Şimdi Ara

Tablette Digiturk Play Seç İzle sorunu Hata Kod 1004 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
16.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oqsijen

Digitürk Play Sezonluk üyelik yaptım acaba Lig maçlarını sorunsuz hdmi ile tv ye bağlayıp izleyebileceğim ucuz ekonomik bir tablet önerebilirmisiniz.

EGREAT U8
  • Rootlu s4 ile izliyorum rootlu n8005 ile izliyemiyorum. Rootsuz tablette izliyorum,..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Samsung galaxy tab pro 10.1 tablet satın aldım, digitürk dilediğin yerde uygulamasında film ve belgeseller açılmıyor ve boyuna "1005 bağlantı hatası" kodu veriyor.. M.h'lerine telefon ettim 2 saat sonra düzelmezse tekrar arayın dediler.
    Daha evvel, iPad mini'den sorunsuz izleyebiliyordum!?
    Telefon galaxy S4 mini, onda sorunsuz fakat tablette hata kodu??!
    Benim gibi, 1005 hata kodu sorunu ile karşılaşan android tablet sahipleri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 21 Ocak 2015; 21:40:10 >
  • Arkadaşlar ben Asus Transformer Book T100 aldım bütün sorunumu çözdü

• bende samsung tablete calışan sey android smart box ta 1004 veriyor
    mtk işlemcilerle alakalı olabilir
  • Android tvbox, htc one m7 ikiside rootlu canli tv, yerli dizi calisiyor geri kalanlar 1004 hatasi veriyor. Cozum bulabilen olursa haber eylesin

Bu sorun için konudaki işlemi uygulayın, iş yerinde olduğum için dilediğin yerde izle uygulaması ile pek uğraşamadım ama İş ile ilgili olan uygulamayı bu program sayesinde yükleyebildim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_112576187/f_//tm.htm#112576187

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 9 Aralık 2015; 13:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Android tvbox, htc one m7 ikiside rootlu canli tv, yerli dizi calisiyor geri kalanlar 1004 hatasi veriyor. Cozum bulabilen olursa haber eylesin

Bu sorun için konudaki işlemi uygulayın, iş yerinde olduğum için dilediğin yerde izle uygulaması ile pek uğraşamadım ama İş ile ilgili olan uygulamayı bu program sayesinde yükleyebildim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_112576187/f_//tm.htm#112576187

Ben denedim, root gitti fakat digiturk uygulaması aynı hatayı veriyor. Tronsmart android tv box kullanıyorum. Diğer asus tablet, android cep telefonları ve ipad de sorun yok, tv box da hata veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen dostum bende de rootlu olan cihazlarda işe yaramadı malasef
  • yeni surumda konumm ayarı yapılınca bu hata vermiyor artık
  • csselo C kullanıcısına yanıt
    Konum ayarını nasıl yapıyoruz?

• Konum ayarı yapıncada veriyor çözemedim gitti. Ya root lu olmasından yada yeni cihazlarla uyumlu değiş s905 chip rk3368 cihazda senedim konum açık çalışmadı fakat s812 chip minix de açtı
  • dün bir şey farkettim arkadaşlar paylaşmak isterim; android 6 yüklü cihazda 1004 hatası aldım. cihaz rootlu değildi. sonra uygulamalardan digiturk play ın özelliklerini inceledim izinler kapalı görünüyordu, oysa yüklerken gerekli izinleri vermiştim. izinler açılabiliyordu açınca çalıştı. demekki izinlerle alakalı sorunlar oluyor başka cihazımdan da aynı izinleri vermek istedim fakat cihazda izinlerin olduğu yerde android 6 gibi izin verme yeri yoktu.
    ilk cihazım : nvidia shield çalıştı ikinci cihazım: beelink: m18 çalışmadı canlı yayın ve maçlarda her ikiside çalışıyor sadece film izlerken 1004 hatası alıyordum.
  • yeni surum olduguna emin olun.konum ayarı ayarlarda location ingilizcesi
  • Halâ bu Digitürk Play sorunları düzelmemiş, geçen şene bu yüzden Digitürk üyeliğimi üyeliğimi iptal ettirmiştim.
    Ne kadar sorumsuz bir yönetim anlayışı var bunların.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg G2 telefonumda bende ayni hatayı aliyorum Game Of Thrones izlemeye çalışıyorum ama 1004 hata kodu verip duruyor telefonun rootlu ve custom rom var ondan dolayi mi acaba

• Evet sorun tamamen rootlu olmasıyla alakalı. Benim note2 ve note 4 cihazlarında çalışıyordu rootlayınca çalışmamaya başladı. Sorun uygulamadan kaynaklı bir hata değil. Film ve diziler için uygulanması gereken bir lisans koruması. Aynı problemi dsmart blu ile de yaşıyorsunuz.

• k1 s905 aldım.yeni surumde tekrar aynı hata verdi.
  • Digiturk bu konuda akıl almaz birşekilde umursamaz davranıyor! Android tv stick mt809 iv de android tv box m9s pro da da film izletmiyor fakat canlı yayını açıyor, birsey daha farkettim yerli filmleri açıyor yabancı filmleri açmıyor :S ne saçmalık ama.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.