Şimdi Ara

Tablette video sorunu (Dark Evopad R9724)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dark tablette instagram, vine gibi uygulamaların videolarını izleyemiyorum sadece ses geliyor görüntü siyah. Codec mi yüklememiz gerek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Var mi onerisi olan ?

• Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    mx codec daha önce yüklemişmiydin?
  • Evet mx codec yüklü v7 v6 hepsi
  • kardeşim o sorun bende de var ama daha çözemedim.
    Hocam yardımı dokunur mu bilmiyorum ama internette bir eleman chrome'da vine ve instagram videolarını seyredemiyormuş biri cevap olarak
    Disable hardware-accelerated video decode.
    Öyle bir seçenek var mı vine ve instagaram'da veya android opsiyonlarında. Daha önce normal video seyrederken de öyle bir sorunlar okduğumu hatırlıyorum.
    Umarım yardımcı olr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah usta benim sorun uygulama ilgili ya da android sürümü ile. Yoksa tarayıcıya instagram ya da vine linkini yapıştırıp izleyebiliyorum. Android 4.1.1 sürüm
    Valla bilemiycem hocam... Uygulamada ayarlar falan var mı? Belki orada bir seçenek vardır? Kullanmadığım için tam bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu sorunun çözümünü bulabildiniz mi, bende aynı soruna çözüm arıyorum.
  • maalesef bulamadım bu soruna bir çözüm. Android sürümünün güncellenmemesi ile alakalı bir durum olabilir. Artık instagram vine gibi uygulamaları pek kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paclobutrazol -- 23 Ekim 2013; 1:06:18 >
    Yukarıda acer_sahibi77 arkadaşımızın önerisini yaptınız mı peki?

Ayarlar- Geliştirici seçenekleri kısmından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Yukarıda acer_sahibi77 arkadaşımızın önerisini yaptınız mı peki?

Ayarlar- Geliştirici seçenekleri kısmından?

Hocam google chrome daki geliştirici seçeneklerden mi bahsediyorsunuz ? Tabletin ayarlar \ geliştirici secenekler kısmında herhangi bir ayar yok bununla ilgili
     Tablette video sorunu (Dark Evopad R9724)

HW katmanlarını devredışı bırak kısmı varya onu kast etmiştim. Oraya tick atıp deneyebilirsiniz
  • Ne yaptıysam ne denediysem olmadı :) söylediğiniz tick i tıklayıp instagramı yeniden yükledim yine aynı sorun. Ses var ekran siyah görüntü gelmiyor. Flash player ı kaldırdım tekrar yükledim her versiyonunu ayrı ayrı denedim yine sonuç yok.
  • konuyu hortlatmış gibi olucam ama bende artes q1003 var aynı sornu yaşıyorum. acaba çözüm bulan varmı videoya? birde şuna dikkat ettim chrome uzerinden instagram sayfasını açıp sorunsuz videoları vs izleyebiliyorum. yalnızca tablete uygulamayı indirdiğimde ses var görüntü yok :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.