Şimdi Ara

Tada-kun wa Koi wo Shinai 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

多田くんは恋をしない

#Komedi / Romantizm

KONUSU

Aşkı hiç tatmamış Mitsuyoshi Tada, kiraz çiçeklerinin fotoğraflarını çektiği esnada Lüksemburg'dan gelen transfer öğrenci Teresa Wagner ile tanışır. Japonya'ya geldikten sonra, yol arkadaşından ayrılarak kaybolan Wager’i, Mitsuyoshi dedesinin kafesine getirir ve ona yardım eder

Çıkış Tarihi: 5 Nisan

Myanimelist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Nisan 2018; 21:23:30 >

• Başlamış bulunmakta,konuyu güncelledim

Romantizm severlerin dikkatine iyi seyirler;

1.BÖLÜM
  • hazır V.E. bitmişken listeme ekleyeyim. sen de olmasan bir çok seriden hiç haberimiz olmayacak @
    Ao Sol
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

hazır V.E. bitmişken listeme ekleyeyim. sen de olmasan bir çok seriden hiç haberimiz olmayacak @
    Ao Sol
    Ustad gidişata göre artık yorumunu yaparsın,umarım güzel anime olur iyi seyirler

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Nisan 2018; 6:23:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümünü izledim bugün. Hoşuma gitti. Komedi ve romantizm sevenler izleyebilir.
  • giriş bölümü biraz fazla hızlı oldu, sonlara doğru toparladı. normal gidişatın ortasına geçmişi anlatan bölümleri fazla sokuşurup, izleme zevkini fazla baltalamazlar umarım.

ufak tefek ipucu verdi ama çok üstünkörü gibiydi, yakalayabilmek için fazla dikkat kesilmek gerekiyordu. umarım konu akışını bozmadan, abartıya kaçmadan geçmiş ve günümüzü iyi bağlar senarist. şu an başka bir sıkıntısı pek yok gibi (klişe karakterleri saymıyorum )
  • Kaoru Ijuuin'nin sesi başta olmak üzere o kadar çok sinir bozucu şey var ki keyif alamıyorum animeden. Tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Kaoru Ijuuin'nin sesi başta olmak üzere o kadar çok sinir bozucu şey var ki keyif alamıyorum animeden. Tavsiye etmiyorum.
    Miyano Mamoru seslendiriyor nasıl sinir bozucu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Miyano Mamoru seslendiriyor nasıl sinir bozucu?

Alıntıları Göster
    Kim bilmiyorum ama karakterin sesi bazen pesleşiyor ya...

0:33-0:39 arasındaki konuşmasıyla sorunum yok.

0:31-:0:35 arasındaki gibi konuştuğunda ise sinirim bozuluyor.

• Mamoru Miyano kaliteli bi seiyuu ama seslendirdiği karakter ilk 1-2 bölüm neyse de sonrasında cidden rahatsız ediyor,Rasyonel'e katılıyorum yani bu konuda

Ayrıca bu anime beklentimin çok altında çıktı,5.bölümün sonunda iyice umudu kestim

Sevdiğim tek karakter Hajime-chan oldu sanırım

Bayık bir yapım,romantizm yok,konu ilerleyişi tatmin etmiyor ilerlediğini bile hissettirmiyor 6.bölüme kadar boş boş izledim izlenimi verdi

İlk yarısı tamamiyle boş,şimdilik ara veriyorum final vermeden izlemeye devam edeceğimi sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.