Şimdi Ara

Tablolar oluşturabileceğim program arıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tablolar oluşturabileceğim bir program arıyorum, örneğin x tablosu bu x tablosuna birde f sütunu ekleyeceğim, bunlara başlık atayacağım kolaylıkla verilerimi kaydedebileceğim. Excel tarzı programlardan başka güzel bir program var mı? Kullanışlı? Excellerin ortamlarını hiç sevmiyorum :).

• Excel harici tine windows tabanlı Access veya Macos için File maker aklıma gelenler. Eğer anlarsanız SQL ile de WEB tabanlı farklı uygulamalar yapabilirsiniz. Linux için yine açık kaynak geliştirilen excel varyantlarını kullanmak durumunda kalacaksınız.
  • uisik34 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dostum linux için var mı tavsiye edebileceğin excel tarzı programlar? libreoffice, openoffice harici..
  • quote:

Orijinalden alıntı: exice

teşekkür ederim dostum linux için var mı tavsiye edebileceğin excel tarzı programlar? libreoffice, openoffice harici..

Excel de beğenmediğiniz nedir bilmiyorum. Yapmak istediğiniz tarif ettiğiniz şey çok çok basit bir şey bunların hepsini her ortamda yapabilirsin. Yardımcı olacaksa tablolama yazılımlarıyla ilgili bir liste için wiki sayfası mevcut inceleyip bakabilirsiniz.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_spreadsheet_software

• uisik34 kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.