Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
6
Favori
45.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk başlarda belki cihazını açılmaz halede getirebilirsin lakin bu işi yapacaksan uğraşa uğraşa öğreneceksin.
    Bir kaç arkadaşta bahsetmişti çok kasıyor diye.
    -Şu bahsettiğin isteklerin tamamını çok rahat yaparsın kasma falan olmaz bende kullanıyorum çünkü. YouTube, puhu, netfilix falan çok rahat çalışıyor, sorun yok 👍👍
  • brhtn B kullanıcısına yanıt
    sağol hocam ben bir araştırayım bakalım.👍☺️
  • Arkadaşlar merhaba,
    Atvxperience Tv ROM'u kurabilen var mı?
    Bir konuda yardım isteyeceğim, yükleme yaparken hata alıyorum şu hata ile ""[17:28:02 343][HUB1-1][Err]--failed:[17:28:02 343][HUB1-1][Err]--Check command return failed
    [17:28:02 348][HUB1-1][Err]--[0x30201004]UBOOT/Disk initialize/Send command/Error result" acaba nerede hata yapıyorum? (Bir tarafım kaşınıyor adeta başıma bela açmak istiyorum, ama romun görseli ve akıcılığı çok iyi görünüyor.)

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar,
    Saygılarımla
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Sd kartta bad sector olabilir.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Ben zamanında deneyip çözemeyince bırakmıştım. Ne netflix kurabiliyoruz nede blutv android 8 lazım banada
    Sizin cihaz tx3 mini L mi peki?
  • _OzGuR_1903 kullanıcısına yanıt
    Mini A yazıyor kutuda, L mi oluyor bilmiyorum
  • Arkadaşlar ne Youtube'u ya. New Pipe varken Youtube'a kim bakar? Reklamsız Youtube için New Pipe. Deneyin :)
  • Atvxperience Tv ROM'u da sakın kurmayın. Google Play servisi güncellenmiyor. Dolayısıyla hiçbir şey indirip kuramıyorsunuz. Ayrıca böyle berbat bir arayüz yok. Hiç son kullanıcı dostu değil. Ana sayfaya program kısayolu ekleyeyim dedim. Mümkünü yok. Cihazın kendi arayüzünün yanına bile yaklaşamaz.
  • kıymetlimis K kullanıcısına yanıt
    herkes farklı düşünebilir. ben tam tersi atv xperience ROM'dan çok memnunum. google play konusunda telefon ve tablet için ayrı bir google play strore var, android tv için ayrı bir google play store var. atv xperience kurarsanız android tv için geliştirilmiş uygulamaları kurabiliyorsunuz. ayrıca benim atv xperience'de google play store güncellemeleri yapıyor. arayüz olarak da TV'de kullanmak için bence daha kullanışlı. ama sizin kullanım tarzınıza uygun değilse o da sizin seçiminiz.
  • kıymetlimis K kullanıcısına yanıt
    Kişiye göre değişir tabi ki, bana göre arayüzü ve kullanımı gerçekten çok rahat, tam anlamıyla cihaza uyum sağlıyor.

-benim için atvexperience tek sorun ortadaki önerilen videolar. Ben görmek istemiyorum. Onu kaldıramıyorum. Bilen bir arkadaş varsa söylerse sevinirim.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ATV experience romda şu ortamı YouTube video önerilerini nasıl kapatırım? Yani hoşuma gitmiyor ortada video önerileri
    sanırım uygulama bazında bildirimlerden alıyor. uygulamaların bildirimlerini kapatınca önerilerde gözükmüyor.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler, bir deneyeyim.
    Edit: oldu hocam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhtn -- 7 Mayıs 2020; 14:35:34 >
  • Daha önce sordum ama cevap alamadım, Anlayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şu anda Tanix T3 Max'in en son güncellemesi kaç? (Bendeki 7.1.2 [Build: 20180321] "Güncelle" dediğimde de "son sürüm" diyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

Daha önce sordum ama cevap alamadım, Anlayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şu anda Tanix T3 Max'in en son güncellemesi kaç? (Bendeki 7.1.2 [Build: 20180321] "Güncelle" dediğimde de "son sürüm" diyor)
    20181210 versiyonu mevcut. Ben onu kullanıyorum. Ayrıca alice ux ve atvxperience romlarda Android 9.0'ı yüklemen de mümkün ama o zaman cihaz fena kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetlimis

20181210 versiyonu mevcut. Ben onu kullanıyorum. Ayrıca alice ux ve atvxperience romlarda Android 9.0'ı yüklemen de mümkün ama o zaman cihaz fena kasıyor.

Alıntıları Göster
    Nereden indirip, nasıl kuracağım konusunda aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

Nereden indirip, nasıl kuracağım konusunda aydınlatırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Vpn kullanıp tanix'in kendi sitesine girin. Orada bahsettiğim rom'u göreceksiniz.

http://www.tanix-box.com/downloads/

Yükleme işlemini de buradan bakarak yapmıştım.

https://www.youtube.com/watch?v=t0mq2Pt6VcQ&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetlimis

Vpn kullanıp tanix'in kendi sitesine girin. Orada bahsettiğim rom'u göreceksiniz.

http://www.tanix-box.com/downloads/

Yükleme işlemini de buradan bakarak yapmıştım.

https://www.youtube.com/watch?v=t0mq2Pt6VcQ&feature=youtu.be

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim.

• TX3 mini cihazim boot'ta takili kaldi. Boot yazisi bile yoktu gecen yil kutuya kaldirmistim simdi boot yazisi geliyor. Yeni yazilim flaslamak istiyorum ama sitesi bile acilmiyor:( Nasil yapilir, yazilimi elinde olan varsa upload edebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.