Şimdi Ara

[TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB > RX 580/590

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB > RX 580/590
    Merhaba,

Arkadaşlar kartım Extreme seri, üç fanlı modeldir. Kartı çok seviyorum ama halihazırda MacOS kullanıyor olmam ve Apple-Nvidia arasındaki uyuşmazlık sebebiyle High Sierra'da kalmış durumdayım. Üst versiyonlara geçebilmek için uyumlu bir karta ihtiyacım var.

Neredeyse hiç oyun oynamayan biriyim, bir ara FM 2020 oynadım, onun da grafik işlemciyi pek yorduğu söylenemez. Bunun dışında en ağır işlemi Youtube 4K videolardır muhtemelen. :)

Takas için isteyeceğim modeller RX serisi 580/590 modellerinden biri. 580 en uygun model gibi gözüküyor. 8 GB belleğe sahip model tercihimdir. Kesinlikle ses problemi olmayan bir model istiyorum.

Bu süreçte arayıştayım, takastan ziyade bu modellerde kartını satmak isteyenler özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Kartın garantisi bitti, kutu ve içeriği mevcut. Sıfır fan sesine sahip bir kart, bu hiç oyun oynamıyor olmamdan da kaynaklanıyor olabilir. :)

Sağlıklı günler,

[TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB  RX 580/590

[TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB  RX 580/590 [TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB  RX 580/590

[TAKASLIK] Zotac GTX 970 AMP! Extreme 4 GB  RX 580/590

*Fotoğraflar temsilidir.

Detaylı bilgiler: GeForce® GTX 970 AMP! Extreme

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• PM.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel mesaj atıldı.
  • fiyat nedir
  • Satılık ise fiyat istiyorum
  • Özel mesajlar cevaplandı.

Arkadaşlar önceliğim takas, o sebeple fiyat yazmadım. Sanıyorum gün içerisinde buradan ve sarı siteden yaklaşık 50-60 ilan dolaşmışımdır. İlanlardaki fiyatlar adeta komedi. Gönlüm fiyat yazmak da istiyor ama performans olarak kafa kafaya olan bir kartı almak için cebimden ayrıca 300-400 ₺ ödemek istemiyorum. Ama onlar gibi fahiş bir fiyat yazmak da istemiyorum.

Özel mesaj ile fiyat soran, almak isteyen birçok arkadaş yazdı. Bundan sonrasında satın almayı düşünenler, fiyat teklifiyle gelirlerse sevinirim. Ama şunu belirtmeliyim ki, satacaksam maalesef RX 580 alabileceğim bir miktara satacağım. Bu noktada piyasadaki durumu gözardı edemiyorum.

Boşta duran bir kartım olsaydı, her zaman yaptığım gibi DH İkinci El ailesine yakışır bir fiyata, 10 dakika içerisinde satmış olurdum... :)

İyi alışverişler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.