Şimdi Ara

Tabletime virüs bulaştı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0nurGS

No root yazıyor hocam. İnternette yazan yabancı, yerli tüm sitelerdeki yöntemleri denedim olmuyor. Ne yapmalıyım sizce?

Framaroot ile root attiktan sonra cihazi yeniden baslattiniz degil mi.
    Bir de baidu root isimli uygulamaya deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

No root yazıyor hocam. İnternette yazan yabancı, yerli tüm sitelerdeki yöntemleri denedim olmuyor. Ne yapmalıyım sizce?

https://www.youtube.com/watch?v=d5GehtEvVxk&feature=youtube_gdata_player
    Bu videodaki gibi rootlanmis olması lazim

• Videodakileri harfiyen yaptım ama hala olmuyor. Baiduyu eve gidince deneyeceğim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok teşekkür yardımların için baidu ile root oldu. System app save remover ile de o saçma uygulamaları kaldırdım. Artık gayet normal çalışıyor tablet. Uygulama(baidu) japonca galiba o yüZden anlamıyorum, daha herhangi bir şey yapmam gerekir mi? birde
    Örneğin sonyde pc suite var kolay bir şekilde format atabiliyoruz. Asusun da böyle bir uygulaması var mı?

• Hocam çok teşekkür yardımların için baidu ile root oldu. System app save remover ile de o saçma uygulamaları kaldırdım. Artık gayet normal çalışıyor tablet. Uygulama(baidu) japonca galiba o yüZden anlamıyorum, daha herhangi bir şey yapmam gerekir mi? birde
    Örneğin sonyde pc suite var kolay bir şekilde format atabiliyoruz. Asusun da böyle bir uygulaması var mı?

• quote:

Hocam çok teşekkür yardımların için baidu ile root oldu. System app save remover ile de o saçma uygulamaları kaldırdım. Artık gayet normal çalışıyor tablet. Uygulama(baidu) japonca galiba o yüZden anlamıyorum, daha herhangi bir şey yapmam gerekir mi? birde

Hocam o konuda bi bilgim yok.
    Root isi tamamsa baiduyu silebilirsiniz sorun olmaz.
    İsinizin hallolduguna sevindim.herhangi bi konuda sorunuz olursa bana sorabilirsiniz.

• quote:

Hocam çok teşekkür yardımların için baidu ile root oldu. System app save remover ile de o saçma uygulamaları kaldırdım. Artık gayet normal çalışıyor tablet. Uygulama(baidu) japonca galiba o yüZden anlamıyorum, daha herhangi bir şey yapmam gerekir mi? birde

Formati recoveryden yapabilirsiniz.hangi tus kombinasyonuyla girildigine internetten bakin.cihazdan cihaza degistigi icin hepsini bilmiyorum ben.

• Hocam virüs bulaştıktan sonra 5 kere felan recoveryden format atmıştım cihazı sıfırlayarak ama virüs sistem uygulamaları adına kayıt olduğundan tekrar eski haline dönüyordu. Bu sefer uygulamaları sildim tekrar öyle olur mu bilmiyorum ama çok zorda olmadığım sürece denemeyeceğim, biraz sıkıntı çıkarsa bilgisayardan rom yüklemeyi tekrar deneyeceğim. Çok teşekkürler tekrardan sayenizde kurtuldum şu saçma sapan uygulamalardan.

• quote:

Hocam virüs bulaştıktan sonra 5 kere felan recoveryden format atmıştım cihazı sıfırlayarak ama virüs sistem uygulamaları adına kayıt olduğundan tekrar eski haline dönüyordu. Bu sefer uygulamaları sildim tekrar öyle olur mu bilmiyorum ama çok zorda olmadığım sürece denemeyeceğim, biraz sıkıntı çıkarsa bilgisayardan rom yüklemeyi tekrar deneyeceğim. Çok teşekkürler tekrardan sayenizde kurtuldum şu saçma sapan uygulamalardan.

Tablete root explorer yukleyip system/app klasorunden o uygulamalari apk larini silip format atin o zaman bisey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 30 Ekim 2015; 10:46:55 >
  • hocam onu da yaptım. artık tablet sıfır gibi çok iyi durumda sayenizde. teşekkürler
  • quote:

hocam onu da yaptım. artık tablet sıfır gibi çok iyi durumda sayenizde. teşekkürler

Önemli değil işimiz bu

• Hocam benim tablete oyun yüklenirken apk felan yapayim derken virüs bulasti herlade malesef secret lock durdu diyor islem felan yapamiyorum
    Format atiyom düzelmiyor ne yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

hocam onu da yaptım. artık tablet sıfır gibi çok iyi durumda sayenizde. teşekkürler

Önemli değil işimiz bu

Hocam bu programları nasil yukleyebilirim virüs silmk icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

quote:

quote:

Önemli değil işimiz bu

Rootlu cihaziniza root explorer in apksini kurucaksiniz.
    Bunu soruyorsunuz degil mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

quote:

quote:

Önemli değil işimiz bu

Rootlu cihaziniza root explorer in apksini kurucaksiniz.
    Bunu soruyorsunuz degil mi

Bir oyun yukleyeyim dedim apk felan indirdim.root felan fazla anlamam virüs bulasti.malesef secret lock durdu diyor.tamam a basiyorum sürekli tekrar çıkıyor dediginiz programi nerden yukluyecegim

• Rootsuz cihazı nasıl kurtaracağız

• ostum bend e deılde arkadasımın telefonun da oldu ınternete pek bılgı bulamadım yarım saatlı bır caba sonucu kendımce bısıler yaptım ve cözdum anlatmaa calıstım yazıyla olmadı ben kusadasında yım herhangı busorunu yasayıp bana yakın olan bırı lerı varsa 0543 917 31 88 telden bana ulasın hem sorununu cozım hemde busefer ıslemlerı vıdeoya alarak yapım ve burda yayınlıyım
     Tabletime virüs bulaştı!
  • dostum bend e deılde arkadasımın telefonun da oldu ınternete pek bılgı bulamadım yarım saatlı bır caba sonucu kendımce bısıler yaptım ve cözdum anlatmaa calıstım yazıyla olmadı ben kusadasında yım herhangı busorunu yasayıp bana yakın olan bırı lerı varsa 0543 917 31 88 telden bana ulasın hem sorununu cozım hemde busefer ıslemlerı vıdeoya alarak yapım ve burda yayınlıyım
     Tabletime virüs bulaştı!
  • Hocam çok ama çok saolun dediğimiz gibi root attım sonra titanium backup programını Google playden indirdim ve bitiş programlarının hepsini sildim çok işime yaradı gerçekten çok saolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

http://hizliresim.com/yR0bka

http://hizliresim.com/yR0bXy

Hocam tablet bu hale geldi . Ben bunlardan nasıl kurtulabilirim?

Edit:framaroot ile Root yaptım.

Eger bu kötü uygulamalar silinemiyorsa
    1-)titanium backup adli uygulamayi yukleyin.uygulamaların olduğu bölümden bu uygulamaları bulup üzerine tiklayin ve kaledir seçeneği ile şilin.
    2-)ikinci yol:system app remover adlı uygulama ile basit bi şekilde kaldırabilirsiniz.
    3-)root explorer adlı uygulamadan root/system/app klasorune girin ve oradan bu uygulamaların apk dosyalarini şilin ve cihazi yeniden baslatin.
    4-)bu üç yöntem ise yaramazsa cihazin stock romunu indirip yeniden flaslayin.(cwm gerektirmez.)

Hocam çok ama çok saolun dediğiniz gibi ilk rootladim sonra Google playden titanium backup programını yulledim ve bitiş programların hepsini sildi çok işime yaradı saolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.