Şimdi Ara

TANIMLANAMAYAN PLAY STATION 3 KULLANICILARI DERNEĞİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
3
Favori
19.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haqoco

quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

Haqoco'ya katılıyorum. Sıhhiye adam seçmez hatta düşmanı bile yerden kaldırma olsa onu bile yapmalı.

Zaten bu haftaki finaller yüzünden pek oynayamayacağım. Dönüşümü Aventador ile yapmayı planlıyorum..

vay canına aventador deyince içim bi tuhaf oldu. şu an çok pis gaza geldim.

İmza begen sen 3. Sayfada

• vaay yenı konumuz hayırlı olsun güzel bır hafta sonu tatılınden dondum herkeze selamlar saygılar denız mudur su ımzayı pm atarmısın
    not tamam hallettım ımzayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 16 Ocak 2012; 0:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan034

vaay yenı konumuz hayırlı olsun güzel bır hafta sonu tatılınden dondum herkeze selamlar saygılar denız mudur su ımzayı pm atarmısın
    not tamam hallettım ımzayı

Hakan bende yoktum bu hafta sonu :) geri kalmışın biraz gelde açığı kapat oyunda :)
  • Deniz, son oyunda bağlantıdan düşünce tekrar girmedim.Gerçi sende düştün sanırım.Ses olayı haricinde bu BF de sarıyor ama ses olayına bir çare bulmak gerekli.

Bu arada yeni imzalar tasarlama aşamasındayım.Yakında burada sunacağım oylamaya. Şuan kullandıklarınız emek işi lafım yok ama sakarya üniversitesi yada sarıyer belediye arması gibi duruyor Biraz daha marka misali logo tasarlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

Deniz, son oyunda bağlantıdan düşünce tekrar girmedim.Gerçi sende düştün sanırım.Ses olayı haricinde bu BF de sarıyor ama ses olayına bir çare bulmak gerekli.

Bu arada yeni imzalar tasarlama aşamasındayım.Yakında burada sunacağım oylamaya. Şuan kullandıklarınız emek işi lafım yok ama sakarya üniversitesi yada sarıyer belediye arması gibi duruyor Biraz daha marka misali logo tasarlıyorum

Abi ben çıkıyorum iyi geceler dedim duymadın mı :) tamam tasarla abi onlarada bakarız seçer beğenir koyarız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Deniz, son oyunda bağlantıdan düşünce tekrar girmedim.Gerçi sende düştün sanırım.Ses olayı haricinde bu BF de sarıyor ama ses olayına bir çare bulmak gerekli.

Abi ben çıkıyorum iyi geceler dedim duymadın mı :) tamam tasarla abi onlarada bakarız seçer beğenir koyarız :)

Yoo.Bi baktım menüye atıldım, sonra beklerken sen offline oldun, arda ya deniz düştü diyorken bende düştüm:))

Neyse,dediğim gibi ses olayını çözelim.İmza örnekleride yakında burada olacak

• quote:

quote:

quote:

Yoo.Bi baktım menüye atıldım, sonra beklerken sen offline oldun, arda ya deniz düştü diyorken bende düştüm:))

Neyse,dediğim gibi ses olayını çözelim.İmza örnekleride yakında burada olacak

Yok abi üsasdan sıkıldım uykumda yaklaşıyor suan 10 km ya var ya yok :) çıkayım dedim bende

• bu ses olayı harbi çok can sıkıyor sesli iletişimi pc denmi yapsak oynarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

bu ses olayı harbi çok can sıkıyor sesli iletişimi pc denmi yapsak oynarken

Bunuda denedik özgür toplu konuşmada ses kaybı yaşıyor skypedan sesi gelmio :)
  • Gunaydiiiin..!!!

Not: Deniz Ilker abi artik yatin uyuyun. Ilker ozellikle sen haci. Simone seniii..! :)

• Günaydın dernek üyeleri.

Herkese hayırlı haftalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

Gunaydiiiin..!!!

Not: Deniz Ilker abi artik yatin uyuyun. Ilker ozellikle sen haci. Simone seniii..! :)

Ben o saatte kalktım :) tv açık kalmış sese uyandım Tv'yi kapadım yine yattim

• quote:

quote:

Gunaydiiiin..!!!

O zaman sanada gunaydin mudur.!! :))

• quote:

quote:

quote:

Gunaydiiiin..!!!

gunaydın :D b spec oynamayı bırak gel bızle oyna bıraz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gunaydiiiin..!!!

gunaydın :D b spec oynamayı bırak gel bızle oyna bıraz

Yok aga b spec te oynamiyorum aslinda dun dizi izlerken kendi kendine yarissin dedim sonra BF3 e gectim zaten. Dizi sardi inceden :) person of interest

• İmzayı da çözdük sanırım. İşlem tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

İmzayı da çözdük sanırım. İşlem tamam.

Bu imzada guzel aslinda ama emre de biseyler yapacakmis bakalim ;)
  • seceneklerı gorelım emre abının ne kadar yeteneklı oldugunu bır tartalım yapsın bakalım begenırsek kullanırız :D
  • 1 haftadır tasarlıyor Emre abi. Adidas , nike vari bir tasarım bekliyorum.
  • Konunun scout lideri oldum genc yetenekleri konumuza kazandiriyorum kıymet bilin
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.