Şimdi Ara

Tam Sürüm Kullanabileceğim İyi Bir Antivirüs Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows Defender ile PC'de tam koruma sağlayamıyorum artık. Geçen gün Avast'ı yükledim. Şimdi de ücretsiz 20 günlük deneme süreli orta paket korumayı etkinleştirdim. Normal olanın yıllık ücreti 39,99 TL Premier olanın yıllık ücreti 54,99 TL bu fiyatlar için kısa süreliğine yazıyor ama, Avast'ı tam sürümde kullanan var mı ? Bir yıl için bence 39,99 TL veya 54,99 TL ücret çok değil diye düşünüyorum. Avast dışında önerebileceğiniz tam sürüm ile kullanabileceğim Antivirüs yazılımı var mı ?

• Trend Micro'yu tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Trend Microyu tavsiye ederim şu an en uygun fiyatla da aşağıdaki linkte satılıyor.Ben normalde Bitdefender kullanıcıyım ancak Trend Microyu da kullanıyorum ve beğeniyorum dili türkçe(Bitdefenderın ki İngilizce maalesef)sistemi kasmıyor arayüzü de sade ayrıca AV TEST'in yaptığı testlerde de yanlış hatırlamıyorsam 2014 veya 2015 yılında ev kullanıcıları kategorisinde 1. oldu daha ne olsun.

http://urun.n11.com/antivirus-programlari/trend-micro-internet-security-bilgisayar-koruma-programi-P126831038

Not: Linkteki ürünün lisans anahtarını mail olarak atıyorlar yazılımı Trend Micronun sitesinden indirebilirsiniz bilginiz olsun ama firma çok güvenilir tavsiye ederim.

• COMODO Internet Security Premium tavsiye ederim.

Ücretsiz sürümü tam koruma paketini içermektedir.
    Eğer ücret ödemek isterseniz COMODO Internet Security Complete paketi içerisinde uzaktan destek paketi (her türlü bilgisayar sorununuzu uzaktan çözüyorlar) +
    TrustConnect ile VPN + Bulut Yedekleme (Cloud Storage) hizmeti ekstra olarak alıyorsunuz.
    Ayrıca %100 virüssüzlük garantisi de alıyorsunuz ve Comodo kullanırken bilgisayarınıza virüs bulaşırsa ve çözülemezse 500TL garantisi var. Bunu uygulayabilen ve kendi güvenlik yazılımına güvenen başka şirket yok!

Aşağıdaki linkten indirip deneyebilirsiniz.https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

Destek ekibi GeekBuddy 7/24 Türkçe destek hizmeti sunmaktadır, bilginize.https://tr.comodo.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugo_cloud -- 21 Ocak 2017; 15:7:40 >

• lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Comodo calisani misin kardes eger oyleyse Melih beye selamlarimi ilet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Değilim Ama emin ol mesajını ileteceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Değilim Ama emin ol mesajını ileteceğim

Nasil yapacaksin merak ediyorum

• Sohbetimiz var merak etme, ilettim hatta cevap verirse sana yollarım :)
  • Trend Micro son zamanlarda revaşta. Onun dışında Bitdefender, Malwarebytes,Kaspersky üçlüsünden birini de tercih edebilirsin.
  • lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Allah allah...

• Norton olabilir. Sistemin iyiyse Kaspersky da kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.