Şimdi Ara

Tabletim bozuldu/dondu/kilitlendi/calismiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
108.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öd beyler
  • Beyler benim tabletim samsung galaxy tab s parmak izi şifresini yazarken dondu ve açılmadı ne yapmalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar. benim asus memo pad 7 nin ekranı bölgesel çalışıyor. şöyle ki matematik defteri gibi düşünün. ama kareleri daha büyük olsun 1 cm2lik kareler.. sadece çizgilerin üzeri çalışıyor. yani çaprazlama veya yay çizme gibi işlemleri yapamıyorsunuz. birkaç ay önce başka bir sorundan servise gönderdiğimizde o sıkıntı yine vardı. servis dönüşünde sıkıntısını gidermişler. az önce sıfırladım ama çare olmadı. aynı sorun devam ediyor. bu sorunla karşılaşan veya çözmeyi başaran var mı? teşekkürler.
  • Allah razı olsun tablet düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazım donmuştu.Hiçbir tuş tepki vermiyordu.Sayfanın başında söylendiği gibi, açma(power) tuşunu 1 dakika basılı tutarak kapatmayı denedim ama olmadı.Ben de ''''Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutarak '''cihazın tekrar kapanıp normal açılmasını sağladım.İlk çözümden fayda görmeyenlere belki yararlı olur.
  • banda yardımcı olurmusunuz ? root atmaya çalıştım sonlara doğru kapatma tuşuyla ses kısma tuşuna aynı anda bastım ve bekledim
    ama ekran dondu general mobile yazıyo
    açılmıyo
    şarja taktım ama algılamadı etab 5 bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: orse

Cihazım donmuştu.Hiçbir tuş tepki vermiyordu.Sayfanın başında söylendiği gibi, açma(power) tuşunu 1 dakika basılı tutarak kapatmayı denedim ama olmadı.Ben de ''''Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutarak '''cihazın tekrar kapanıp normal açılmasını sağladım.İlk çözümden fayda görmeyenlere belki yararlı olur.

İşime yaradı, teşekkürler.
  • Yorumları okuyarak çözüm buldum çok teşekkür ederim herkesten

• quote:

Orijinalden alıntı: orse

Cihazım donmuştu.Hiçbir tuş tepki vermiyordu.Sayfanın başında söylendiği gibi, açma(power) tuşunu 1 dakika basılı tutarak kapatmayı denedim ama olmadı.Ben de ''''Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutarak '''cihazın tekrar kapanıp normal açılmasını sağladım.İlk çözümden fayda görmeyenlere belki yararlı olur.

Samsung Galaxy Tab E de bu işe yaradı teşekkürler.

• bu forumu seviyorum ulen. eyvallah kardeş.
  • yıl 2018, bu soruya gelen cevap, babamın eski tabletini yaparken bana bile faydalı oldu :)
  • rica ederiz :D
  • Allah razı olsun. Aynı şekilde reader marka tablet için de işe yaradı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.