzdur...

Bu Aileyi ve Hitlere sermaye olan parası biliniyordu herkes tarafından yalnız mektup konusunu ilk kez duyuyorum bu yüzden paylaşayım dedim.

Ayrıca aileyi bir çok kez araştırdım yani merakım var.Aile hakkında bir çok kez araştırmalar yaptım.Aynı zamanda illimunati hakkındada ama dediğim gibi mektuğ konusunu yeni öğreniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

/>

Her konuda aynı kişi ve aynı swf mi desem gif mi desem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

quote:

/>

Her konuda aynı kişi ve aynı swf mi desem gif mi desem?

gif bu kardeş swf daha büyük ve sesli olan

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

quote:

/>

Her konuda aynı kişi ve aynı gif

+1

• Biz sussak tarih susmaz diye bir söz var
  • Uçururlar hacı. Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar hesabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.