Şimdi Ara

Takas Yaptım Acaba Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Dun +8Glave ve str+9 kupeye karsılık exp bladeaxe+7 aldım sizce nasıl yapmısım

• exp blade axe ın attacck kac??il bakışta kötü gözüktü bana ama emin deilim
  • ap:165 ama attack speed slow glavenın very slow
  • iii değil bence
  • server:diez soyleyeyim
  • Biraz zarara girmişsin ama az bulunan bir item almışsın.

Fena değil
  • acaba +2 ye bassam yanarmı bide soyleyeyım Su Tears Of Kavardis(Rebirth İtem Trinası Gibi) O Var Bassam %100 olurmu ?????
  • +8 Glave Daha ii DeiLmi :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: FromWarrior

acaba +2 ye bassam yanarmı bide soyleyeyım Su Tears Of Kavardis(Rebirth İtem Trinası Gibi) O Var Bassam %100 olurmu ?????

o dediğin kağıt rebirth iteme + basma oranını %30 artırır normal + basma oranı da %20 dir dolayısıyla kağıtla birlikte %50 + basma şansın olmuş oluyor.fakat bu kağıt çok pahalı tam tamına 500 kc trinanın 3 te 1i kadar pahalı

ayrıca bence güzel bir takas sayılabilir çünkü benim eski warriorum için en çok istediğim silah exc. blade axe rebirth ti o silah çok kaliteli hem çok seri vuruyor hem de glave +8 ile arasındaki damage farkı en fazla 50-60 dır(pk da)o yüzden o silahı kolayca bırakma derim ayrıca glacier damageli olduğu için de leg cutting le vurduğunu kilitlersin.bide eğer +2 ye basabilirsen +8 blade axeye eşit olmuş olur o zaman çok süper olursun.o silahı elinden bırakma derim

• yorumlar icin tesekkur ederim baskalarının da yorumunu beklerım
  • quote:

Orjinalden alıntı: KobeİsBacK

+8 Glave Daha ii DeiLmi :S

evet ya +8 glavie daha iyi bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: FromWarrior

Beyler Dun +8Glave ve str+9 kupeye karsılık exp bladeaxe+7 aldım sizce nasıl yapmısım

exp blade axe rebit deilse iyi bi takas bence
    ama rebitse az almışsın
  • bence baya1 kazık yemıssın +8 glavenın atak +7 raptordan fazla +7 raptorun ne kadar pahalı oldugunu bilirisn ... ama +8 glave +7raptordan pahalı dıyemem....

bence epey 1 kazık yemıssın sen onu satıp kendıne cok rahat bladeyı alabilirdin vede epey 1 paran kalırdı elınde...
  • manyakmısın +7 exp blade axe edanada 21 gb +8ghlave pazara düştü ve +9str takıyı geçen 50m ye satyıodu adam ama piyasası 300m yi aşmaz hesapla

21gb> 999+300
    21gb>12.99gb ? hangiasi daha iyi ???*

birde rebith in ne farkı var sank, +8 bazcak olum varya manyak bi silah ii den 3 atak düşük ii+7 ye sen neler verirdin bide öle düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUMAN SAWAR -- 11 Mayıs 2007; 12:44:08 >

• AVCIPriest Arkadasımıızın Da Yorumunu Okudum Ve 1 cevap vereyim dedim kardes +8 glave veryslow yani cok yavas vuruyor fakat blade axe elimde cok guzel vuruyor ap arasında cok fazla fark yok ve bence oldukca guzel bir silah ama basmaya korkuyorumki basmayacagım galiba ama sizce en iyisi nedir birazda siz dusunun?
  • basama kullan iyi bir silah paran olunca +8 blade axe al ii felan alma
    ii ye vercen parayı ve +8blade axe ı verir exp blade axe alırsın 177 atak süper bişi +7 raptordan dahanfazla atak ve slow
  • +8 Glave Verilirmi Ya..
  • kazıgı yemisin o verdiklerinle 2 tane +7 exp blade axe alabilirdin
  • olum bişi bilimonuz be edana göre konuşuom azda olsa +8 glave pazara girio ama exp blade axe 21 gb hala
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.