Şimdi Ara

TAHATTÜT VE AKK SORUNSALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Superonline tahatuttum bu ay bitiyor. AKK kalkacak diyorlar. Superonline 15mbps akksız paket 89.90 ve 36 ay tahattüt verene apple tv hediye ediyorlar öneriniz nedir =?

• Ücrete neler dahil biliyormusunuz

Birde tv paketi ne içeriyor acaba full cep tv paketi ise alınabilir gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 mbps çok düşük bir hız ve 90 lira çok uçuk bir fiyat ayrıca 36 ay taahhütte cabası. Apple tv ile kandırmaya çalışıyorlar yerinizde olsam kabul etmek gibi bir hata yapmazdım. Superonline artık avantajını kaybetti benim gözümde. Alternatif isp'lerden akksiz 100mbps hız verenler var hem taahhütsüz hemde daha uygun fiyata.
  • 90 TL'ye 15 mbps çok düşük bir hız gerçekten.Yaşadığım binada sadece kablonet altyapısı mevcut bu sebeple ben 80 TL 25 mbps akk-kota yok bu pakete geçicem.Şuanda da 50 mbps 150 GB AKN paketini 70 TL'ye kullanıyorum.Benimde şahsi düşüncem bulunduğunuz binada altyapısı bulunan alternatif isslere yönelin.
  • Superonlineda 15 mbps hız sabit akk falan yok

Apple tv var

Cep tv var - içeriği bilmiyorum

5 gb cep internet var

1 aya taahhutum bıtıyor 50 mbps 75 akk li pakete 75 tl gecerım dıyorum yada bu aplle tvli olana

• Superonline AKK sonrası 8 mbit hıza düştüğünü duyunca hemen vazgeçtim ve tarifeler hoşuma gitmedi Vodafone bin aynı altyapıyı kullandığını duyunca hemen başvurdum 50 mbit hız 100 AKK ve Akk dolunca hız 16 mbit olan çekirdek aile paketine üye oldum, fiber olduğu için 2 günde bağlanır dedi, ilk yıl 59,90 Vodafone faturalı olduğum için 54,90 ödeyeceğim 2. Yıl 69,90 dün Superonline iptal ettim artık arar uygun teklif verirler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.