Şimdi Ara

Tak Ve KUllan Monitör?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AGP olrak Seçili birde PCI vardı heralde yanlış olmmasa ne yapcam ben ya format bile yaramıyorsa
  • Help HelpBunu halletmem lazım ya lütfen dh ciler az yardım edin
  • @fear
    ... ekran kartının yeni programını indir yükle birde böyle dene yüklemeden önce eski driveri sil.

artık senin ekran kartından şüphelenmiye başladım..+ çok nadir monitör problemlerindende oluyor..
  • kasadan ekran kartını çıkarıp 2. ekran kartının yerine mönitörü takabiliyorsan tak sonuçları gözle aynı hatalar veriyormu

birşey olmaz merak etme.. (elektriği kes bu işlerde)
  • Önceden Böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ne olduysa oldu ama bunu vistadan yaptığından şüpheleniyorum yok ya ekran kararıp 2 saniye tekrar geliyo ekran kartının cd sinden güncelleştimeye çalıştım varsayılan monitör olarak buldu.2. ekran kartı derken onboardı mı diyosun? Ekran kartında sorun yok heralde ya neden durup dururken olsun ki bide başımıza o mu çıktı delircem ya
  • **onboard olanı birde böyle dene bakalım..daha iyi anlaşılır..
  • mb cd sindeki tüm sürücüleri yükledinmi (vga hariç) bir yanlışlık var gibi..****bu mb modeline göre olanı.?

***örnek p4800
    ***p4800 pro
    ***p4800xx gibi model değişikliği var ise bunları modeline göre yükleme yap..
  • Onboarda taktım görüntü falan gelmedi Şimdi ne olcak Mb Cd sindede bu var benim anakart için bilmiyom ne yapıcamı
     Tak Ve KUllan Monitör??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 1 Ekim 2006; 21:12:41 >
  • windows acılısta vga modunu devreye sok ve ekran kartını devre dışı bırak, tekrar yüklerken otamatik yüklemesin sen manual yükle sorunun cözülecegini göreceksin...
  • @hardman bu konulardan uzağım az açıklayıcı ol bunları nerden biostan mı yapcaz Vga modunu devreye nasıl sokcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 1 Ekim 2006; 21:35:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: f.e.a.r

Onboarda taktım görüntü falan gelmedi Şimdi ne olcak Mb Cd sindede bu var benim anakart için bilmiyom ne yapıcamı
     Tak Ve KUllan Monitör??

ekran kartını çıkarıp takacaksın..o zaman görüntü gelir..

• + via vga driveri yükleme (son yazdığımla alakalı değil..)
  • Tamam ozaman bunu yaptıktan sonra ne yapayım @computeron yani onboarddan bağlayınca elimize ne geçicek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 1 Ekim 2006; 21:45:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: f.e.a.r

Tamam ozaman bunu yaptıktan sonra ne yapayım @computeron yani onboarddan bağlayınca elimize ne geçicek?

en azından ekran kartından veya sürücülerinden birisinde problem olup olmadığını anlıyacağız.
  •  Tak Ve KUllan Monitör??
    Ekran kartını silmiştim şimdi bu var şuanda onbordayım şimdi ne yapıcaz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.e.a.r -- 1 Ekim 2006; 22:08:02 >
  • Onboard Dayım şuanda şimdi ne yapmam gerek @computeron sanada yük oluyoruz ama
  • yani onboard ekran kartın da yazıyorsun anladığım kadarıyle. doğrumu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 1 Ekim 2006; 22:19:56 >
  • evet şuanda ekran kartını çıkardım onboard dan yazıyom valla ne hikmetse ne yapıyoruz?
  • şimdi mb cd den via vga driverini yükle..sistemi kapa aç..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.