Şimdi Ara

Tam 11 Şanslı Takipçimizi Arıyor ve Toplamda 100$ Dağıtıyoruz! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.994
Cevap
104
Favori
93.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki

Tam 11 Şanslı Takipçimizi Arıyor ve Toplamda 100$ Dağıtıyoruz!

(En Son Oy Tarihi: 19.10.2017)
Giriş
  • Genel olarak kaç günde geliyor siparişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Ben sizle görüştüm sipariş vermeden önce peki neden o zaman bir şey söylemediniz ? Özellikle incelemek icin sipariş vereceğimi söyledim.ürünlerin geleceği tarih belli siz neden beni uyarmdaınız son gün bu tarih sonrasında bu kampanya yok diye ? Bu bana göre haksızlıktır.Kampanya bittiyse belli bir tarihe kadar verilen siparişler icin kampanyayı bitirmeyin.

Özgür Bey, kampanyamızın en başından beri Aralık ayı içerisinde geçerli olduğu duyurulmuştur.

Ayrıca hiç bir zaman kontrolümüz dışında olan teslim sürelerine garanti vermiyoruz.

Anlayışla karşılayayacağınızı ümit ederiz. Saygılarımızla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

ürün yelpazesi biraz geniş olsa güzel site aslinda

Her geçen gün ürün çeşidimiz artmaktadır, teşekkürler... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuyInCoinsTR

quote:

Biz burada müşteri değilmiyiz neden bizim mesajlarımız cevaplanmiyor.

derhal cevap bekliyorum yeter artık ya.

arkadaşlar tavsiyem kimse alışveriş yapmasın daha takip numarası bile veremiyorlar on kere söyledim kod çalışmıyor diye cevap bile vermiyorlar haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

Ya arkadaş şu benim paket ne oldu ya bir bakın singapur post bugün giris yapmış türkiye ye galiba hatta milletin paketleri hep takılmış geri gitmiş.

şu benim paket nerde bulun rica ediyorum. RE669515599SE

sitenizden hiç memnun kalmadım 200 dolar lik alışveriş yapıyoruz takip kodu çalışmıyor üstelik hiç ilgilenen yok bir daha alışveriş yaparsam iki olsun

quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

quote:

quote:

Biz burada müşteri değilmiyiz neden bizim mesajlarımız cevaplanmiyor.

derhal cevap bekliyorum yeter artık ya.

arkadaşlar tavsiyem kimse alışveriş yapmasın daha takip numarası bile veremiyorlar on kere söyledim kod çalışmıyor diye cevap bile vermiyorlar haberiniz olsun.

Mesajlar sırasıyla yanıtlanmaktadır. Sizin sorunuza daha önce de yanıt vermiştik.

Kargonuz Singapur ile değil İsveç postası ile taşınıyor. Çin'den İsveç'e ulaşana kadar kargonuzu takip edemezsiniz.

Ne yazık kargoların taşınması aşamasına müdahale edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz...

• geçen ayın 15inde sipariş vermiştim,31 aralıkta teslim aldım,iki haftada geldi,eksiksiz ve sağlam şekilde kargolanmış,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oemciburak

ben telefon almak istiyorum ama notrmal indirim gorunuyor kod girişi yapıyorum fiyatta bir değişiklik yapmıyor ?

Burak Bey, Kupon Kodumuz Tablet PC ve Telefon kategorilerimizde geçerli değildir.
  • O zaman biri bana indirim kodu kupon falan bişey gondersin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAHTİ65

Genel olarak kaç günde geliyor siparişler

Normal zamanda 14-21 iş günü içerisinde teslim ediliyor
  • Eyvallah hocam

• quote:

Eyvallah hocam

Rica ederiz, yardımcı olabileceğimiz her konuda danışabilirsiniz, saygılar...
  • quote:

quote:

Eyvallah hocam

Site güzelde yalnız mobil olunca sıkıntı oluyor. Bide arama sistemi düzeltilmeli bence. aliexpress örnek alınmalı site tarzı olarak şahsi görüşüm böyle
  • quote:

quote:

Eyvallah hocam

Site güzelde yalnız mobil olunca sıkıntı oluyor. Bide arama sistemi düzeltilmeli bence. aliexpress örnek alınmalı site tarzı olarak şahsi görüşüm böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SökücüTim

geçen ayın 15inde sipariş vermiştim,31 aralıkta teslim aldım,iki haftada geldi,eksiksiz ve sağlam şekilde kargolanmış,teşekkürler.

Biz teşekkür ederiz, gelecek alışverişlerde görüşmek dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

quote:

quote:

Eyvallah hocam

quote:

Orijinalden alinti: BAHTI65

quote:

Orijinalden alinti: BuyInCoinsTR

quote:

Orijinalden alinti: BAHTI65

Eyvallah hocam

Rica ederiz, yardimci olabilecegimiz her konuda danisabilirsiniz, saygilar...

Site güzelde yalniz mobil olunca sikinti oluyor. Bide arama sistemi düzeltilmeli bence. aliexpress örnek alinmali site tarzi olarak sahsi görüsüm böyle

?u an teknik departmanymyz üzerinde çaly?yyor 1 aya kadar yeni ve daha etkin arama seçenekleri kullanylabilir olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: oemciburak

O zaman biri bana indirim kodu kupon falan bişey gondersin :D

Burak Bey, "MOZAHJOFF" %8 indirim kuponumuzun son kullanım tarihi bugündür.

• Metal Kredi Kartlık & Kartvizitlik Video İnceleme

http://www.buyincoins.com/item/9096.html

• 30 aralık 2013 de verdiğim sipariş hala '' Status : Packaging '' Diyor

Order B20131231233855579
    Packaging
    Dec 31 2013 06:04
    Warehouse processing
    Dec 31 2013 05:43
    Paid
    Dec 31 2013 02:54

En son işlem 31 aralık sonra tık yok sistemde :(

-- Siteye mesaj attım ve gelen cevap

"kargo"
    customer 2014 Jan 04 16:59
    kargo ne zaman hazır alacak acaba 30.12.2013 de sipariş verdim hala kargoya verilmedi.

Dear j0ker45
    Thanks for your kindly note, so sorry for the delaying response.
    We've contact with the colleagues in the warehouse for you, please don't worry about it, once we send it will update it in your account. please check it later.
    Best Regards
    Mayer

-------------------------------------------------------------------------

ayrıca ben 85$ değerinde bir ürün satın aldım bunun için ayrıca Singapore Post Registered Air Mail hizmeti aldım bunu almama gerek var mıydı acaba ?
    takip kodu almak için almıştım bu satın aldığım şeyin bana bir faydası var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSaw -- 6 Ocak 2014; 11:42:55 >

• MrSaw M kullanıcısına yanıt
    Sayın @MrSaw,

Depodaki arkadaşlarımız bilgilendirildi en kısa zamanda gereği yapılacaktır, işlemlerinizi hızlandırıyoruz.

30 Dolar üzerindeki siparişlerinizde Chinapost ücretsiz takip kodu hizmetimiz vardır.

Dilerseniz cüz-i bir ek ücret ile kargo şirketinizi yaptığınız şekilde değiştirebilirsiniz.

Saygılarımızla...
  • quote:

Sayın @MrSaw,

Depodaki arkadaşlarımız bilgilendirildi en kısa zamanda gereği yapılacaktır, işlemlerinizi hızlandırıyoruz.

30 Dolar üzerindeki siparişlerinizde Chinapost ücretsiz takip kodu hizmetimiz vardır.

Dilerseniz cüz-i bir ek ücret ile kargo şirketinizi yaptığınız şekilde değiştirebilirsiniz.

Saygılarımızla...

umarım bugün kargoya verilir gelmesi 1-2 ay sürcek bu gidişle :)
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.