Şimdi Ara

Tactical ve outdoor eşyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bilmenizi istediğim bir kaç şey var.Türkiyeden orijinal ürün bulmak çok zor bu konuda.Çünkü daha sitesinde 60 dolara satılan eşyalar bizde 60 liraya satılıyor (Sitelerinde daha pahalı demeyin biliyorum sitelerinde daha pahalı olduğunu siz ne demek istediğimi anladınız) .Zaten kaliteli giyim ürünlerinin çakmaları yapılıyor ve videoları youtubede var.Şunu söylemek isterim ki dealextremeden hiçbir şey almayın giyim konularında çünkü %90 sahte.Veya satıcınızı iyi seçin.Evet şimdi ürünler hakkında deneyimlerimi yazacağım.Umarım işinize yarar.

Dürbün:Büyük iki gözlülerden almıştım ama kampa gitmeyeceğim sürece işime yaramayacağını gördüm.En az 100 tl üstü cep tek göz (korsan) dürbünü alın 100 lira üstüler 50 liralık 2 gözlü büyük dürbünlerden daha iyi gösteriyor.

Pusula:Ülkemizde gittigidiyorda 15-20 liralıklar gayet iyi iş görüyor.Sağlamlık açısından kapaklı ve demir olmasını tavsyie ederim.Ve kesinlikle küçük olmasın.Avucunuza koyunca elinizi tam kapatamayacağınız kadar küçük olmalı en az.Şu anahtarlıklara takılan karabinalılardan almayın %90 u bozuk çıkıyor. (%90 u diyorum benimki gayet iyi çalışıyor demeyin)

Termos,Termos bardaklar:http://forum.donanimhaber.com/m_109320116/f_//tm.htm#109328990} linkteki konuma bakabilirsiniz.

Kanyak matataraları:Altında STAINLESS STEEL 9 oz yazması gerek (7 oz yazannların kapakları elle bile kırılıyor (3 tane kırıldı))

Eldivenler:Oakleyin pilot eldivenleri benim en çok hoşuma gidenler.

Çanta:Şu askeri çanta yazanlarla dolu piyasalar.O tarz şeyler sevmeyenler için Oakley İcon Pack 2.0 , 3.0 (2.0 favorimdir) , kitchen pack (en beğendiğim)

Bıçak:Bu çok anlamsız olurdu.Bu hepsinden daha fazla göreceli bir alan ama testereli denilen modelli cep çakıları daha iyidir bana göre çünkü ince şeyleri kesmede bıçaktan daha iyi iş görürler.

Bunların hiçbirinde ucuza kaçmamanızı tavsiye ederim çünkü en olmadık zamanda başınızı yakarlar.Ha Oakley gibi pahalı markalarıda tercih etmeniz şart en az o kurtarır diyemeyeceğim ama.

Şimdilik bu kadar.Eğer tutarsa güncelleyeceğim.Sorularınızı sorabilirsiniz. İyi günler...

• Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.