Şimdi Ara

Tame ( Hayvan Yakalamak )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda bildiğiniz gibi bir takım hayvanlar var kimisi defansif, kimisi agresif... Her neyse bunların nasıl yakalandığını ve nerelerde bulunduklarını anlatmaya çalışacağım. Öncelikle tame bir eğitim skilidir ve sadece hunterlar açtırabilir. Hayvanlar ise tame denilen olayla yakalanılabilir veya alınabilir birazdan anlatıcam. Sağlıklarını yüzde on altına indirmeniz ve hayvanın gücüne göre tame skiliniz bulunması gerekiyor. Örneğin bir great tigerı tame skiliniz seviye 4 deyse yakalamanız mümkün değil. :)

Binek Hayvanları

Horse

51 ve 84. levellarda evrim geçirir. "Stable Keeper Ma" amcamızda satılır. Defansı en güçlü pettir ve sadece sizi eşşek gibi taşır. Üstünde skill vuruşu yapamazsınız.

Mesleklere Özgü Binek Hayvanları

Hunterlar tarafından tame yöntemiyle yakalanırlar. Evrim geçirmemiş halleri Venomda, ikinci evrimdeki halleri ise Bambo Mountainde bulunur. Yakalamak için sağlıklarını 1/10 ve altına düşürmeniz gerekmektedir. Tame skilinizinde tabi yüksek olması lazım yakalamak için... Binek hayvanı oldukları içinse defansları güçlüdür ve skill vuruşlarına izin vermezler.

Wolf ( Assassin )

1. hâli Venom Swamp

2. hâli Bambo Mountain' de bulunur.

Tiger ( Mage )

1. hâli Venom Swamp

Flying Lion ( Warrior )

1. hâli Venom Swamp

Reindeer ( Hunter )

1. hâli Venom Swamp

Saldırgan Hayvanlar

Wolf

Highlands' da bulunurlar. Yakalamak için tame skilinin 2 olması yeterlidir. +10 level üstü karakterler kullanabilir.

Bear

Highlands' da bulunurlar. Yakalamak için tame skilinin 2-3 olması yeterlidir. +30 level üstü karakterler kullanabilir.

Hawk

Southern Plains' de bulunurlar. +40 level üstü karakterler kullanabilir.

Tiger

Southern Plains' de bulunurlar. +50 level üstü karakterler kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aranelxtr -- 4 Haziran 2007; 23:57:48 >

• Güzel konu bu arada ghost petler mudo>tv de bulunuyo pek onları avlamak isteyen olur mu sanmam :) +1k sd lazım tame skill son istiyo herhalde, greatler için tame skill 10 yeterli diye biliyorum.

bamboodabulunan great petleri tek kişi yakalamk biraz zor, bi kişi de +2,+3 para silahı olacak, hayvanın yeniden sağlığını yükseltmemesi için diğeride yüksel normal attack canını azaltacak, attack petler size yardımcı olacaktır %10 gücü kaldığında tame skill kullamılırsa tame olabilir. bu 5. konu herhalde . zaten oyuna da ara verdim benim de son yazım olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllMyXoMalll -- 5 Haziran 2007; 2:58:44 >
  • yeni konu acmasan dahttp://forum.donanimhaber.com/m_14598469/tm.htm buraya eklesen bilgileri ?

--------------------------------------------------------------------------------

Değerli Taşlar
    Parti sistemi
    Sistem Gereksinimleri
    Hayvan Yakalamak

-------------------------------------------------------------------------------

bunların hepsinide topicinin en başına koysan daha guzel olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimTeklif -- 5 Haziran 2007; 5:46:20 >
  • yaw kurtdun canını %10dan daha asagı indirom tame skilini kullanıorm kurdun canı fulleşior hiçbişi olmuor bana saldırmaya devam edior :/
  • bi daha deniyeceksin öyle hemen ilk seferde yakalayamazın. Arada şansına olur belki ama her zaman ilk seferde zor yakalaman. Yakalıyasıya kadar deneyeceksin .
  • Evet bir seferde yakalanmayabilir bu arada Selim hatırlıyorsan eğer guide benzeri birşey yapmak lazım demiştin bende onu yapmaya çalıştım hoş durmuyorsa temel başlıklar tamamlandığında dediğin gibi bir düzeltme yaparım.
  • Çok teşekkür ederim güzel bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcer -- 5 Haziran 2007; 16:05:59 >
  • demekki elime gucsuz bi silah almam lazım bu yay tek atıor ya
  • Silahsız denesen ?

w tuşuna bask düşürünceye kadar canı sonra silahı alıp tame at.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

Evet bir seferde yakalanmayabilir bu arada Selim hatırlıyorsan eğer guide benzeri birşey yapmak lazım demiştin bende onu yapmaya çalıştım hoş durmuyorsa temel başlıklar tamamlandığında dediğin gibi bir düzeltme yaparım.

tamamı bir başlıkta super olur..
  • Teşekkür ederim çok güzel açıklama olmuş.oyunun içinde dolan dolan öldüm nasıl yapcam diye yalvardım millete.Meğersem burnumun ucundaymış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.