Şimdi Ara

Taraftarın Cahil Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cahil: Sabırsız , vizyonsuz , kültürsüz , holigan.

Sırf gs taraftarına ego kasmak için 30+ yıldız(!) topçu isterler.
    Sırf gs taraftarına bakın şlye gittik size para kalmadı zaa demek için kendimizin 4 katı kadar değerli bir kulübü elemek için oyuncu transferi yapılmalı der. sanki garantiymiş gibi.

Ama bu elemanlara sorsan kulübün durumunu bile anlatamaz. Canım para eden oyuncuları sat katara der. Sanki oyuncu da gitmek istiyormuş gibi.

canım ferdi niye satıldı der ama ayewi barışı berkeyi ferdiyi nasıl alacağımızı akıl edemez ve ferdi olsaydı dünkü maçta çok fark olacağını zanneder.

comollinin görevinin sadece oyuncu almak olduğunu zanneder

beyler bu adamlar kulübe en büyük zararı verir. zamanında aziz birkaç çöple havalarını alırdı ama ali koç gibi comolli gibi vizyon sahibi adamlar kulübün yararını düşünecekleri için en çok eleştiriyi bunlardan alacaklar. yazık gerçekten.

ulan benficaya yeniliyorsun cocuyu eleştiriyorsun niye? bi mantıklı açıklama yap niye cocu'da ne hata var? dirarı o mu aldı takıma? islayı o mu aldı? barış o golü atsa kral olurdu cocu.

aziz şakşakcısı ve aykut şakşakcıları ortaya çıkın da bloklayalım.

• ferdi satılamasaydı ayew , ferdi , barış , berke alınamazdı.

ferdi satılmasaydı seneye sözleşmesi bitiyordu kazanç sağlayamazdık.

ferdi satılmasaydı ileri de olacak forvet transferi rafa kaldırılırdı.

ferdi satılmasaydı benfica maçında yemediği küfür kalmazdı malum 90 metrede oynayan takımlarda iş yapamıyor.

ferdi satılmasaydı bursaya geri iteleyelim diye mesajlar görürdük.

+ blok.
  • ferdinin satılmasını doğru bi hamle olarak görüyorsan blokla beni
  • Siz istediğiniz kadar burada bik bik yapın taraftar formayı kimin giydiğine bakmadan o stada gidecek ve layıkıyla takımı destekleyecek.

Şu bölüme girip yorumları okuduğum zaman ülkenin halinin neden böyle olduğunu anlar gibi oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    ferdi satılamasaydı ayew , ferdi , barış , berke alınamazdı.

ferdi satılmasaydı seneye sözleşmesi bitiyordu kazanç sağlayamazdık.

ferdi satılmasaydı ileri de olacak forvet transferi rafa kaldırılırdı.

ferdi satılmasaydı benfica maçında yemediği küfür kalmazdı malum 90 metrede oynayan takımlarda iş yapamıyor.

ferdi satılmasaydı bursaya geri iteleyelim diye mesajlar görürdük.

+ blok.
  • herkesi bloklayan adam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayewle fernandaonun satılmasının alakası yok. ayew kiralık geldi.

takımda forvet yokken forvet satmak çok mantıklı bi hareket gerçekten. sattığın adam da 3m. o 3m i harcadığın yer gelecek için yatırım olsa bile günü kurtarmaz. bize para lazım parada cl ve ligden gelir. takımdaki 2 forvetten birini sattın ( diğeri zaten ne olduğu belli değil ) yerine aldığın adamları oynatmayacaksın bile doğru düzgün. kadron geçen senekinden daha kötü olmuş oldu yani. umarım anlamışsındır problemi.

forvet transferi göremiyorum ben ayrıca. cl ön eleme maçına alperle çıkıyoruz.

saçma sapan argümanlar vermişsin. ali koça laf edemezsiniz len tayfadansın belli. ciddiye almaya gerek yok seni :D
  • Bloklayıp geçeceksin onları. Yorumlarını okurken midem bulanıyor o cahil kesimin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ayewle fernandaonun satılmasının alakası yok. ayew kiralık geldi.

takımda forvet yokken forvet satmak çok mantıklı bi hareket gerçekten. sattığın adam da 3m. o 3m i harcadığın yer gelecek için yatırım olsa bile günü kurtarmaz. bize para lazım parada cl ve ligden gelir. takımdaki 2 forvetten birini sattın ( diğeri zaten ne olduğu belli değil ) yerine aldığın adamları oynatmayacaksın bile doğru düzgün. kadron geçen senekinden daha kötü olmuş oldu yani. umarım anlamışsındır problemi.

saçma sapan argümanlar vermişsin. ali koça laf edemezsiniz len tayfadansın belli. ciddiye almaya gerek yok seni :D
    Kiralık oyuncu bedelleri de FFP'ye takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ayewle fernandaonun satılmasının alakası yok. ayew kiralık geldi.

1.2M bedeli var direk ffp'ye dahil bu yani alakası var o yüzden Ferdi ve Berke'yi kadroya alamadık yani hala satmamız gereken oyuncu var transfer dönemi bitmeden yoksa oynatamıyoruz.

• Sadece bizimkiler de değil geneli böyle bi maçta o çöp, şu çöp, transfer cart curt ne sabırsız manyak adamlarsınız lan
  • Fernandao'yu sattın 2 aydır forvet yok Alper falan oynuyor koca Fenerbahçe'de.Sattın da bari adam gibi paraya sat bi şeye deysin,2.55 milyon için forvetsiz oynuyoruz.Ayew,Barış,Ferdi,Berke demişsin de Fernandao'nun transfer bedeli Berke'nin bonservisini bile çıkarmıyor.Zaten her türlü içerdeyiz.Madem Altınordu ile aramız iyi,ön protokol imzalayıp bu transferleri transfer döneminin sonunda yapabilirdik şu an için çok da elzem değildi.Aldın da noldu Berke'yi kadroya yazdıramadık,Barış 4 dk oynayabildi demek ki yeterli seviyede görülmüyor ama ilk yapılan transferler de bunlar oldu birçok eksik olmasına rağmen
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    ffp sıkıntısı varken nasıl oyuncu alacaksın? bonservis ve kiralık bedeli ödeyemiyorsun.

sözleşmesiz oyunculardan hangisi bize göre? alayı 30+ isimler.

ferdi olsaydı ne olurdu? fernandao gördüğüm en kazma forvetti. zaten elde soldado vardı ayew vardı ama sakatlandılar. şansızlık.

kadro planlamasının kötü olmasının yegane sebebi asık surat ve saz ekibidir. jansen'i 5m kiralayan , dirar'a bonservis ödeyen kim?

comolli ve ali koç şu ana kadar kusursuz ilerliyor. tek sorun bizim cahil taraftar. neyse ki sesleri sadece sanalda çıkıyor.
  • Baştan sona haklı bir konu. Yıllardır başarısızlığa demir atmış bir kulübüz kısa vadede büyük şeyler bekliyoruz. Kenetlenip yönetimi teknik heyeti destekleyip bu yıl şampiyon olmaya odaklanmamız lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğin kesim bakış açısı.

Volkan çöp, Kameni çöp,

Isla çöp, Hasan Ali çöp, Stoperler çöp,

Topal çöp, Guiliano çöp, Dirar çöp, Ekici çöp,

Valbuena çöp, Soldado çöp.

Benfica'ya yeniliyoruz ve Cocu teknik direktör değil, Comolli Terraneo'dan beter çıktı.

Bu nasıl bir tezat anlamış değilim, madem bütün takım çöp Cocu ne yapsın. Futboldan gerçekten anlayan ve dünya gerçeklerinin farkında olan birisi zaten bu tarz yorumlar yapmaz, yorumlarını görmezden gelmek gerekli. Gelemiyorum diyorsan da en basit yolu bloklamak.
  • Başarı isteyen takımını şampiyonlar liginde görmek isteyen taraftar ne zamandan beri cahil oluyor

Benfica Fener’in 4 katı değerinde mi transfermarkte mi bakıyorsun

Her zaman Değeri fazla olan kulüp kazanacak diye bir kaide mi var

Adamlar dirarı Mehmet topali izlemek istemiyor

Her şeyi savunan bizde de var senin gibi Polyana diyorum ben onlara

Kötü giden birşey eleştirilir ışık görse taraftar zaten eleştirmez merak etme

• gurkan19 kullanıcısına yanıt

Tek tek oyunculari say bak. Fenerbahcenin hangi oyuncusu benfica da oynayabilir?

Topal'i izlemek istemiyorsun ee kimi oynatalim?

Topali dirari comolli mi getirdi?

Su kliseleri de birakin. Topali gormek istemiyormus. Topal fernandodan sonra en iyi on liberodur.

Fbyi eleştirenlerin yarisindan cogu gsli vrya bjkli akli basinda hicbir fenerli ali kocu comolliyi cocuyu elestirmez.

Ha ne olur sezon sonu eleştirirsin

• Ben her şeyi geçtim de Aatıf'ı gönderelim, Josef'i gönderelim, onu gönderelim bunu gönderelim diyenler acaba oyuncu gitmek istiyor mu, istemiyor mu diye niye düşünmüyor? Yahu daha geçenlerde Josef sosyal medyadan kalmak istediğini, memnun olduğunu açıklamadı mı? SEN BU ADAMI NASIL GÖNDERECEKSİN HADİ AÇIKLA?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Tek tek oyunculari say bak. Fenerbahcenin hangi oyuncusu benfica da oynayabilir?

Topal'i izlemek istemiyorsun ee kimi oynatalim?

Topali dirari comolli mi getirdi?

Su kliseleri de birakin. Topali gormek istemiyormus. Topal fernandodan sonra en iyi on liberodur.

Fbyi eleştirenlerin yarisindan cogu gsli vrya bjkli akli basinda hicbir fenerli ali kocu comolliyi cocuyu elestirmez.

Ha ne olur sezon sonu eleştirirsin
    Ben niye feneri eleştiriyim

Sadece bizde de var böyleleri Polyana gibi hep sabır diyen, sürekli savunduğu adamlar olan

Yok x den daha mı iyi bilcen diyen vs

Benfica Benden çok güçlü diyorsan şl ye hiç gitme

Benfica gibi Takımlar dişine göre takımlar

mantık yok sende blok+troll

senin konularını hatırladım. trollün tekisin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.