Şimdi Ara

tanınmayan usb mouse ve klavye sorununa çözüm axi adama teşekkür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DAHA ONCE AÇTIĞIM KONULAR Gİbİ KEZA KILITLEYEREK KEZA bAŞLIK UYGUNSUZ bULUNARAK ÇOK SAYGIDEĞER bOLUM YETKİLİLERİ TARAFINDAN CEVAP ATILAMAYAN HALE GETİRİLEN VE UZUN YILLARDAN bERİ İLK KEZ İSTEDİĞİM YARDIMIMA ÇARE OLAN AXI ADAMA TEŞEKKÜR EDİYOR VE SORUNUMU VE ÇÖZÜMÜNÜ bİRİLERİNİN İŞİNE YARACAĞINI DÜŞÜNEREK TEKRAR YAZIYORUM İNŞALLAH bU SEFER ÇOK SAYGIDEĞER ADMINLERE bEĞENDİREbİLİRİM VEYA HADDİM bİLE OLMADAN İSTEMEDEN ÇOK SAYGIDEĞER ADMİNLERİN DENEME TAHTASI KONULAR AÇMAYA DEVAM EDERİMDE bENİ KAH KONU KITLEYEREK KAH CEVAP KITLEYEREK İSLAH EDERLERDE SİZLEREDE bİR KONUYLA İLGİLİ YARDIM İSTERKEN 20 SEFER AYNI KONUYU AÇMADAN ULAŞAbİLİRİM .. AMA GENEDE TEKRAR EDİYORUM U OLUMUN YONETİCİLERİNDEN EN UFAK YARDIM ETME GİRİŞİMİ bEKLEMİYORUM bEN bURADA EGO TATMİNİ KONUSUNDA SINANMAK UZERE bULUNDUĞUMA KARAR VERDİM HER NEYSE ÇOK UZATMADAN AŞAĞIYA YAZIYORUM ÇÜNKÜ HER UZATMADA bENİM TAKIM 1-0 YENIK bASLIYOR YETKİSİZ VE ETKISIZ OLMAKDAN DOLAYI

Evet uzun yıllardır bilgisayarla haşır neşir olan ve tahminim üzerine bu forumdada yüzlerce arkadaşın problemlerini çözmüş olan ben bu sefer fena çuvalladım hemen sorunu yazıyorum ve sizden ricam şu olacak ayrıntılı olarak yazacam okumadan tak diye cevaplamayalım önce okuyalım yazdıklarımın içinde denediğim bir ton şey var :)

SORUN : bilgisayar usb mouseların hepsini ama hepsini kablolu kablosuz farketmeden unknown device olarak görüyor ve klavye saçma bir şekilde ilk açılışda bir çok harfde sorun yaşarken örnek r harfine basınca çalıştır açılıyor f harfine basınca oturum açma ekranı geliyor ama oturumu kapatıp yeniden açınca yada kullanıcı değiştirince sorun duzeliyor ..... mouselar kesin çalışmakta ve usb girişlerim kesin çalışmakta başka tüm aygıtlar babalar gibi çalışıyor bunu hiç sormayın lutfen yani sorun usb girişlerde veya mouselerde değil ....

DENEDİKLERİM VE YAPTIKLARIM :

1- Logitech marka 3 değişik mouse ve multifon marka bir mouse denendi 3 adedi kablosuz bir adedi kablolu sonuç aynı cihazınıza ait aygıt duzgun çalışmadığından uyarısı ve tak unknown

2- Logitech sayfasından setpoint6.52 ve logitech connect programı sonuç olumsuz

3- windows registry deki usb ve usbstore inf klasörüne taşınma işlemi sonuç olumsuz

4. usbdewiev programı sonuç olumsuz

5- mouse driverlerini manuel tanıtma işlemi yani otomatik değil elle yer gostererek sonuç olumsuz driverler doğru olmasına rağmen görmedi inf leri yok saydı sonuç olumsuz

6- tüm usb aygıtları ve veya sadece hata verenleri kaldırıp tekrar kurma işlemi sonuç olumsuz

7- registry den ikili değeri 3 ve taban 16 olarak değiştirme işlemi sonuç olumsuz

8- 2 Sefer format attım ve harddisk değiştirdim sonuç olumsuz

9- CHİPSETLER EN GUNCELİ sonuç olumsuz ...

axı adamın onerisi üzerine combofix ve malwarebytes taraması yaparak sorun çözüldü inşallah birilerine faydası olur ...

• Gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

Gecmis olsun

sağolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.