Şimdi Ara

Taksi cikmasi logan mcv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araci babam haberim yokken almis 18.5e aldim diyor. Km 650bin ben biraz itiraz ettiysem de dinletemedim. Temiz diyor kendi bakmis begenmis almis hayirli olsun dedim ama icime de sinmedi. 650bin cok degil mi 2011 model arac icin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dacia da bi motor var hocam zaten sağlamsa binsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede kullanacağına bağlı,tabiki de fazla ama şehir içi gibi durumlarda kullanırsa uygun olur.

Bu arada hayırlı olsun.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Zaten oyle uzun yola gitmez haftada kullanacagi 1 ya da 2 sefer evde baska ehliyeti olan da yok ben de evde olmam zaten yapacagi max haftada 20 km
    Edit: iyi dilek icin tesekkur ederim daha iyisi sizin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cakma Iphone -- 15 Nisan 2017; 19:44:9 >
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    1.5dci zaten renault un dizelleri guzel ama 650bin deyince tirstim biraz 6yil boyunca icine surekli farkli farkli insanlar binmis falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Asosyaller Kralı

Zaten oyle uzun yola gitmez haftada kullanacagi 1 ya da 2 sefer evde baska ehliyeti olan da yok ben de evde olmam zaten yapacagi max haftada 20 km
    Edit: iyi dilek icin tesekkur ederim daha iyisi sizin olsun

Amin Hocam,Allah razı olsun.20 km ise sorun olmaz.dCI motor iyidir.
  • Çok ayrıca Dci iler Multijet kadar sağlam değil.300 bin km'de sonra enjektör işemesi turbo su ıvırı zıvırı su koyuveriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Expertize de sokmamis motoru yapilmis olabilir diyor iyice tedirgin oldum

• teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Insallah sorun cikarmaz da bos yere endiselenmis olurum

• Dci piston eğen bir motor.İstisnalar kaideyi bozmaz ama bu böyle.

• 38erciyes 3 kullanıcısına yanıt
    Piston egmeyi bilmiyorum ama babam pek onemsemiyor acikcasi. Taksiciler iyi bakar arabasina hem bunu mal sahibi kendisi kullanmis dedi ici rahat

• Hayırlı olsun Logan iyidir yürüyen sağlam motoruda cimri sorun çıkarmaz fazla elektronik aksam yok geniş yüke uygun parça ucuz avantajı çok ticari çıkması ise korkulacak durum değil bakımları yapıldıysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asosyaller Kralı

Insallah sorun cikarmaz da bos yere endiselenmis olurum

İnşallah Hocam.
  • 65 lik motorsa sorun olmaz.Irgat gibi motor 65 lik dci.

• Millet 18 bine son model astra,focus vs alsın biz 650 bin km'de dacia
  • Enfazla 3-4 bine motor yaptirirsiniz ama babaniz hakli arkadasim babasi taksici araclari hep duzenli bakim yaparlar yapmak zorundadir cunku buyuk sehirde ve yolda bırakırsa bir sürü zarar eder ayrıca itibar kaybeder müsteri birdaha o duraktan araca binmez.Bu ticari taksi yasasından dolayı yüzbinlerce çıkma ticarilerle doldu piyasa içlerinde gercekten temizleride var Bence 20 yıllık paslı yorgun araçlara bineceğinize bakımlı taksi cikmasina binmek daha mantıklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 15 Nisan 2017; 20:28:41 >
  • mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Ne yalan soyleyeyim oyle bi dusunce de var icimde. Bu fiyata sahin itelemeye calisanlar var iyi kotu 6 yasinda diyorum ben de

• 38erciyes 3 kullanıcısına yanıt
    1.5dci dedi 75 hp olmasi lazim da 65e dusmustur bence o

• echomaniac E kullanıcısına yanıt
    Dedigine gore oyle mal sahibi kendi kullanmis bakimlidir dedi. Iyi dilek icin de tesekkur ederim daha iyisi sizin olsun

• Hocam sizin yapacağınız en mantıklı islem alin aracı özel yada yetkili serviste iyice bi baktırın yağına suyuna balatalarına şanziman debriya v.s deismesi gerekenleri deistirin zaten reno ve dacialarin parcaları ve yürütme maliyetleri cok ucuzdur 500-1000 tl neyse verin tertemiz bakımlı araca binin zaten az kullaniyomussunuz bari modelli araciniz olur yeni her zaman iyidir yeterki bakimli olsun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.