Şimdi Ara

TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi Bluetooth kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi Bluetooth kulaklık

26 Şubat tarihinde sipariş ettiğim ve 26 Şubatta elime geçen, TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi Stereo Şarj Kılıflı IPX8 kulaklık satılıktır. Halihazırda elimde Anker SoundCore Life Note bluetooth kulaklık olduğundan ve kulak içi kulaklık beni biraz rahatsız ettiği için sipariş ettim ancak kulak içi olmadığından mıdır nedir bilemedim ses kalitesinde anker ile aralarında çok fark var maalesef. Daha önce bir arkadaşım da bir kulaklığı beğenmeyip iade etmeye kalktı ve hijyenik nedenlerden dolayı hepsiburada iadeyi kabul etmedi. Aynı şeyin başıma geleceğini düşünerek zararına da olsa satacağım. Toplam 2 saat belki kullanıldı ürün, kutu fatura eksiksiz. İade edebileceğimi düşünüyorsanız tavsiyelerinizi de alırım.

İlandaki kulaklık

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-92-hi-fi-stereo-sarj-kilifli-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-p-HBV00000YEBIS?magaza=Hepsiburada

Benim halihazırda kullandığım

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-note-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-ipx5-suya-dayanikli-aptx-cvc-mikrofon-siyah-a3908-p-HBV00000Q7L6Q?magaza=Hepsiburada

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 190 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Şubat 2023 Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Konu silinebilir, iade kabul edildi

• Hala satılık ise ilgileniyorum. 05054799988

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.