Şimdi Ara

Takaslık siemens ef 81 tam aksesuarlı,kutulu ve faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Takaslık siemens ef 81 tam aksesuarlı,kutulu ve faturalı
    Arkadaşlar elimde az kullanılmış benq-siemens ef 81 var kutusu,faturası,orjinal pili,data kablosu,kulaklığı ve şarj alti mevcuttur.Tamamı orjinaldir.Telefonun sadece kulaklığından ses gelmiyor.Kaça yaptırılır bilmiyorum ama hoparlörü açılarak ya da bluetooth kulaklık ile kullanılabilir.Fiyat yazmıyorum çünkü siemensin cx 75,m 75 ya da s75 gibi mp3 çalan, bluetoothlu ve hafıza kartlı TEMİZ-PROBLEMSİZ modelleriyle takas düşünüyorum.Fotoğrafları bir ara eklicem.İstanbul anadolu yakası elden teslim önceliğim.Takas olunacak siemensin çalışıyor ve temiz olması kafi zira elimdeki eski siemensimden kalma şarj aleti ve batarya mevcut.Yani art niyet aramayın iki kiti birleştirip bir adet kullanabileceğim telefon elde etmeye çalışıyorum :)
    Fiyat : 40 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• resimleri ekliyorum unutmuşumhttps://rapid-share.com/files/3965203743/asd.rar (- yi kaldırın)

• Güncel.Takas teklifim çalışan! masaüstü dvd-rw ya da 754 soket amd athlon 3400+ , 3700+ olarak güncellendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarez999 -- 20 Ocak 2013; 22:13:02 >

• Cihazın resimlerini Eklesen iyi Olmazmı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.