Şimdi Ara

Takaslandı.Konu Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
4.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: o.gmc

quote:

Orjinalden alıntı: baydewil

@ DrowningPool :teklif için saol ama isteğime uygun değil

@ _Stewie_ : uygun değil.

@ _UyanesLe_ : malesef uygun değil.

@ Aras Topuz :teşekkürler uygun değil.

@ erynch : pm atmaya çalıştım ama olmadı msn ini pm atarsan güzel olur.yanlız charda takas için ne verip vermiceğini çözemedim.o konuyu biraz daha açarsan çok güzel olur.anlaşırsak charları takas edebiliriz :)

@ o.gmc : chara koyabileceğim herangi bişey yok.o serverda o charımdan başka bişeyim yok zaten.chara extradan para item vs koymam imkansız yani.

@ ogundmr : char güzel hoşuma gitti.takas için cevabını bekliyorum :)

benim char sana uygunsa onceki teklifimi geri alıyorum içine bişey koymasanda olurhttp://forum.donanimhaber.com/m_30855691/tm.htm

uygun değiş derken senin charda bana uygun değil demek istedim :) item yok charda yani ben itemli istiyorum.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: o.gmc

quote:

@ DrowningPool :teklif için saol ama isteğime uygun değil

@ _Stewie_ : uygun değil.

@ _UyanesLe_ : malesef uygun değil.

@ Aras Topuz :teşekkürler uygun değil.

@ erynch : pm atmaya çalıştım ama olmadı msn ini pm atarsan güzel olur.yanlız charda takas için ne verip vermiceğini çözemedim.o konuyu biraz daha açarsan çok güzel olur.anlaşırsak charları takas edebiliriz :)

@ o.gmc : chara koyabileceğim herangi bişey yok.o serverda o charımdan başka bişeyim yok zaten.chara extradan para item vs koymam imkansız yani.

@ ogundmr : char güzel hoşuma gitti.takas için cevabını bekliyorum :)

benim char sana uygunsa onceki teklifimi geri alıyorum içine bişey koymasanda olurhttp://forum.donanimhaber.com/m_30855691/tm.htm

uygun değiş derken senin charda bana uygun değil demek istedim :) item yok charda yani ben itemli istiyorum.

benim chardammı item yok hayır var anlamadım ne demek istediğini açıklarsan

http://forum.donanimhaber.com/m_30855691/tm.htm

• bu itemin olduğu halmi ? xD benim charımda +9 spear wardı şaka yapıyosun galiba.chardaki elixir leri satsam üstündeki itemleri alırım bence.bitek silah +5 dier itemler para etmez.
  • quote:

bu itemin olduğu halmi ? xD benim charımda +9 spear wardı şaka yapıyosun galiba.chardaki elixir leri satsam üstündeki itemleri alırım bence.bitek silah +5 dier itemler para etmez.

kardeş haklısın ama senin charın öz geçmişi beni bağlamaz ki hemde senin charda hiç bişey yok benim charda hiç olmasa + var istiyosan içine bir biktar gold da koyarım (40 m civarı) benim charda devil wing cadı kıyafeti ayı +devil sprit + tavsan var biraz anla ltfen gel yapalım takası içine gold koyim

• özgeçmişim ilgilendirsin diye demiyorum zatende.64+ bi charın üstü en az +3 blue olması gerekli oda en az.ben itemli derken +3 +4 +5 elbise ve takıları olan bi charı kastettim.ama derseki bendede 75 char war ozaman çıplak takas edebiliriz.ama ben itemli denebilcek bi char arıyorum.
    70 lv. penguen war,maymun war,maymunda 40 m e yakn item ve sos war,charda elixir war.sen o chara 100 gold koysan belki takas ederiz yani.
  • quote:

özgeçmişim ilgilendirsin diye demiyorum zatende.64+ bi charın üstü en az +3 blue olması gerekli oda en az.ben itemli derken +3 +4 +5 elbise ve takıları olan bi charı kastettim.ama derseki bendede 75 char war ozaman çıplak takas edebiliriz.ama ben itemli denebilcek bi char arıyorum.
    70 lv. penguen war,maymun war,maymunda 40 m e yakn item ve sos war,charda elixir war.sen o chara 100 gold koysan belki takas ederiz yani.

tmm olabilir bide orda arabian dress gordum sanki onuda biraz acarmısn?

kesin demiyorum para bulabilirsem 80 tl gibi bişey başka bi char alıcam ama bulamassam 100m alırım takas yaparız
  • aslında resmin yanındaki büyüteçe basınca resim büyüyo ama açıyım ben genede sana.
    orda 2 farklı dres war arabian dresin 3 parçası war.3 parça demek iyi demek bence.
    diğer dresinde 2 parçası war arabian dresin kafalığını diğer dresle beraberde takabiliyosun.yani charın üstünde toplamda 3 dres parçası olabiyo.bilirsin dreslerde işe yarar ve değerlidirler anladın.eğer alıcaksan istediğin her konuda gerekli açıklamayı elimden geldiğince yaparım zaten sana.
    zaten chara girmeye çalışıyorum tam 2 saattir ama server almıyo nedense
    neyse char güzel bi char emin ol pişman olmazsın.kesin takas düşünüyosan pm at msn bırak dönerim sana bi yönetici aracılığıyla takas yaparız.
  • quote:

aslında resmin yanındaki büyüteçe basınca resim büyüyo ama açıyım ben genede sana.
    orda 2 farklı dres war arabian dresin 3 parçası war.3 parça demek iyi demek bence.
    diğer dresinde 2 parçası war arabian dresin kafalığını diğer dresle beraberde takabiliyosun.yani charın üstünde toplamda 3 dres parçası olabiyo.bilirsin dreslerde işe yarar ve değerlidirler anladın.eğer alıcaksan istediğin her konuda gerekli açıklamayı elimden geldiğince yaparım zaten sana.
    zaten chara girmeye çalışıyorum tam 2 saattir ama server almıyo nedense
    neyse char güzel bi char emin ol pişman olmazsın.kesin takas düşünüyosan pm at msn bırak dönerim sana bi yönetici aracılığıyla takas yaparız.

Tamam kardeş ben yine sana kesin bişe demiyim ama 1-2gun içinde kesin cevap veririm sana.
    Ama buyukk bir ihtimalle alırım

Su anda çıkmam lazım msn bırakımyım eklersin sonra konusurz

ozntunertr@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.gmc -- 7 Nisan 2009; 19:34:43 >

• takas ederizmi diyosun yani ? eyer dediğin gibi 100 gold koyucaksan tamam bana uygun.takas yaparız.
  • ekledm :)
  • kardeş eğer xbow isterim dersen phonixde 68lvl xbowum var itemleri elindeki+3 üstüde +3 +2 felen bi şansımı denmek istedim phonix new server

korsanlar_boy@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAZZZY- -- 8 Nisan 2009; 15:26:23 >
  • 62 Lv Elderado Bow War Üstü Saglam 60+6 Silahı var Tek Skilleri Biraz Sorunlu Onuda Düzeltilir.
  • @ UnnameD__ : kusura bakma kardeş uygun değil.lv. çok düşük
  • up up up up up
  • @ UnnameD__ : ekledim
  • Neyi Ekledin Bilader ??
  • bilader neptune serverinde 60lv FF Wizard/Cleric Char var üstünde sos/som var sadece legs sox değil istersen
    canberkharmanli@hotmail.com
  • uP ;)
  • ya şu arkadaşın msn'i ne yaa!

@baydewil benimki: bilgin1994@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.